دسامبر 17, 2018
تعمیرات بیواسطه درب اتوماتیک24 ساعته با پشتیبانی فنی و ضمانت کاری 09126756940       گروه خدمات فنی مهندسی                 سرویس دُر
خدمات ما

تعمیر درب های پارکینگ

تعمیر درب های پارکینگ پیشرفته

فنرها و کابل ها را با خیال راحت جایگزین کنید

یاد بگیرید چگونگی تعمیر چشمه های درب گاراژ سربار و کابل ها را بدون سر و صدا در اتاق اورژانس. به دنبال طرفداران توضیح دهید که چگونه انجام می شود.

زمان

 یک روز

پیچیدگی

 مجتمع

هزینه

 100  – 500 هزار تومان

قبل از انجام این کار خودت …

دیدار با طرفدار

تیم سرویس در، صاحب TB Sweeney Repair، 22 سال تجربه در نصب و تعمیر درب های پارکینگ مسکونی و تجاری دارد.

بسیاری از چیزها می تواند در یک درگاه پارکینگ اشتباه باشد و بیشتر آنها را تعمیر می کنند. اما مشکلات قطعات ها جدی تر هستند.قطعات ها نیروی بالابر را برای درب سنگین فراهم می کنند و در معرض تنش فوق العاده هستند – بی دقتی می کنند و می توانند به شما آسیب برسانند. اما اگر از ابزارهای صحیح استفاده می کنید و دستورالعمل های خود را دنبال می کنید، می توانید کل سیستم اسپرینگ بهار را فقط چند ساعت، بدون هیچ گونه سفر جانبی به ER بازسازی کنید. ما در این داستان، سیستم های فرمان سیستم را پوشش نمی دهیم. اما ما به جای جایگزینی فرمان در درب پارکینگ را در قطعات های پیچش شایع تر نشان می دهیم، نوعی که بر روی یک نوار بالای درب پارکینگ نصب می شود.

بسته به جایی که شما زندگی می کنید، انجام این کار جایگزین مدار فرمان در درب گاراژ خودتان ممکن است شما 200 دلار یا بیشتر را ذخیره کنید. پس از آن، ممکن است شما کمتر از 50 دلار صرفه جویی کنید. بنابراین قبل از چندین ساعت تعمیر گاراژ خود را انجام دهید، ایده خوبی است برای جمع آوری چند برآورد حرفه ای برای جایگزینی بهار درب گاراژ.

با استفاده از یک اندازه گیری خشن از چشمه های خود (طول و قطر)، پروژه گاراژ خود را به جای جایگزینی بهار شروع کنید. سپس عرض و ارتفاع درب خود را اندازه گیری کنید. اطمینان حاصل کنید که نقل قول شامل شارژ سفر، قطعات و کار است. سپس برای یک قیمت با توجه به 7 × 19 بالابر کابل و چشمه های دوگانه تقاضا کنید. این آیتم ها سال های بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد و فقط باید قیمت 65 دلار اضافه کنید.

شکل A: سیستم بلند کردن درب گاراژ

برای کمک به بلند کردن یک درب گاراژ سنگین، چشمه ها نیروی چرخش را به لوله توریج اعمال می کنند. درام ها در انتهای لوله به صورت قرقره عمل می کنند و سیم های متصل به درب را متوقف می کنند. شایع ترین مشکلات این سیستم، فنر یا کابل است.درب های کوچکتر اغلب تنها یک بهار دارند.

گام 1: درب را ببندید

 

بستن درب به مسیر

یک انبردست قفل یا یک گیره C را به مسیری که فقط بالای یکی از غلطکها قرار دارد کپی کنید. این باعث می شود که در هنگام چسباندن چشمه های جدید، درب از تیراندازی و شکستن بینی خود جلوگیری شود. همچنین سیم پیچ را بشویید و درب بازکن درب گاراژ را قبل از شروع تعمیر هر یک از درب های گاراژ، جدا کنید.

بازی فوق العاده ایمن در هنگام انجام تعمیرات درب بهار درب گاراژ!

 • هرگز استفاده از پیچ گوشتی، پین مشت و یا انبردست دستگیره برای باد و یا باز کردن یک چرخش پیچ. به ما اعتماد کنید: این بهترین راه برای بستن در بیمارستان است. حتی در مورد انجام این کار بدون یک مجموعه مناسب از میله های سیم پیچ حتی فکر نمی کنم. شما می توانید مجموعه ای از سیم پیچ های فولاد ضد زنگ حرفه ای را برای حدود 25 دلار از تامین کنندگان آنلاین خریداری کنید. ( Garagedoorpartsusa.com و stardoorparts.comدو منبع آنلاین هستند که میله های سیم پیچ، چشمه ها و دیگر قطعات را به فروش می رسانند.) میله های حرفه ای سیم پیچ با 1/2-in کار می کنند. و 7/16-in سیم پیچ سیم پیچ اگر مخروط های پیچشی شما 1/2-in باشد. دهانه ها، شما می توانید میله های سیم پیچ خود را با قطع 36-in. طول 1/2-in.- قطر نوار دور به صورت نصف (خرید سهام نوار از هر سخت افزار و یا مرکز خانه). فقط در هر انتهای آن، یک کوه صاف را روی آن بنویسید تا به سوراخهای مخروطی سیم پیچ برسد.
 • نردبان خود را به سمت انتهای بهار بگذارید، به طوری که هرگز به طور مستقیم در مقابل مخروط های بهار زمانی که سیم پیچ و یا پیچ خوردگی نیستند.
 • درب بازکن گاراژ را همیشه از برق جدا نکنید و درب را در موقعیت پایین قرار دهید، مخصوصا هنگامیکه چشمه ها را پیچ می کنید.
 • حفاظت از چشم و دستکش های چرمی را در سراسر پروژه گارانتی درپوش گاراژ بپوشید.
 • قبل از روشن کردن درب و تست تعادل، از نردبان بیرون بریزید و آن را به طرف جلو ببرید. در حالی که شما در نردبان ایستاده اید، هرگز درب را آزمایش نکنید.

گام 2: بهار را باز کنید

 

از نوار پیچش استفاده کنید

نوار سیم پیچ را به یک سوراخ پایین سیم پیچ سیم پیچ بهار به بیرون پرتاب کنید. نگه داشتن نوار در محل در حالی که شما دو دسته screws را کاهش می دهد. قطع در تنگ؛ بهار به عنوان گشتاور قدرت به عنوان پیچ باز می شود فشار.

گام 3: بهار بهار باز شود

از دو میله سیم پیچ استفاده کنید

نوار سیم پیچ دوم را به سوراخ در موقعیت 9:00 قرار دهید. نوار پایین را بیرون بیاورید و یک بار چرخان را یکبار به عقب برسانید، با هر بار چرخش سیم پیچهای پیچیده را از بین ببرید.

مرحله 4: چشمه ها را از محور مرکز جدا کنید

 

مهره ها و پیچ ها را بردارید

دو مهره ها و پیچ ها را بردارید که مخروط های فنر ثابت را به محور مرکز وصل می کند. سپس چشمه ها را به طرف براکت های انتهای خود بکشید.

اگر ماشین شما به دام افتاده باشد

اگر یک درایو یا کابل هنگام شکستن اتومبیل خود در داخل پارک شود، درب گاراژ باز نخواهد گشت و شما نخواهید بود. عصر یخبندان یا سرویس آخر هفته از یک حرفه ای درب گاراژ می توانید به راحتی 400 دلار هزینه کنید. با این حال، اگر شما می توانید وسایل نقلیه خود را خارج از گاراژ، شما می توانید تعمیر را به تعویق انداختن برای به دست آوردن نرخ تعمیر معمول روز هفته.

اگر بخواهید خودتان را تعمیر کنید، ابتدا چند تخفیف تلفن دریافت می کنید، زیرا نرخ ها در بین شرکت های خدماتی متفاوت است. درب های گاراژ سنگین هستند (200 تا 300 پوند)، بنابراین سه دوست قوی برای کمک به شما برای بلند کردن درب و نگه داشتن آن در حالی که شما قفل آن را در موقعیت کامل با استفاده از انبردست قفل تماس بگیرید. سپس وسایل نقلیه خود را حرکت می دهید و دوستانتان به شما کمک می کنند درب را کاهش دهید.

مرحله 5: سوراخ لوله را نگه دارید

 

از انبردست قفل استفاده کنید

برای نگه داشتن لوله پیچشی در براکت، یک انبردست قفل یا یک گیره C را بر روی محور مرکز قرار دهید. سپس تنظیم کننده های پیچ و مهره در درام های بالابر چپ و راست را قطع کنید و کابل های بالابر را جدا کنید.

مرحله 6: بهار قدیمی را حذف کنید

 

لوله پیچشی را بردارید

با شروع از سمت چپ درب، لوله پیچشی را به سمت راست بکشید تا بتوانید درام کابل را بردارید. سپس بهار را از لوله خارج کنید.

خرید قطعات جایگزین

 

قطر سیم را محاسبه کنید

گرفتن نوار اندازه گیری و مطبوعات قلاب بین دو کویل بهار و توجه داشته باشید طول از 20 کویل. سپس 40 حلقه را اندازه گیری کنید.اندازه گیری ها را به یک اعشاری تبدیل کنید (به عنوان مثال 4-1 / 2 در 4.5 تا، یا 4-1 / 8 تا 4.125). برای به دست آوردن قطر سیم بهار، دو اندازه گیری را با 20 و 40 تقسیم کنید. مثال زیر: 4.50 به 20 = .252 تقسیم شده است. قطر سیم؛ 9.0 تقسیم بر 40 = .252 درقطر سیم اگر دو نتیجه مطابقت داشته باشد، به درستی اندازه گیری کرده اید.

اکثر مراکز خانگی تمام قطعات جایگزینی مورد نیاز برای جایگزینی بهار در درب گاراژ را ندارند و اکثر شرکتهای سرویس درب گاراژ به شما نخواهند داد. بنابراین شما ممکن است بخواهید قسمت های آنلاین را سفارش دهید و منتظر بمانید تا محموله به مقصد برسد. Garagedoorpartsusa.com و stardoorparts.com دو منبع آنلاین هستند. اول، وضعیت کابل ها و براکت های شما را بررسی کنید. اگر می بینید هر رشته ای بر روی کابل یا زنگ زده در براکت های پایین، قبل از اینکه آنها شکست بخورند، آنها را جایگزین کنید. براکت پایین حدود 15 دلار برای هر مجموعه هزینه می شود. کابل های با کیفیت بالا (که به عنوان “7 × 19” نامگذاری شده اند) بسیار طولانی تر از کابل های اقتصادی هستند و تنها حدود 4 دلار هزینه دارند. بنابراین برای خرید کابلهای بهتر برای حدود 12 دلار در هر مجموعه هوشمندانه است.

اسپرینگ پیچشی معمولی (حدود 40 دلار در هر یک) عمر مفید 7000 تا 10 هزار چرخه باز / بسته را دارد. با این حال، شما می توانید یک زندگی دوقطبی (25،000 چرخه) جایگزین چشمه برای حدود 65 دلار برای بهار خرید. اگر شما یک تنظیم دوبعدی و یک شکستن بهار دارید، بهار دوم به زودی شکسته خواهد شد. بنابراین هر دو را در همان زمان جایگزین کنید. برای به دست آوردن چشمه های راست برای درب خود، شما باید تامین کننده جزئیات برخی از تامین کننده. در اینجا این است که چگونه:

گام 7: بهار چپ را نصب کنید

دوباره بکشید، و سپس بر روی پایه براکت آویزان

نوک جدید را بر روی لوله پیچشی بکشید تا مخروطی ثابت به طرف محور مرکزی. سپس درام کابل را دوباره نصب کنید. نوار مجاور را به سمت براکت تحمل سمت چپ بکشید.

مرحله 8: یک مرکز تحمل جدید را نصب کنید

 

اتصال مخروط ثابت به براکت

چرخش پیچ را به سمت چپ ببرید، سپس در مرکز تحمل بکشید. پایه راست را نصب کنید و بلبرینگ را به مخروط ثابت بکشید. درام را دوباره نصب کنید همانطور که در عکس 7 نشان داده شده است. هر دو مخروط ثابت را به محدوده مرکز متصل کنید.

مرحله 9: براکت های پایین، غلطک ها و کابل های بلند را جایگزین کنید

 

در حال حاضر با بخش های زنگ زده برخورد کنید

حلقه کابل بالابر را بر روی پایه در پایه جدید قرار دهید. رول جدید را وارد کنید سپس در براکت های پایین و کابل های جدید تغییر دهید.

گام 10: کابل را بردارید

 

لنگر کابل را در شکاف قرار دهید

کابل های آسانسور را به طور مستقیم بین غلتک ها و درب یامان اجرا کنید. کابل کشی آسانسور را از طریق شکاف روی درام بکشید.

گام 11: درام ها را تکان دهید

 

تنش را برابر کنید

انجماد قفل شده را بر روی لوله پیچشی بکشید تا قفل آن در جای خود در حالی که درام ها را سفت می کنید. چرخاندن درام را به باد کابل به شیارهای پیچ و تاب. کابل را تا جایی که امکان دارد، بکشید قبل از اینکه پیچ تنظیم شود. انسداد قفل را در جای خود قرار دهید و روش سفت کردن را در طرف دیگر تکرار کنید. شما می خواهید در هر دو طرف تنش برانگیز باشد. در غیر این صورت، درب باز ناپذیر می شود.

گام 12: باد چشمه ها

 

توصیه های تامین کنندگان بهار را دنبال کنید

نوار سیم پیچ را به مخروط بکشید و به سمت سقف باد بکشید. بهار را در یک چهارم نوبت به عقب برگردانید، در حالیکه میله های سیم پیچ را می شکافید. توصیه های تامین کننده بهار برای تعداد کل نوبت ها را دنبال کنید. اگر شما یک توصیه دریافت نکردید، 30 چرخش سه ماهه را برای یک درب 7 فوت و یک چهارچوب چرخشی برای یک درب 8 فوت انجام دهید.

گام 13: چشمه ها را بکشید

روی نوار سیم پیچ ضربه بزنید

با بهار به طور کامل زخم، نوار سیم پیچ را ضربه بزنید تا پس از محکم کردن پیچ تنظیم، بهار از مرکز به حدود 1/4 سانتیمتر برسد. تنظیمات پیچ را بچرخانید تا آنها با لوله پیچشی تماس بگیرند. سپس پیچ ها را به نصف تا نیمه سوم بچرخانید. پیچ های پیچیده تر از آن نقطه می تواند سوراخ سوراخ یا نفوذ لوله.

مرحله 14: بهار را روغن کنید

 

از یک گاراژ درب روانکار استفاده کنید

قطعه ای از کیسه های کاغذی یا کاغذی بین بهار و دیوار را بکشید. سپس بهار با اسپری گریس لامپ سوپاپ را اشباع کنید. پاک کردن بیش از حد.

پایان با یک تست

کلیپ ها و انبردست ها را از لوله پیچشی خارج کنید و بچرخانید و دست را در حدود 3 فوت بکشید. اگر دربهای چشمه به درستی تنظیم شوند، در هنگام راه رفتن درب باید در جای خود قرار گیرد. اگر در هنگام افتادن درب، یک چهارم نوبت به هر بهار اضافه کنید. در صورت لزوم، تکرار کنید. اگر درب همچنان به خودی خود باز شود، تنش بهار را در سه ماهه ی چهارم به نوبه ی خود افزایش دهد تا زمانی که شما بگذارید، درب در جای خود قرار گیرد. سپس درب بازکن را دوباره وصل کنید.

ابزار مورد نیاز برای این پروژه تعویض بهار درب گاراژ

ابزار لازم برای این پروژه جایگزینی بهار درب گاراژ DIY را قبل از شروع به کار انداختید – زمان و ناامیدی را صرفه جویی خواهید کرد.

 • آچار قابل تنظیم
 • بستن
 • تمرین بی سیم
 • چکش
 • قفل انبردست
 • رنج
 • عینک ایمنی
 • سوکت / چرخ دنده مجموعه
 • آچار مجموعه

شما همچنین نیاز به دستکش های چرمی و میله های سیم پیچی دارید.

مواد مورد نیاز برای این پروژه تعویض بهار درب گاراژ

اجتناب از سفرهای آخرین لحظه خرید با داشتن تمام مواد خود را آماده پیش از زمان. در اینجا یک لیست است

 • براکت های پایین
 • اسپرینگ پیچشی دو جانبه
 • کابل های بالابر

پروژه های

طراحی و راه اندازی توسط تیم فنی مهندسی سرویس دُر کپی برداری از مطالب این مجموعه ممنوع می باشد

مشاوره رایگان