چگونه یک درب پارکینگ را تعمیر کنیم

چگونه یک درب پارکینگ را تعمیر کنیم 09126756940

درب بازکن درب پارکینگ که درهم و برهم خراب میشود، اما درب را باز نمی کند، ممکن است فقط چرخ دنده ها را خراب کند – یک تعمیر آسان و ارزان است. از این راهنما برای باز کردن درب بازکن خود استفاده کنید.

بررسی اجمالی

اگر دکمه بازکن درب گاراژ را فشار دهید و یا یک صدای متورم یا صدای سنگین را بشنوید، اما درب باز نخواهد گشت، ممکن است فکر کنید که نیاز به یک بازکن جدید دارید. و شما ممکن است اما قبل از اینکه بر روی واحد قدیمی بمانید، پرده را روی پرده بچرخانید و برای چرخ دنده ها را چک کنید. این یک مشکل رایج و یکی است که شما می توانید خود را برای راه کمتر از هزینه یک درب بازکن جدید.

شما باید یک کیت دنده جایگزین (دو چرخ دنده جدید، روغن و واشر) را دریافت کنید، که ممکن است برخی از آنها در حال حرکت باشند. اما هنگامی که شما کیت را در دست دارید، می توانید حدود دو ساعت تعمیر کنید. شما نیاز به یک 2 × 4، یک رانش کوچک کوچک، استاندارد 1/4-in. سوکت سوکت، سوکت شش ضلعی، یک اره گرد، یک مته و یک چکش. من به شما نشان می دهم که چگونه چرخ ها را بدون آسیب رساندن به شافت ها برداشته و جایگزین کنید.

با باز کردن درب بازکن شروع کنید. سپس پیچ های نگهدارنده را برای پوشش فلزی بردارید و آن را کنار بگذارید. چراغ قوه را به طور مستقیم در مجموعه دنده نشان می دهد. اگر دندان های جویدن را دیدید، این مشکل را بر طرف کردید. اگر چرخ دنده ها در شکل خوب هستند، شما یک مشکل جدی تر دارید و بهترین ممکن است فقط جایگزین کل واحد باشد. برای پیدا کردن یک کیت دنده جایگزین،

شماره مدل، شماره مدل و شماره سریال بازکن خود را بنویسید (آن را روی برچسب روی پشت درب باز کنید). سپس یک شرکت تعمیر درب بازکن گاراژ تماس بگیرید. این احتمالا کمی بیشتر از یک سایت اینترنتی هزینه می کند، اما حداقل شما قطعات را در اختیارتان قرار می دهید و روز همان روز را اجرا می کنید.

گرفتن شفت دنده

عکس 1: زنجیره را بردارید

مهره خارجی را در میله ی کشش زنجیره ای جدا کنید. در صورت لزوم، از انبردست برای جلوگیری از چرخش زنجیره استفاده کنید. سپس یک جفت دستکش را بر روی یک زنجیر چسبنده از زاویه باز بالای درب باز کنید.

از یک آچار ترکیبی استفاده کنید تا زنجیر (عکس 1) را از بین ببرد و خارج کند. بعد از استفاده از 1/4-in سوکت، فرمت و چرخ دنده را برای حذف پیچ های نگهدارنده دنده ی مارپیچ برقی (عکس 2). یک عکس دیجیتال از اتصالات سیم کشی از موتور یا برچسب آن را با نوار پوشانده کنید. سیم های موتور را جدا کنید و کل مجموعه موتور را بردارید. مونتاژ گیربکس سیلیکونی و مونتاژ موتور را به میز کار خود انتقال دهید.

چرخ دنده ها و دنده های کرم را حذف کنید

عکس 3: چرخ دنده مارپیچ را از محور جدا کنید

پشتیبانی از هر دو انتهای دنده مجهز به دنده با دو دستگاه یک راننده کوچک را بر روی پین رول نگه دارید و با یک چکش کوچک به پین ​​از شفت ضربه بزنید.

یک شیار کم عمق را به یک 2 × 4 با یک اره دیجیتالی برش دهید. سپس در مورد 3-in بخش را برای ایجاد یک جیغ برای نگه داشتن دنده سیلیکون دنده مجمع (عکس 3). بشقاب را در شیار قرار دهید، سطح مونتاژ دنده را نگه دارید و انتهای شفت را در 2 × 4 دیگر علامت بزنید. سوراخ در چوب را بکشید و انتهای محور را وارد کنید. سپس پین رول را بردارید (عکس 3). دنده های قدیمی را از شفت اسلاید کرده و آن را با چرخ دنده جدید جایگزین کنید. نصب پین رول با استفاده از دستگاه های مشابه.

بعد، یقه نگهدارنده و واشر های محوری را در انتهای شفت موتور حذف کنید (عکس 4). موتور را خارج از شاسی بکشید و دنده کرم را از شفت اسلاید کنید (پین رول در محل این شفت باقی می ماند). اسلاید روی دنده کرم جدید را با انتهای دندانه ای که روی پین رول قرار دارد بکشید.

مونتاژ موتور را دوباره ببندید و آن را در درب بازکن قرار دهید. سپس مونتاژ چرخ دندانه دار را نصب کنید. دندان دنده را با گریس جدید بپوشانید. زنجیر را مجددا ببندید و آن را به تنش کامل برسانید (به کتابچه راهنمای صاحب خود مراجعه کنید). تعمیرات خود را با درب گاراژ که از واگن درب بازکن جدا شده است، آزمایش کنید.

ابزار مورد نیاز برای این پروژه

ابزار لازم برای این پروژه DIY را قبل از شروع به کار انداختید – زمان و ناامیدی را صرفه جویی خواهید کرد.

 • پیچ گوشتی 4 در 1

 • آچار قابل تنظیم

 • آچار آلن

 • اره گرد

 • تمرین بی سیم

 • چراغ قوه

  تعمیر درب کرکره ای
  تعمیر درب کرکره ای
 • چکش

 • رنج

 • سوکت / چرخ دنده مجموعه

 • آچار مجموعه

شما همچنین باید دستکش و رانش کوچک را بردارید

مواد مورد نیاز برای این پروژه

اجتناب از سفرهای آخرین لحظه خرید با داشتن تمام مواد خود را آماده پیش از زمان. در اینجا یک لیست است

 • 2×4 x 2 ‘

 • گریس زنجیر

 • کیت دنده جایگزین

پروژه های مشا

پیمایش به بالا
تماس