مشاهده فهرست

  نمایندگی درب اتوماتیک 09126756940

  تعمیر درب اتوماتیک

  خدمات تعمیر درب اتوماتیک

  درب های اتوماتیک طراحی شده اند برای کار به صورت خودکار زمانی که توسط کسی به جای به جای نیاز به دستی با دسته یا نوار درب باز می شود. بعضی از درب های اتوماتیک با استفاده از دکمه ها باز می شوند.

  این درها نیاز به برق برای کار با یک موتور راننده که باعث باز شدن و بستن درب ها می شود. موتور راننده الکتریکی به یک سنسور حرکتی وصل می شود که حرکت افراد را هنگامی که نزدیک به درب هستند، تشخیص می دهد.

  علاوه بر این، مهمترین جنبه ای که باید اولویت بندی شود، تعمیر خودکار درب است، زیرا نگهداری مناسب باید باشد.

   

  نمایندگی درب اتوماتیک

  درب های اتوماتیک بیشتر از وسایل پزشکی استفاده می شود که به آنها کمک می کند در حین کاهش خطر ابتلا به آلودگی به محیط اطمینان حاصل کنند.

  همانطور که بازدید کننده ها افزایش می یابند و از این رو استفاده می کنند، آنها حداقل یکبار در هفته نیاز به سرویس دارند، و در نتیجه تعمیر و نگهداری درب های اتوماتیک انجام می شود.

  این درها همچنین می توانند در انبارها و امکانات دیگر مفید باشند، که باعث ایمنی و بهره وری می شود و باعث می شود افراد به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.

  بسیاری از درب های اتوماتیک دارای لغو دستی هستند به طوری که در صورت خرابی قدرت یا یک مشکل مکانیکی، درب ها همچنان می توانند توسط هر کسی باز شوند.

  انواع درب های اتوماتیک ارائه شده توسط خدمات سرویس دُر

  ما درب های اتوماتیک را بر اساس تقاضای شما نصب می کنیم؛ برای هر دو ساختمان خصوصی و عمومی، آن ها بیمارستان ها یا مسکن است.

  ما درب های اتوماتیک کشویی و درب اتوماتیکبرای همه راه های ورودی دسترسی داریم.

  نمایندگی درب اتوماتیک درب های اتوماتیک کشویی:

  درب های اتوماتیک کشویی ترافیک دو طرفه موثر را فراهم می کنند. درب های اتوماتیک کشویی مجهز به یک ویژگی است که اجازه می دهد تا کشویی درب به نوسان زمانی که تحت فشار قرار در شرایط اضطراری.

  این درها در تنظیمات مختلف، از جمله مدل های سنتی دوگانه، تک اسلاید و تلسکوپی ارائه می شود.

  این درها نیاز به یک فضای مناسب در یک اتاق دارند تا بتوانند در حین باز شدن به راحتی اسلاید شوند. ما از سنسورهای با کیفیت بالا در این درها برای راحتی بیشتر استفاده می کنیم و اقدامات ایمنی را تضمین می کنیم.

  اگر درب اتوماتیک کشویی را برای نصب در محل خود انتخاب کنید، مزایای دیگری وجود دارد:

  • درب های اتوماتیک کشویی همیشه راه حل لوکس و مدرن برای خانه شما را ارائه می دهند. آنها جریان صاف مشتریان را در رستوران ها، مغازه ها و همچنین در سایر فضاهای تجاری فراهم می کنند. آنها لمس ظرافت و نگاه مدرن به مکان شما می کنند که مهمانان و بازدیدکنندگان را جذب می کنند.
  •  گاهی اوقات مردم چیزهایی را مرتب می کنند که به راحتی آنها را به صورت دستی باز می کند بنابراین وقتی آنها در این درب ها گام می گذارند، به آنها امکان دسترسی آسان و آسان را می دهد.
  • درب های اتوماتیک کشویی به شما کمک می کنند تا دمای مطلوب را حفظ کنید، که باعث می شود آنها بسیار مقرون به صرفه و مقرون به صرفه باشند. درب شیشه ای اجازه خواهد داد تا نور خورشید و نور روز را وارد اتاق شود که همچنین در صورتحساب برق شما ذخیره می شود.
  • ما درب های کشویی اتوماتیک ساخته شده از شیشه های سخت تر است که قوی تر از موارد معمول است. علاوه بر این، شفافیت درب های شیشه ای به شما کمک می کند مکان خود را از بیرون نیز حفظ کنید زیرا دوربین ها به راحتی می توانند فعالیت های جنایی را ضبط و ضبط کنند.

  درب اتوماتیک نوسانی

  درب های اتوماتیک نوسانی معمولا جهت هستند و برای عبور باریک و یا به داخل یا خارج استفاده می شود. اپراتورها فقط می توانند با بازو و هدر درایو یا به عنوان یک بسته کامل عرضه شوند.

  آنها می توانند بر روی سر و یا نصب شده بر روی سطح برای فشار و کشیدن استفاده می شود. اپراتور با راننده و هدر درایو همراه با یک سیستم فعال و امنیتی مناسب هنگامی که پانل های درب در حال استفاده استفاده می شود ارائه می شود.

  ما انواع مختلفی از درب های اتوماتیک نوسان اتوماتیک را با اشکال و اندازه های مختلف ارائه می دهیم که در مکان های مختلف مانند خانه ها، دفاتر، رستوران ها، مغازه ها و غیره بسیار راحت هستند.

  مزایای متعددی از نصب این درها  اتوماتیک ذکر شده است:
  • این درها دارای سنسورهای ایمنی، کنترل از راه دور بی سیم، تایمر، لوازم جانبی کنترل شده و غیره می باشند که سطح امنیتی بالا را تضمین می کند. در صورتی که تعداد زیادی بازدید کننده به صورت تصادفی وارد و خروج می شوند، این گزینه به شما کمک می کند تا مدیریت ترافیک را مدیریت کنید.
  • علاوه بر امنیت، این درها همچنین به نظر می رسد. طرح های زیادی برای انتخاب در هنگام نصب این درها وجود دارد. این دلیل اصلی این است که چرا این دروازه ها را می توان در امکانات فرودگاه، هتل ها، مراکز خرید، فروشگاه های بزرگ خرده فروشی و مکان های مختلف دید.
  • درب های اتوماتیک چرخش را می توان با توجه به فضای اتاق تنظیم کرد، زیرا این درها دارای مکانیزم حرکتی تک و دو درب هستند. بنابراین اگر نیاز به حرکت تک درب برای فضای کوچک وجود داشته باشد، می تواند کاملا مناسب باشد.

  به خلاصه، دربهای اتوماتیک راه حل حرفه ای، مدرن، شیک و راحت برای خانه شماست و ظاهر آن را بهبود می بخشد.

  تعمیر و نگهداری و تعمیر درب اتوماتیک

  تعمیر درب اتوماتیک بیشترین توجه را نادیده گرفته از تعمیر و نگهداری در محل شما است. اگر در خانه خود در شرایط مناسب کار نکنید، می تواند منجر به مشکلات مختلفی شود که می تواند شهرت شما را در میان بازدید کنندگان کاهش دهد.

  درب های اتوماتیک معمولا برای استفاده سنگین مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین باید به طور منظم نگهداری شوند.

  اگر آنها بد کار می کنند، پس کاملا ممکن است که این باید تعمیر شود. صبر کنید تا درب ها نشانه هایی از شکست را نشان دهند، زیرا ممکن است ایمنی بازدید کنندگان را در معرض خطر قرار دهد.

  اگر درهای ورودی بسته می شود زمانی که کسی تلاش می کند وارد آن شود، باعث ایجاد یک خطر امنیتی و ناراحتی بزرگی برای بازدید کنندگان می شود.

  برای کسب و کار نیز ناامیدی خواهد بود، زیرا مشتریان منفی را به مشتریان می رساند و شما ممکن است شروع به از دست دادن آنها کنید.

  خدمات سرویس دُر  فرکانس بازرسی که توسط استفاده از درب تعیین می شود را تجزیه و تحلیل کند. این کمک خواهد کرد که شما برنامه های تعمیر و نگهداری و تعمیر درب های اتوماتیک ایجاد کنید .

  ما یک آزمایش تشخیصی و ایمنی سیستم شما را به سرعت تعیین می کنیم که تعمیرات مورد نیاز است.

  بسیاری از مشکلات ناشی از ناسازگاری سنسورها در هنگام تعمیر دربهای اتوماتیک است. سنسورها و کنترل موتورها دلیل اصلی باز کردن و بسته شدن دربها هستند.

  از آنجا که مهندسان سعی در تشخیص علل مربوط به این مسائل دارند، سنسورها غیرفعال می شوند و سپس موتور برای اهداف ایمنی جایگزین می شود.

  کارکنان حرفه ای ما همیشه از ایمنی خود مراقبت می کنند و تجهیزات قدیمی را با درب های اتوماتیک با کیفیت بالا جایگزین می کنند.

  نگه داشتن برنامه نگهداری منظم برای درب اتوماتیک شما یک عمل خوب است.

  اما حتی بهتر است روزانه چک های امنیتی را انجام دهیم تا اطمینان حاصل شود که درب ها به درستی کار می کنند.

  بعضی از راهنمایی ها برای بررسی عملکرد درب اتوماتیک شما وجود دارد:

  • وقتی کسی از طریق ورودی عبور می کند، حسگر الکترونیکی درست کار کند.

  • رعایت فاصله زمانی که در آن باز می شود و با توجه به حرکت شخص بسته می شود. این باید با فاصله ای که فرد وارد یا از درون عبور می کند، صاف و دقیق باشد.

  • هنگامی که یک فرد نزدیک به آن بی حرکت ایستاد، چگونه کار می کند. این باید تا زمانی که فرد از ورودی عبور کند باز است.

  مهم است که درب های اتوماتیک را به صورت منظم نگه دارید زیرا ممکن است آسیب جدی به هر کسی ایجاد کنند. در خدمات Doorway ما متخصص در نصب، تعمیر، تعمیر و نگهداری و نگهداری انواع درب ها هستیم. ما اطلاعات مربوط به درب های نصب شده و نگهداری آن را با گزارش بازرسی نگهداری می کنیم.

  چرا سرویس های سرویس دُر بهترین برای تعمیر درب های اتوماتیک هستند؟

  در اینجا در  Services، ما در مورد ایمنی و قابلیت اطمینان سیستم درب در سراسرتهران وکرج برتر هستیم.

  اگر درب های اتوماتیک در محل خود دارید، باید عملیات و کار درب ها را به طور منظم برای اهداف ایمنی و امنیتی بررسی کنید.

  اگر به تعمیر و نگهداری و تعمیر درب های اتوماتیک نرسیده اید، می توانید برای اطمینان از اطمینان از محیط اطراف خود، در محل کار خود دچار مشکل شوید.

  به جای انجام بازرسی یا تعمیر دربهای اتوماتیک خودتان، و برای جلوگیری از هر گونه اقدام قانونی یا آسیب در محل خود، احساس رایگان با ما تماس بگیرید هر زمان.

  خدمات سرویس دُر دارای کارکنان گواهینامه و حرفه ای هستند که به طور منظم تعمیر درب اتوماتیک شما را بررسی می کنند.

  ما عملیات لازم را برای تعمیر و نگهداری انجام خواهیم داد تا اطمینان از پذیرش آخرین قوانین و اطمینان حاصل شود که درب های اتوماتیک شما کاملا ایمن هستند.

  خدمات ما با تکنیک های کار و نگهداری شما راضی خواهد بود.

   

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
Call Now Buttonتماس
error: 09126756940(سرویس دُر)