نکات ایمنی درب اتوماتیک 09126756940

اگر شما مانند بسیاری از مردم هستید، احتمالا به خرابی درب اتوماتیک توجه زیادی کرده اید.در حالی که قابل درک است، این نظارت نیز کمی ناعادلانه است.
واقعا وجود ندارد در درب اتوماتیک باز درب درب شما مهم است که برای بالا بردن و کاهش درب. این یک دلیل برای پرداختن بعضی احترام به چشمه ها است. در اینجا یکی دیگر از: چشمه درب گاراژ خطرناک است!

در حقیقت بسیار خطرناک است. قبل از فکر کردن در مورد تعمیرات و یا جایگزین، خودتان یک مزیت را بخوانید و نکات ایمنی درب گاراژ را بخوانید .

اگر با درب گاراژ خود مشکلی داشته باشید ممکن است به علت مشکلاتی که در مورد چشمه ها وجود دارد، باشد. (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تشخیص مشکلات درب گاراژ، به گاراژ درب عیب یابی مراجعه کنید .)

 

اما من به شدت پیشنهاد می دهم که قبل از تصمیم به انجام این کار، با توجه به ریسک ها و پاداش ها در این پروژه، این را حساب کنید. و همچنین پیشنهاد می کنم مطمئن شوید که حقوق بیمه درمانی شما پرداخت می شود.

این مقاله چگونگی جایگزینی بهار در درب گاراژ نیست. در نظر گرفته شده است که شما را با چشمه های درب گاراژ و برخی از وظایف تعمیر و نگهداری شما می توانید خود را انجام دهید.

دو نوع گاراژ درب های

دو نوع مختلف چشمه های مورد استفاده در درب های گاراژ وجود دارد. فنرهای پیچشی فقط در بالای درب گاراژ بسته میشوند، در حالی که اسپرینگزهای عقب بالا در بالای دوچرخه قرار دارند.

درب های گاراژ و ایمنی شما

چشمه های درب گاراژ به شدت زخمی می شوند، به این معنی که آنها تحت فشار زیادی قرار دارند.

هنگامی که آنها شکستن، و یا زمانی که برخی DIYer غیر قابل باور تلاش می کند تا با آنها کینه، آنها می تواند درد زیادی را ایجاد کند. کارکنان عاقل می دانند که این یکی از کارهای خانگی است که بهترین راه حل برای جوانب مثبت است. (برای راهنمایی در مورد پیدا کردن حرفه ای درب گاراژ واجد شرایط، ببینید چگونه برای پیدا کردن بهترین گاراژ نصب و تعمیر و نگهداری ).

 

 اگر درب گاراژ شما قدیمی باشد یا اگر علامت سن را نشان می دهد، اجازه دهید یک پیمانکار با تجربه بازرسی چشمه های درب گاراژ شما را ببیند.

اما اگر چشمه ها فقط سوزاندن و در غیر اینصورت ایجاد سر و صدای فراوانی هستند، برخی از مواردی که می توانید قبل از فراخوانی سربازان انجام دهید وجود دارد.

یک جرقه کوچک لزوما به معنی یک مشکل بزرگ نیست، هر چند بیش از یک سر درد که به معنی تومور مغزی است. برخی از روغن های گاراژ درب را به چشمه ها اعمال کنید و ببینید آیا اختلاف وجود دارد یا خیر.

اگر این کار را نکنید، ممکن است یک مشکل جدی ایجاد کنید. برای پیشنهادات در مورد بهترین روان کننده ها برای استفاده در درب گاراژ خود، این سایت را بررسی کنید.

برای برخی توصیه های اضافی در مورد کاهش سر و صدا در درب گاراژ خود، ببینید چگونه به آرام درب گاراژ پر سر و صدا .

کابل های ایمنی درب گاراژ

دو نوع چشمه های درب گاراژ که در بالا مورد بحث قرار گرفته متفاوت است. درب گاراژ با فنرهای عقبی دارای کابل ایمنی در هر طرف درب در حال اجرا از طریق بهار و به دیوار یا سقف وصل شده است.

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

این کابل ها یک ویژگی ایمنی مهم هستند. چشمه های فرعی تحت فشار زیادی قرار می گیرند و اگر کسی شکسته شود، می تواند باعث آسیب جدی شود. کابل های ایمنی برای کنترل یک بهار شکسته کمک می کند.

اگر شما در فضای گاراژ خود دارای اسپرینت های تقویت شده ای هستید اما نمی توانید کابل های ایمنی را بیابید، با گاراژ درب طرفین تماس بگیرید و یک جفت نصب کنید.

 

خارج از تعادل چشمه

بهترین نشانه یک درب گاراژ خوب، این است که آن را باز و بسته به آرامی و بی سر و صدا. هنگامی که آن را به عنوان کار متوقف می شود، مشکل می تواند جدی باشد.

سعی کنید دستگیره درب گاراژ را به صورت دستی (کشیدن بند ناف به بازو اتصال سیستم ترمز راه آهن به درب). اگر درب همچنان کار دشواری باشد،

مشکل می تواند این باشد که چشمه ها از تعادل برخوردار نیستند. در این مورد، می توانید مطمئن باشید که این مشکل به خودی خود حل نخواهد شد.

و ناتواني در رفع آن مي تواند منجر به افزايش تعداد قطعات خراب و خراب شود. با یک حرفه ای ASAP تماس بگیری

چشمه های درب گاراژ به پایه در پایین درب گاراژ متصل می شوند. همانطور که با چشمه ها، این براکت ها نیز تحت فشار زیادی قرار می گیرند و فقط باید توسط یک حرفه ای تنظیم یا تنظیم شوند.

مدل های جدیدتر از درهای گاراژ داربست های ضد ضربه هستند که مانع ورود کنجکاو و بی تجربه در میان ما به مشکل می شود.

 

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

استفاده از دربهای خودکار باید همراه با رعایت نکات ایمنی مناسب باشد تا از حوادث و آسیب ها جلوگیری شود. در زیر نکاتی برای افزایش ایمنی در استفاده از درب های خودکار آورده شده است:

 1. نصب سیستم های ایمنی:
  • نصب سنسورهای حرکت و سیستم های ایمنی برای تشخیص و جلوگیری از برخورد با اشیاء یا افراد.
  • با استفاده از سیستم‌های خودکار که در صورت برخورد، حرکت درب را انجام می‌دهد.
 2. درست است:
  • تنظیم مکان باز و بسته شدن درب به گونه‌ای که احتمال برخورد با افراد یا وسایل کوچک کاهش می‌یابد.
  • بررسی و تنظیم مجدد حرکت خودکار درب.
 3. آموزش کاربران:
  • آموزش کاربران در مورد استفاده صحیح از درب های اتوماتیک و رعایت نکات ایمنی.
  • اطلاع رسانی درباره خطرات مرتبط با درب به کودکان و افراد دیگر.
 4. نگهداری و تعمیرات:
  • انجام بازرسی‌های دوره‌های و نگهداری به موقع برای اطمینان از عملکرد صحیح درب.
  • تعمیرات فوری در صورت کشف هر گونه خرابی یا مشکل در سیستم.
 5. استفاده از دکمه های اضطراری:
  • نصب دکمه های اضطراری که به سرعت حرکت درب را انجام می دهند.
  • آموزش به ساکنین در مورد استفاده از دکمه های اضطراری در شرایط ضروری.
 6. سیستم های هشدار:
  • نصب چراغ‌های هشدار و صداهای هشدار دهنده جهت اطلاع‌رسانی درباره درب.
  • استفاده از سیستم‌های هشدار به صاحبان ملک در مورد مشکل در عملکرد درب.
 7. نگهداری مناسب از تجهیزات:
  • نظافت مسیر حرکت درب و حسگرها برای جلوگیری از افتراق درستی حسگرها.
  • تضمین عدم وجود مانع یا اشیاء ناخواسته در مسیر حرکت درب.
 8. مسیرهای اضطراری:
  • مسیرهای اضطراری و فرار در صورت بروز خطرات، به ویژه در مواقع قطعی برق یا مشکلات فنی.
 9. توجه به کودکان و حیوانات خانگی:
  • اطمینان از اینکه کودکان و حیوانات خانگی به درب اتوماتیک نزدیک نمی‌شوند.
  • نگهداری از ایمنی کودکان از درب ها و آموزش به آنها در مورد خطرات مرتبط.