اکتبر 16, 2018
تعمیرات بیواسطه درب اتوماتیک24 ساعته با پشتیبانی فنی و ضمانت کاری 09126756940       گروه خدمات فنی مهندسی                 سرویس دُر
خدمات ما

نصب درب اتوماتیک جدید

نصب درب اتوماتیک جدید09126756940

تعمیر کرکره برقی

 

سریعتر کار کنید

یکی از بزرگترین عوامل تعیین کننده اینکه چقدر طول می کشد تا یک درب بازکن پارکینگ نصب شود این است که آیا یک بازو قدیمی را جایگزین می کنید و یا یک واحد جدید را نصب می کنید که هیچ بازکن فعلی وجود ندارد. اگر شما یک بازکن قدیمی را با یک نوع باز کننده جدید مشابه جایگزین کنید، احتمالا می توانید از پشتیبانی های موجود استفاده کنید که واحد موتور را نگه داشته و همچنین مسدود کردن چوب برای براکت در بالای درب. با این حال، سعی نکنید با استفاده مجدد از اجزای الکتریکی، مانند حسگر ایمنی “چشم” یا سیم کشی، صرفه جویی کنید. الکترونیک جدید احتمالا موثرتر از دستگاه های قدیمی است و آنها برای استفاده با درب بازکن جدید طراحی شده اند.

سیم کشی قدیمی ممکن است عایق فرسوده، آسیب دیده و یا ضعیف باشد و باید جایگزین شود.

مراحل پایه

در اینجا مراحل اولیه نصب یک درایو استاندارد زنجیره ای (سایر انواع درایوها مشابه هستند)، به شما این امکان را می دهد تا درک کنید چه چیزی درگیر است:

نگاهی به موجودی اگرچه بسیاری از ما دستورالعمل های مونتاژ را نادیده می گیرند، زمانی که آنها به ما می گویند که قبل از مونتاژ، همه قطعات را مرتب کرده و مرتب کنیم، این امر در این مورد خوب است.

 1. راه آهن را جمع کنید ریل ها به پنج یا شش قطعه می رسند که به سادگی اسلات می شوند. مونتاژ معمولا شامل چرخ دستی است که به درب متصل می شود و در امتداد راه آهن حرکت می کند.
 2. راه آهن را به واحد موتور وصل کنید.
 3. زنجیر ، از جمله قطب نما idler را در انتهای مسیر، نصب کنید. زنجیر تنها کمی طولانی تر از راه آهن است. این مداوم نیست، مثل یک زنجیر دوچرخه. یک کابل حلقه زنجیره ای را تکمیل می کند و در مسیر خود به سمت واحد موتور حرکت می کند.
 4. پشتیبانی براکت هدر را نصب کنید. این یک قطعه 2×4 یا بزرگتر از چوب است که لنگر را به قاب در بالای درب و از پایان درب از مسیر پشتیبانی می کند.
 5. درب بازکن را ببندید واحد موتور با دو یا چند قطعه از آهن زاویه به سقف پارکینگ نصب می شود. راه آهن به پشتیبانی براکت هدر از طریق براکت هدر متصل می شود.
 6. براکت درب و بازو را نصب کنید. بازو نوار فلزی شکل L است که درب را به چرخ دستی بر روی ریل متصل می کند.
 7. الکترونیک را شامل می شود، از جمله دکمه درب و حسگر ایمنی “چشم”. سیم کشی ولتاژ کم است و به سادگی می تواند به دیوارها و سقف پارکینگ متصل شود.
 8. برنامه باز کردن درب برای سفر مناسب مناسب است.
 9. سیستم ایمنی درب بازکن را آزمایش کنید.

 

 

 

 

 

نکاتی برای نصب درب بازکن درب پارکینگ

چند ترفند می تواند کار ساده تر انجام دهد و ممکن است کمی زمان لازم برای نصب درب بازکن پارکینگ شما را کاهش دهد:

 • اطمینان حاصل کنید که درب قبل از نصب درب بازکن یک دریچه به درستی متعادل، خود را حفظ خواهد کرد و اگر شما آن را در نیمه راه باز کنید و اجازه دهید بروید حرکت نمی کند. درب که خارج از تعادل سخت است بر باز کن و می تواند خطرناک باشد. در صورت لزوم درب خود را متعادل کنید.
 • اگر شما یک واحد موجود را جایگزین کرده اید، آن را در جای خود قرار دهید تا آماده باشید که درب بازکن
 • جدید را نصب کنید. این به عنوان یک مرجع بصری از چگونگی هماهنگ شدن همه چیز مفید خواهد بود.
 • هنگامی که زمان برای نصب دستگاه به سقف، واحد موتور را روی یک سد بزرگ قرار دهید. در صورت نیاز بلوک ها را به نردبان اضافه کنید تا موتور در موقعیت مطلوب قرار گیرد، سپس برای حمایت از زاویه آهن اندازه گیری کنید

 

 

طراحی و راه اندازی توسط تیم فنی مهندسی سرویس دُر کپی برداری از مطالب این مجموعه ممنوع می باشد

مشاوره رایگان
error: 09126756940(سرویس دُر)