چگونه درب پارکینگ را متعادل کنیم چگونه درب پارکینگ راعیب یابی کنیم

چگونه درب پارکینگ را متعادل کنیم یا چگونه درب پارکینگ راعیب یابی کنیم 09126756940

لطفا توجه داشته باشید: تنظیم یک درب پارکینگ با فن های پیچشی می تواند یک امر خطرناک باشد، بنابراین اگر در مورد انجام این کار احساس نا امیدی دارید، با نصب درب داخلی پارکینگ خود تماس بگیرید. ممکن است لازم باشد از یک سطح نجاری یا چیزی شبیه به آن استفاده کنید تا بتوانید به یک درب کاملا متعادل دست یابید.

چک کردن مانع درب پارکینگ

قبل از اینکه بتوانید درب پارکینگ خود را تنظیم کنید، باید بدانید که در آن مسیر از تعادل خارج شده است. برای انجام این کار، شما باید درب پارکینگ خود را از درب بازکن خود جدا کنید و چگونگی خواندن درب به تنهایی را بررسی کنید. چند بار به جلو و عقب بروید تا مطمئن شوید که در مسیر خود به راحتی حرکت می کند – قبل از تنظیم تعادل باید با مانع های دیگر برخورد کنید.

با درب پارکینگ خود را در حال حرکت به آرامی در آهنگ ها، آن را در حدود نیم راه اجرا کنید و اجازه دهید. آیا آن را در جای خود قرار می دهید، به طبقه می افتد یا به سمت بالا حرکت می کند؟ بیش از یک حرکت کوچک به این معنی است که درب شما از تعادل خارج شده است.

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

اغلب درب ها افت می کنند چون تنش در چشمه هایشان را از دست داده اند، بنابراین این چیزی است که ما در مورد آن بحث خواهیم کرد. این روش برای درب پارکینگ بیش از حد متعادل است، فقط مطمئن شوید که بهار را در جهت مخالف حرکت دهید.

تنظیم یک درب بهار فرعی

با یک درپوش درب بهار ، هدف این است که تمام تنش ها را از روی درب بیرون بکشید تا حتی در مورد دست زدن به یک بهار فکر کنید.

شما می توانید این کار را با باز کردن درب به طرق گوناگون انجام دهید و آنرا با نردبان نصب کنید. باز کردن آن را به همان اندازه که شما می توانید، بدون ضربه زدن به درب بازو درب گاراژ، و قرار دادن یک گیره در مسیر در هر دو طرف برای نگه داشتن درب در محل.

قبل از سست کردن چشمه ها، هر کابل ایمنی را از چشمه ها حذف کنید. اگر آنها مقدار زیادی را بدهند، ممکن است بخواهید آنها را جایگزین کنید. در غیر این صورت، به راحتی بهار را از براکت درب پارکینگ در مقابل عقب آویزان کنید و آن را به سوراخ بعدی دور از آویز حرکت دهید. این کار را با دو طرف قبل از آزمایش انجام دهید – همیشه باید مجموعه های بهار را به طور مساوی تنظیم کنید.

اکنون یک زمان عالی برای اجازه دادن به گیره ها از دست دادن و استراحت کردن درب در نردبان پایین است. هنگامی که از روی چشمه ها بی خطر هستید، دوباره به جلو بروید تا تعادل را بررسی کنید. شما می توانید از اینجا تصمیم بگیرید اگر شما نیاز به تنظیم بیشتر چشمه دارید یا اگر به سادگی نیاز به تنظیم دقیق تر دارید. تنظیمات کوچکتر را با استفاده از S-hooks در انتهای کابل قرقره در هر دو طرف درب انجام دهید. اگر شما هنوز به کشش کمتری نیاز دارید، کابل را تکان دهید.

تنظیم یک در بهار درب گردان

درب کشویی بهار نزدیک تقریبا تنش نیست که یک درز گردان پیچیده است و آنها را بسیار ساده تر و ایمن تر می کند.

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

هنگامی که شما به قلمرو درهای آجری پیچ خورده حرکت می کنید، اگر در مورد کار خود توجه نکنید، می توانید صدمات بزرگی ایجاد کنید. مثل یک درپوش بهار، شما با قطع کردن درب و بررسی تعادل آن شروع می کنید، اما این همان جایی است که شباهت ها به پایان می رسد. برای شروع، شما با درب در موقعیت پایین کار می کنید.

برای حداکثر ایمنی ، مجموعه ای از c-clamps را روی آهنگ هایی که فقط بالای مجموعه غلتکی پایین قرار دارند قرار دهید. این کار باعث جلوگیری از بلند شدن درب در هنگام تنظیم آن می شود – و این شبکه ایمنی را خواهید دید. با یک مجموعه از پیچ و مهره های پیچ و مهره باز و به اندازه پیچ برای تنظیم، صعود به یک نردبان و خود را به سمت یقه تنظیم از بهار شما تنظیم.

یکی از میله های سیم پیچ خود را به یک سوراخ عمودی در پایین یقه تنظیم تنظیم کنید تا زمانی که آن را بشنوید.

این به شما کمک می کند تنش را در بهار نگه دارید تا بتوانید پیچ ​​ها را با خیال راحت بردارید. در حین نگه داشتن نوار پیچشی اول، پیچ را با یک آچار ببندید، چون پیچ ها برداشته می شوند، تنش قابل توجهی خواهید داشت.

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

برای تنظیم یک درب که می تواند باز نشود، نوار اول سیم پیچ را به زاویه 90 درجه با درب پارکینگ ببرید – این یک چهارم نوبت است. نوار دوم سیم پیچ را در سوراخ که در حال حاضر روی زمین قرار دارد و به داخل درب عمودی قرار دهید، کمک می کند تا همه چیز را در محل نگه دارید تا پیچ ها را به سوراخ ها برسانید و آنها را به آرامی سفت کنید.

حذف میله های پیچ و تاب و قبل از باز کردن قفل c و تست درب را فرایند را بر روی ورق پیچشی دیگر تکرار کنید. ممکن است چندین بار از نردبان عبور کند، اما مقاومت در برابر تمایل به سفت کردن درب خود را بسیار سریع – این می تواند به چشمه های busted و آسیب جدی منجر شود. یک چهارم نوبت در یک زمان آن را انجام خواهد داد.

کمی ناراحتی کوچک در درب پارکینگ شما نباید شرایط دائمی باشد، مخصوصا اگر یاد بگیرید که چگونه دراز کشیدگی خود را با هم مقایسه کنید. آن را به صورت دوره ای بررسی کنید در صورت نیاز به تنظیمات بیشتر، اما تا زمانی که درب خود را در نیمه مأموریت خود نگه دارید، باید به خوبی به آن بروید.