چگونه یک درب پارکینگ نصب کنیم

  نکات، نکات و دستورالعمل های آموزشی به شما نشان نمی دهد

  درب پارکینگ از هم جدا شدن؟ به همراه کارشناسان ما نشان می دهد که چگونه ایمن یک درب پارکینگ جدید نصب شده و نحوه برداشتن یکی از قدیمی ها را دنبال کنید.

  زمان

   یک روز

  پیچیدگی

   در حد متوسط

  هزینه

   متفاوت است

  نمای کلی درب گاراژ

  درهای پارکینگ دوگانه قدیم می توانند از 250 تا 450 کیلو وزن داشته باشند. این وزن، همراه با سخت افزار خراب، باعث می شود درب های پارکینگ مسکونی مکرر از حوادث خانگی باشد. با این حال بسیاری از ما وارد خانه هایمان می شویم و از خانه هایمان از طریق درب پارکینگ دور می شویم که بیشتر از طریق ورودی ورودی رسمی انجام می شود.

  در این مقاله، ما به شما تفاوت بین یک درب ایمن و یکی که نا امن است. ما همچنین به راهنمایی های مفید شما که احتمالا در دستورالعمل های تولید کننده به درستی و با خیال راحت پیدا نکرده اید، یک درب جدید با یک درز گردشی و کشش کشیدن خود را نصب کنید. نصب یک دربپارکینگ جدید، خودتان چندین صدهزار را ذخیره خواهید کرد و باید 8 تا 12 ساعت وقت بگذارید. شما می توانید اکثر پروژه خود را انجام دهید، اما برای حذف درب قدیمی باید کمک بگیرید.

  احتیاط!

  استخدام یک حرفه ای برای رها کردن تنش بر روی یک سیستم اسپرینگ موجود.

  قطعات دو نوعهستند.

  کشش کششی در قطعات های عقب نصب شده را با بلند کردن درب و قفل کردن آن در هر طرف با یک جفت انبردست قفل کنید. بهار را به مسیر غلتکی وصل کنید، سپس کابل را از پایه پایین با یک جفت انبردار جدا کنید.

   

  قطعات های درب پارکینگ به دو شکل تقسیم می شوند: پیچشی (نگاه کنید به بالا) که روی هدر بالای درب قرار دارد و پسوند (Photo 1) که روی بالای رول بالا قرار می گیرد.

   در گذشته، پسوند اسپرینگز برای نصب ایمن تر بود، اما کابلهای مهارتی را که از طریق مرکز مدار اجرا می شد، نداشتند.

  بدون کابل، این قطعاتها هنگامی که از بین می روند، خطرناک می شوند. آنها همچنین شبیه به چشمه های پیچشی هستند و توصیه می کنیم از آنها استفاده کنید فقط اگر 12 اینچ در بالای درب وجود نداشته باشد که نیاز به چرخش پیچیده است.

  اسپرینگ اسپرینگز دارای سه مزیت نسبت به اسپرینگ اسپرینگز است: آنها ساکت تر، امن تر و راحت تر هستند.

  اسپرینگ اسپرینگ ساکت تر است زیرا شما در حال ضربه زدن روی یک رولر نیستید. آنها ایمن تر هستند، زیرا هنگامی که مدار فرمان خراب میشود، معمولا در نوار می ایستد.

   در نهایت، شما می توانید تنش را در یک درز گردشی تنظیم کنید تا درب کاملا متعادل شود. تنظیم تنش در چشمه های پیچشی همواره بسیار خطرناک است، اما سیستم های چرخشی و تقویتی با کشش آسان (خود عکس 7) در دسترس هستند.

   اگر شما از یکی از این سیستم های کشویی دوستانه استفاده نکنید (Clopay EZ-Set Spring و Wayne-Dalton TorqueMaster دو مارک است)، شما باید یک حرفه ای را برای آزاد کردن و تنظیم تنش بر روی پیچش به کار ببرید.

  خرید یک درب فولادی

  عکس 5: آهنگ های غلتکی نصب کنید

  اولین حلقه های غلتکی عمودی را با پیچاندن لبه منحنی در اطراف غلطک ها نصب کنید. بالای این قرقره ها باید در حدود 8 سانتیمتر در بالای قسمت بالای بالا باشد. صبر کنید تا قرقره های بالا را نصب کنید تا این مرحله کامل شود. سطح بالای قسمت را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که سطوح بالای رولر عمودی با همدیگر هستند. پایین ریل ها باید حداقل 1/8 اینچ از کف بتونی باشد. پس از تنظیم و نصب این قرقره ها، قرقره های غلتکی بالا (افقی) را نصب کنید.

  یک درب پارکینگ استاندارد 7 سانت عرض 16 سانت است. درب های استاندارد استاندارد 7 سانت ارتفاع با 8 یا 9 فوت عرض دارند. از آنجا که درها بسیار بزرگ هستند، تعداد کمی از مراکز خانگی و فقط در برخی از فروشگاه های دربپارکینگ درب های زیادی را در انبار نگه می دارند، بنابراین انتظار می رود سفارش یک به جای خرید آن از قفسه. درب های پارکینگ در چوب، فایبرگلاس و فولاد در دسترس هستند. درب های فلزی مانند ما، نور، تعمیر و نگهداری، مقرون به صرفه، به راحتی در دسترس هستند، و ارزش عایق تا R-19.

  شما می توانید از سه نوع اصلی درب فولادی را انتخاب کنید: (1) تنها فولاد؛ (2) فولاد با عایق در داخل؛ و (3) فولاد در هر دو طرف با 1-3 / 8 به 2 عایق. ویژگی های دیگر که به هزینه افزوده می شود، عایق ضخیم تر و پنجره ها، به ویژه پنجره های عایق بندی شده است. سیستم های کشش کاری خود را نیز کمی به هزینه درب اضافه کنید. مطمئن باشید دقیقا همان چیزی را که می خواهید مشخص کنید

  هنگام نصب یک درب پارکینگ جدید، تمام سخت افزار را نیز جایگزین کنید. اگر بازکن اتوماتیک یک سیستم خودکار معکوس را که شامل چشمهای فوتوالکتریک نیست، جایگزین کنید. درب با بازکن همچنین نیاز به دو قطعه اضافی سخت افزاری است که در عکس 4 مشاهده می کنید: یک پایه پشتیبانی (معمولا در درب کیت) و یک پایه درب بازکن (شامل نمی شود). برای درهای با پیچش چشمه واقع در بالای درب، صرف 50 دلار و یا به طوری که درب پارکینگ حرفه ای آزادی تنش.

  پس از نصب درب جدید، مواد متوقف کننده قدیمی را در خارج از درب برداشته و آن را با نوعی از واشر لاستیکی که در مراکز خانگی وجود دارد جایگزین کنید. مواد متوقف را با درب بسته و با واشر در برابر زاویه 45 درجه در مقابل درب نصب کنید.

  هفت کلید برای یک سیستم درب ایمن

  سبک وزن.درب های فلزی دو جداره، حتی سنگین ترین ها، معمولا وزن 150 تا 200 وزن را دارند، کمتر از نصف وزن چوب و یا درهای چوب سخت آنها جایگزین می شوند. و اگر چه قطعات ها به درستی کشش دارند، اگرچه وزن مسئله ای نیست، همه قطعات ها در نهایت تضعیف و شکسته می شوند.

  مقاومت در برابر ضربه اغلب آسیب های درب پارکینگ انگشتی است که خراب می شوند، و یا حتی قطع می شود، زمانی که آن را بین بخش ها به حرکت در می آیند. برای جلوگیری از این حوادث، به دنبال درب هایی هستید که طرح های بخش مقاوم در برابر خرج را ارائه می دهند.

  کابل های محرمانههنگامی که فنرهای قدیمی تر شکسته می شوند، قطعات ها و کابل ها  سنگین می شوند که اتومبیل ها را آسیب می رساند و حتی به مردم آسیب می رسانند. برای حل مشکل شلاق، تولید کنندگان در حال حاضر کابل های مهارتی را که از طریق مرکز قطعات های جانبی نصب شده اجرا می شوند، ارائه می دهند.

  اگر شما داراي اسپرينگهايي هستند و قصد ندارند درب خود را تعويض كنيد، مطمئن شويد كه قطعات ها اين كابل هاي بسته بندي را داشته باشند يا آنها را نصب كنند.

  ایمن درب اتوماتیک درب. تمام بازکنان اتوماتیک باید یک مکانیزم عقبگردی اتوماتیک و چشمهای فوتوالکتریک در کنار دو طرف درب داشته باشند (عکس را ببینید).

  اگر درب بسته شود و پرتو بین چشم قطع شود، درب به طور خودکار معکوس خواهد شد. اگر قطعات ها متصل نباشند، درب کار نمی کند. برای راهنمایی در مورد چگونگی نصب بازکن درب پارکینگ جدید، مراجعه کنید به نحوه نصب درب بازکن پارکینگ .

  ایمن سخت افزار و ریل. براکت های پیچشی بهار باید به سختی بر روی هدر چوبی بالای درب نصب شود. براکت های محافظ رولر و درب بازکن باید به طور منظم به تیرچه ها متصل شوند.

  تعمیر و نگهداری سالانه. چک کردن سالیانه همه مهره ها و پیچ و مهره های روی ریل ها و غلطک ها، اطمینان حاصل کنید که آنها محکم محکم هستند. شرایط تمام کابل ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که از آنها نترسید یا خسته نشوید. غلطک وقطعات را با گریس درب گاراژ روان کنید ( به نکات زیر توجه کنید که چگونه یک درب گاراژ پر سر و صدا را برای راهنمایی های تعمیر و نگهداری و حل مشکلات ببینید).

  درب باید هموار و مناسب باشد. تعادل با جدا کردن درب بازکن و پایین آوردن درب نیمه را بررسی کنید – درب باید موقعیت خود را نگه دارد. اگر این کار را نکنید، تنش بهار را تنظیم کنید یا چشمه ها را جایگزین کنید.

  موقعیت مکانی بازکن بچه ها دوست دارند با درب بازکن اتوماتیک بازی کنند. برای جلوگیری از انجام این کار، سوئیچ های بازو را حداقل 5 فوت بالاتر از کف قرار دهید.

  ابزار مورد نیاز برای این پروژه

  ابزار لازم برای این پروژه DIY را قبل از شروع به کار انداختید – زمان و ناامیدی را صرفه جویی خواهید کرد.

  • پیچ گوشتی 4 در 1

  • آچار قابل تنظیم

  • تمرین بی سیم

  • سطح

  • قفل انبردست

  • رنج

  • عینک ایمنی

  • ساحلی

  • سوکت / چرخ دنده مجموعه

  • نردبان

  مواد مورد نیاز برای این پروژه

  اجتناب از سفرهای آخرین لحظه خرید با داشتن تمام مواد خود را آماده پیش از زمان. در اینجا یک لیست است

  • طناب یا طناب

  • سیستم کشش آسان

  • کیت درب گاراژ

  • روانکاری درب گاراژ

  • توقف گاراژ با واشر لاستیکی

  • پوشش نوار

  • براکت اپراتور

  • شیمس

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
error: 09126756940(سرویس دُر)
Call Now Buttonتماس