ریموت درب اتوماتیک

  تعمیرات، جایگزینی و ارتقاء

  کنترل های راه دور درب اتوماتیک دستی و همه جا هستند. آنها “کلید” هستند که بسیاری از ما از آنها برای ورود و خروج از خانه استفاده می کنیم. آنها مشکلات متعددی را ایجاد می کنند، زمانی که آنها را انجام می دهند، راحت هستند و می توانند با هزینه کم جایگزین شوند.

  اما دقیقا چه کاری باید انجام دهید وقتی دکمه کنترل از راه دور نتواند وظیفه خود را انجام دهد؟ یا هنگامی که شما نیاز به جایگزینی برای راه دور دارید کجا نگاه کنید؟ یا هنگامی که باید کل گاراژ درب بازکن را جایگزین کنید؟

  چرا درب اتوماتیک از راه دور کار نمی کند

  هنگامی که با ریموت درب نصب شده کار می کند اما از راه دور کار نمی کند، احتمالا باید برنامه را دوباره راه اندازی کنید یا باتری را جایگزین کنید. بهترین راه برای برنامه ریزی از راه دور، این است که راهنمای کتابچه راهنمای دستورالعمل را بررسی کنید . اگر شما یک کتابچه راهنمای کاربر نداشته اید، احتمالا می توانید در وب سایت سازنده پیدا کنید.

  درب بازکن های اصلی درب اتوماتیک فقط چند مرحله ساده برای برنامه ریزی نیاز دارد. به طور معمول، دکمه باز را در کنترل از راه دور نگه دارید در حالی که دکمه برنامه ریزی را فشار داده و آزاد کرده اید، سپس دکمه باز را هنگامی که نور درب اتوماتیک روشن می شود، آزاد کنید. اگر شما درب بازکن درب گاراژ HomeLink داشته باشید، دستورالعمل های برنامه نویسی در اینجا وجود دارد .

  اگر این مراحل کار نمی کنند، یا اگر فقط می خواهید یک طرفدار حرفه ای باشید، به راهنمای نصب و تعمیرات گاراژ گاراژبرای پیشنهادات مراجعه کنید.

  برخی از مشکلات مربوط به مدار فرمان در درب اتوماتیک وجود دارد که به نظر می رسد راه حل ها را از بین ببرد. گاهی اوقات مردم متوجه می شوند که درب اتوماتیک خود به تنهایی باز می شود. ممکن است در اتاق نشیمن یا در محل کار نشسته باشید و درب به طور ناگهانی باز می شود. دلیل این که برخی از این اتفاقات عجیب و غریب ممکن است شما را متعجب کند.

  به نظر می رسد که ریموت ها (در هر سطح) می تواند همان فرکانس های رادیویی را به درب اتوماتیک برای مقاصد اضطراری بفرسند در فرآیند استفاده از این فرکانس در یک منطقه،درب اتوماتیک درب بازکنان در نزدیکی می تواند به طور سه گانه به صورت خودکار باز شود.

  برای اطلاعات در مورد جایگزینی باتری های راه دور دربدرب اتوماتیک زیر را ببینید.

  درب اتوماتیک بوسیله نرم افزار موبایل از راه دور

  بله، یک برنامه برای آن وجود دارد. حداقل در حال حاضر برای آی فون وجود دارد. من شکی ندارم که برنامه ها به زودی برای سایر سیستم عامل های گوشی های هوشمند در دسترس خواهند بود که به شما اجازه می دهد راه دور درب اتوماتیک را با گوشی خود باز و بسته کنید. بسیار راحت است، اما مطمئن شوید گوشی را از دست ندهید.

  جایگزینی  ups برق اضطراری از راه دور جهت درب اتوماتیک

  به نظر می رسد عجیب و غریب است که بسیاری از مردم فراموش می کنند که تنها چیزی که از راه دور درب اتوماتیک خود را روشن می کند یک باتری یا ups است. وقتی به نظر می رسد که درب اتوماتیک به طور ناگهانی متوقف شود، اولین چیزی که باید بررسی شود، باتری یا ups است.

   تعویض باتری ریموت کنترل درب اتوماتیک

  برای انجام این کار، شما باید یک پیچ  کوچک بر روی کنترل از راه دور را بردارید و سپس آن را جدا کنید. اگر راه دور شما پیچ نداشته باشد، با کشیدن پانل در پشت، باید بتوانید به باتری دسترسی پیدا کنید.

  نگرانی های امنیتی درباره درب اتوماتیک

  بسیاری از مردم  برای ورود به خانه هایشان بیشتر از طریق پارکینگ وارد می شوند و نه درب ورودی مجزا. چرا؟ از آنجا که  بوسیله ریموت راحت تر میتواند بدون هیچ زحمتی ، با یک دکمه از راه دور که فشار می دهد،   می تواند ورود خود را به خانه را از طریق  انجام دهد

  راحتی خوب است، اما گاهی اوقات می تواند باعث عقب ماندگی شود. همانطور که معلوم شد، سرقت ها نیز مانند ورود به خانه از طریق پارکینگ اتفاق می افتد. چرا؟ از آنجا که اغلب بسیار راحت تر است. این به خصوص هنگامی درست است که شما یک راه دور را در یک ماشین پارک شده در راهرو یا در خیابان، و حتی بیشتر از آن زمانی که آن خودرو قفل شده است، ترک کنید. هنگامی که پسر بد دست خود را بر روی کنترل از راه دور خود، او فقط یک کلیک یک دکمه دور از ورود به خانه است.

   برای بعضی پیشنهادات گسترده تر در مورد بازکنان ایمنی، امنیتی و درب پارکینگ، به گاراژ درب بازکنان و پارکینگ امنیت مراجعه کنید .

  ایمنی درب گاراژ

  بچه ها عاشق بازی کردن با هر چیزی با یک دکمه می شوند که وقتی ضربه می زند، چیزی اتفاق می افتد. ترمینال های درب گاراژ مناسب این تعریف است. بله، این سرگرم کننده است، اما این نیز خطرناک است. برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از راهروهای درب گاراژ برای کودکان، انجمن بین المللی درب ها یک برنامه ایمنی ساده به نام DOOR Safe را ایجاد کرده است . توصیه ها را بررسی کنید و عادت خود را در خانواده خود ایجاد کنید که کودکان مجاز به بازی با درب بازکن گاراژ نیستند.

  جایگزینی از راه دور درب گاراژ

  اگر ریموت از راه دور از دست داده اید یا شکسته اید، بسیار آسان است که یک جایگزین پیدا کنید. با سازنده بازکن درب پارکینگ تماس بگیرید، یا برای جایگزینی به فروشگاه آنلاین  سرویس در (servicedoor) مراجعه کنید. شما به شماره مدل بازکن خود نیاز دارید. به طور خلاصه، می توانید از راه دور پارکینگ جهانی (نگاه کنید به پایین) را در نظر بگیرید.

  فروشگاه های جهانی در پارکینگ

  تعمیر کرکره برقی

  تعمیر کرکره برقی

  servicedoor

  Skylink و دیگر دستگاه های نصب کننده درب پارکینگ را می توان برنامه ریزی کرد تا بیشتر درب بازکن  پارکینگ را فعال کند. این دوربینی ارزان و آسان برای پیدا کردن آنلاین و در فروشگاه ها servicedoor.ir است.

  جایگزینی درب درب گاراژ

  هیچ دلیلی وجود ندارد که راه دور مشکل ساز شما را مجبور به جای تمام درب بازکن پارکینگ. قابل حمل می تواند تعمیر و جایگزین شود. گفته می شود  دلایل خوبی برای جایگزینی درب بازکن درب پارکینگ وجود دارد . امنیت و ایمنی در بالای لیست هستند. مدل های اولیه از بازکنان درب پارکینگ را می توان با استفاده از کنترل از راه دور در دست سرقت های گشت زنی در خیابان باز کرد. بازکن های جدید دارای کد هایی هستند که برای تکرار بسیار سخت تر است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
error: 09126756940(سرویس دُر)
Call Now Buttonتماس