اکتبر 21, 2018
تعمیرات بیواسطه درب اتوماتیک24 ساعته با پشتیبانی فنی و ضمانت کاری 09126756940       گروه خدمات فنی مهندسی                 سرویس دُر
خدمات ما

درب ضد سرقت

امنیت پارکینگ: یک درب ضد سرقت

چگونه امنیت خود را برای  پارکینگ و خانواده تان افزایش دهید.

برای دریافت مشاوره امنیتی گاراژ در دنیای واقعی، من با پلیس، بیمه سازان، حتی سرقت صحبت کرده ام. اما یکی از مذاکرات جالب امنیتی من با یک آتش نشان بود که به طور معمول از طریق درها برای انجام کار خود از آن عبور می کرد. وقتی از او درباره امنیت پارکینگ پرسیدم، او دو چیز جالب به من گفت:

 

درب های ایمن چوب پانل برای حفظ گاراژ خود – و همه چیز ذخیره شده و یا پارک در داخل آن – امن است.

1. بسیاری از پارکینگ  هنوز قدیمی و درهای چوبی هستند. پانل ها نازک و آسان است که از بین بروند. و هنگامی که یک پانل شکسته شود، می توانید به داخل آن بروید تا درب باز شود. ساده ترین راه حل این است که ½-in را بکشید. پنل تخته سه لا در داخل درب به عنوان نشان داده شده است. طول 2 × 4 را برش دهید و آنها را درون براکت قرار دهید. یک نوار حدود 26 سانتیمتر از کف، دیگری حدود 52 سانتیمتر از کف قرار دهید.

2. یک پیچ و مهره خوب و یک صفحه ی اعتصاب که با پیچ و مهره های مهر و موم محافظت می شود، یک درب دشوار برای ضربه زدن یا خندیدن است. اما برای امنیت گاراژ نهایی، آتش نشانی توصیه می کند که مانع از ورود درب شود. براکت های فولادی برای نگهداری 2x4s برای چند دلار در مراکز خانگی در دسترس هستند. یک نوار بزرگ است؛ دو نفر حتی بهترند پیچ های تخته سه لا را به قاب برای تشکیل یک سطح نصب است که در داخل درب flush. براکت ها را با پیچ و یا پیچ های پیچیده ای که به اندازه کافی طول می کشد تا حداقل 1-1 / 2 اینچ را وارد کنید، نصب کنید.

برای سطح نهایی امنیت درب بیرونی، درب را ببندید.

– گری ونتز، سردبیر ارشد

این پروژه های ایمنی خانه دیگر را امتحان کنید:

چگونه برای تقویت درب ها: درب ورودی و تقویت قفل

حفاظت از سرقت خانگی: پارکینگ شما را امن نگه دارد

درب پارکینگ را تنظیم

طراحی و راه اندازی توسط تیم فنی مهندسی سرویس دُر کپی برداری از مطالب این مجموعه ممنوع می باشد

مشاوره رایگان
error: 09126756940(سرویس دُر)