عیب یابی درب اتوماتیک

  درب اتوماتیک درب پارکینگ مستعد مشکلات مختلفی است که اکثر آنها با عیب یابی و تعمیر و نگهداری روزمره به راحتی حلمی شوند . با این حال، یکی از مسائل پیچیده تر این است که درب پارکینگ شروع به بالا و پایین خود را، بدون کمک از شما.این به نظر می رسد کاملا ارواح، با داشتن درب پارکینگ خود را با ذهن خود را به عنوان بدون تماشا تماشا کنید. همچنین هنگامی که شما در خانه نیستید، می توانید یک مشکل امنیتی ایجاد کنید تا زمانی که آن را باز کنید.

  درب گاراژی که خود را به خود متصل می کند نیز می تواند نگرانی های امنیتی باشد، به خصوص در یک خانه با کودکان.

  مکان های مختلفی وجود دارد که شما می توانید به دنبال راه حل هایی برای این رفتار عجیب و غریب باشید.

  با همسایگان خود چک کنید

  در موارد نادر، ممکن است یک همسایه نزدیک آن یک درب بازکن پارکینگ را به همان کد بیسیم به عنوان درب بازکن تنظیم کند. این نادر است اما گاهی اوقات اتفاق می افتد. این کاملا آسان است برای چک کردن – فقط همسایه خود را فعال کنید درب پارکینگ خود را و ببینید که آیا درب شما شروع به حرکت می کند. راه حل اینجا این است که برای باز کردن درب بازکن پارکینگ خود را به یک کد جدید – هر درب بازکن پارکینگ دارای دستورالعمل برای چگونگی انجام این کار است.

  سیم کشی کنترل را بازبینی کنید

  یک نقطه خالی یا یک اتصال کوتاه در سیم کوچک سنج که از واحد موتور به دکمه کنترل در پارکینگ شما منتهی می شود، ممکن است باعث شود که در درب پارکینگ خود همه کار خود را انجام دهید. همه چیزهایی که برای انجام این کار ضروری است، برای یک نقطه لخت در سیم برای برس کردن در مقابل مسیر درب فلزی یا یکی دیگر از بخش – ضربه الکتریکیباعث خواهد شد که واحد موتور فعال شود.

   همچنین سیم کشی بین هر یک از چشمان سنسور ایمنی در طرف درب و واحد موتور را بررسی کنید. اینها سیمهای ولتاژ پایین هستند، بنابراین لازم نیست نگران خاموش کردن قدرت برای بررسی آنها باشید. به دنبال عایق های آسیب دیده، رشته های سیم باریک و یا حتی یک ناخن یا سیم پیچ مجدد سیم پیچ.

  وقتی این اتفاق می افتد، اغلب در نزدیکی چشمان خود حسگر قرار می گیرد، جایی که موش ها گاهی اوقات می توانند از طریق عایق و یا جایی که سیم ها توسط جارو یا بیل آسیب دیده است.

  این موضوع نسبتا آسان برای جایگزینی این سیمهای کوچک است. این نوع زنگ کوچک سنج را می توان در هر مرکز بهبود خانه و یا فروشگاه سخت افزار خریداری کرد.

  دکمه های کنترل را بررسی کنید

  اگر سیمها در شکل خوب ظاهر شوند، نگاه بعدی دکمه کنترل نزدیک درب ورودی سمت خود را ببینید. اگر آن قدیمی یا کثیف باشد، دکمه ممکن است بسته شود. علامت این یک درب پارکینگ است که در حرکت ثابت است، به طور کامل باز و سپس بلافاصله نزولی، فقط برای شروع همان چرخه را دوباره. ممکن است اتصالات سیم شل در داخل دکمه مسکن نیز وجود داشته باشد. همانطور که این سیمها در برابر مسکن کوتاه است، ضربه الکتریکی باعث باز شدن درب درب می شود.

  جایگزینی یک دکمه کنترل عملکرد ناخوشایند دیگر بسیار آسان است.

  مدار مجتمع؟

  هنگامی که یک درب پارکینگ بر فرمان فرود می آید، اما پس از آن بلافاصله خودش را عوض می کند، مشکل معمولا با چشم های سنسور در امتداد مسیرهای جانبی یا با چرخ های جانبی در مسیر است. اما هنگامی که درب شروع به فرود تمام خود می شود، مشکل ممکن است به صفحه منطق درب بازکن یا مدار داخل واحد موتور خود اشاره کند.

  تکنسین های درب پارکینگ نمونه هایی از این را گزارش کرده اند، که گاهی اوقات با چراغ بازکن روشن می شود، به طوری که برخی از درب بازکنان فلش را هنگامی که چشم های حسگر یک مانع را شناسایی می کنند.

  از لحاظ تئوری، ممکن است مشکلات مربوط به مدار مدار را اصلاح کنیم- مشکل می تواند یک مسئله یابی یک اتصال شل باشد. این یک پروژه برای اغلب DIYers های گاه به گاه نیست، اگر چه ممکن است ارزش اکتشاف اگر جایگزین درب بازکن درب پارکینگ به هر حال. اما داشتن یک تکنسین خدماتی برای انجام چنین کاری احتیاج دارد، احتمالا شما را به اندازه کافی و یا بیشتر هزینه می کند، تا جایگزین درب بازکن پارکینگ به طور کامل.

  نصب درب بازکن جدید یک پروژه بسیار قابل اجرا برای هر فرد متوسط ​​است. با توجه به این که مشکلات با درب بازکن شما خطرات ایمنی و امنیت واقعی را ایجاد می کنند، یک درب بازکن جدید بسیار حساس است اگر شما نمی توانید جلوی رفتار مرموز خود را به زودی متوقف کنید.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
error: 09126756940(سرویس دُر)
Call Now Buttonتماس