راهنمای اندازه گیری درب پارکینگ

همانطور که اندازه خانه ها به طور پیوسته طی دهه های پایانی قرن بیستم افزایش یافت، همچنین پارکینگ هایی که آنها را همراهی می کردند. نه تنها اندازه گاراژهای یک و دو خودرو رشد می کند تا بتواند وسایل نقلیه شاداب تر را که مجبور به خانه بودند، افزایش دهد، اما تعداد حیاط ها در پارک ها از یک تا دو به سه و حتی بیشتر افزایش یافته است. این به نقطه ای رسید که پارکینگ معمولی در توسعه مسکن جدید، همانند یک خانه جدید معمولی چند سال پیش از آن استفاده کرد.

همه اینها باعث می شود برخی از جنبه های جسورانه و تجزیه و تحلیل در مورد فرهنگ فوق العاده اندازه ما، اما این قصد این مقاله نیست. در اینجا ما بیشتر علاقه مند به نگاه کردن به انواع مشکلات و تصمیمات این چهره از پارکینگ برای صاحب خانه های امروز است.

در آغاز

اولین پارکینگ خودرو ممکن است تا حدودی به طور اتفاقی ایجاد شده باشد. افسانه آن این است که هنری فورد نخستین کار خود را در حوضه زغال سنگ همسایه خود در دیترویت در سال 1896 ساخته است. همانطور که اغلب به نظر می رسد در چنین شرایطی اتفاق می افتد، هنگامی که او چیزی را کشف کرد که برای رسیدن به آن بسیار بزرگ بود درب رنده. فورد بداههار؛او به اندازه کافی از دیوار آجری افتاد تا اخلاق جدیدش از بین برود.

چند سال بعد، واگن های بی قاعده در مقاطع خطوط مونتاژ در حال حرکت بودند. و نه چندان بعد از آن، کوچکترین (با استانداردهای امروز) پارکینگ برای ساخت و نگهداری خودروهای جدید ساخته شد.

وسایل نقلیه داخلی از این پارکینگ ها دور شده اند. هنگامی که یک نفر را دیدید، نزدیک یک خانه قدیمی نشسته اید، آنها به نظر عجیب و غریب نگاه می کنند، اما معمولا آنها تنها دوچرخه ها و موتور سیکلت ها را از طریق سوراخ های خود می بینند.

اندازه پارکینگ استاندارد

شما ممکن است در گستره ای از اندازه های استاندارد که در حال حاضر برای درب های پارکینگ وجود دارد شگفت زده شده است.

تولید کنندگان درب اصلی پارکینگ به طور معمول درهای عرضی بین 8 تا 20 فوت را به فروش می رسانند. اندازه های کوچکتر می توان یافت؛ برای مثال، در مناطقی که حمل و نقل گلف سبد خرید محبوب است، درهای پارکینگ معمولا با توجه به این وسایل کوچک در دسترس است.

در حال حاضر این درب های 8 فوت در بسیاری از خانه های جدید نصب نشده است، اما هنوز خانه های قدیمی تر با پارکینگ هایی برای ساخت اتومبیل های کوچک تر وجود دارد. درب های پارکینگ جایگزینی برای این خانه ها به راحتی در دسترس هستند.

ارتفاع استاندارد درب های پارکینگ بیشتر محدود است. معمولا، آنها در ارتفاع 7 فوت یا 8 فوت ارائه می شوند.

برنامه ریزی برای پارکینگ جدید

اگر شما دارای یک پارکینگ جدید ساخته شده است، احتمال خوبی وجود دارد که سازنده 9 فوت را پیشنهاد کند. عرض 7 فوتدرهای بالا (فرض کنید شما در حال برنامه ریزی یک درب برای هر وسیله نقلیه در پارکینگ هستید). این اندازه خوبی برای اکثر ما است، اما اگر شما اتفاق می افتد یک کامیون بزرگ، با آینه های بزرگ طراحی شده از طرف یا یک snowplow در جلو. بسیاری از کامیون ها این آینه ها را که سعی در فشار دادن به 9 فوت دارند، از دست داده اند. باز کردن گسترده در این مورد، ممکن است بخواهید تفکر جدی را با 10 فوت انجام دهید. درهای گسترده و شاید افزایش ارتفاع به 8 فوت

تصمیم بزرگ دیگری برای طراحی پارکینگ جدید این است که آیا آن را به خانه متصل کنید یا نه.

پارکینگ های متصل شده امروزه هنجار هستند، مزایای متعددی برای یک پارکینگ جدا وجود دارد . مخصوصا اگر شما وسایل نقلیه غیرمعمول را جایگزین کنید، یک پارکینگ جداگانه ممکن است در طراحی بیشتر به شما ارائه دهد.

چگونه برای اندازه گیری درب های پارکینگ

اگر جایگزین درگاه پارکینگ هستید، ساده ترین راه برای تعیین اندازه مورد نظر شما این است که درب موجود را اندازه گیری کنید. اگر اتفاق می افتد که یک پارکینگ بدون درز داشته باشید، باید عرض و ارتفاع باز را دقیقا اندازه گیری کنید. شما همچنین نیاز به بررسی ترخیص در بالای باز برای اطمینان از اینکه اتاق کافی برای نصب آهنگ های پارکینگ وجود دارد.

فرض بر این است که شما قصد خرید و نصب درب پارکینگ را دارید. اگر قصد دارید یک کار حرفه ای انجام دهید، بگذارید اندازه دقیق درب مورد نیاز شما را تعیین کند.

تغییر اندازه درب پارکینگ افتتاح شد

از دیدگاه ساختاری، آسانسور اندازه باز کردن در پارکینگ را کاهش می دهد، بنابراین نیاز به یک درب پارکینگ کوچکتر را ایجاد می کند.

متاسفانه، تعداد کمی از مردم نیاز به انجام این کار دارند. در عوض، برای صاحبان خانه بسیار شایع است که نیاز به یک پارکینگ بزرگتر را باز می کنند، عمدتا به این دلیل که وسایل نقلیه بزرگتر آنها فقط از طریق باز بودن مناسب نیست.

گسترش پارکینگ باز کردن اغلب تقریبا غیر ممکن است بدون افزایش اندازه پارکینگ . بزرگترین مانع معمولا ارتفاع بالای بازو موجود است. طول بیش از باز کردن با یک هدر طولانی طراحی شده است که باید بالا برود (یا بیشتر بازسازی می شود).اگر اتاق کافی در بالای باز نباشد، بدون بالا بردن سقف گاراژ، نمی توان این کار را انجام داد. این یک کار بزرگ اما کارآمد است. شما همچنین باید اجازه دهید اتاق درب پارکینگ درب بازکن .

شما همچنین باید عمق و عرض پارکینگ را پس از باز شدن بزرگ شده حساب کنید. فقط به این دلیل که شما می توانید وسیله نقلیه بزرگتر خود را از طریق درب ها دریافت کنید به این معنی نیست که پارکینگ را بهبود داده اید. در حقیقت، شما ممکن است در حال حاضر اتاق های کمتری در طرف و در مقابل وسیله نقلیه پارک شده برای حرکت داشته باشید، و برای استفاده در ذخیره سازی خیلی کمتر استفاده کنید.

از بین بردن درب پارکینگ

گاهی اوقات تنها راه برای ایجاد اتاق برای وسایل نقلیه بزرگ در پارکینگ های کوچک، بازنشستگی پارکینگ قدیمی و ایجاد یک جدید است. با طراحی خوب  و ساخت و ساز دقیق، این می تواند یک پیشرفت عالی برای ارزش و عملکرد خانه شما باشد.شما می توانید با حذف درب پارکینگ قدیمی و برنامه ریزی برای تبدیل پارکینگ قدیمی به فضای زندگی شروع کنید

برای اندازه گیری درب پارکینگ، نکات زیر را در نظر بگیرید. این اطلاعات مهم تا درب هستند که می‌خواهید نصب کنید، به صورت صحیح مناسب باشید:

 1. ارتفاع درب:

  • ارتفاع درب از پشت زمینه (سطح زمین) تا قسمت بالایی آن را اندازه بگیرید. این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که درب به ارتفاع موجود در محل نصب بخورد و مشکلی در حرکت آزاد آن پیش نیاید.

 2. عرض درب:

  • عرض درب از یک طرف به طرف دیگر آن را بگیرید. این اطلاعات برای اطمینان از اینکه درب به اندازه کافی و مناسب با باز و بسته شدن بر روی فضاهای محدود در دو طرف درب مناسب است، نیاز است.

 3. فضای اطراف درب:

  • اطمینان حاصل کنید که اطراف درب کافی است تا در حین باز و بسته شدن، هیچ مانعی بر سر راه درب نباشد. این شامل فضاهایی برای جلوگیری از برخورد با دیوارها یا اجسام دیگر است.

 4. مسیر حرکت درب:

  • اگر درب حرکت عمودی یا افقی دارد، مسیر حرکت آن را اندازه بگیرید. این اطلاعات مهم است تا اطمینان حاصل شود که در هنگام باز شدن و بسته شدن، مشکل خوردن یا برخورد با سازه ها نخواهد بود.

 5. فضای زیر درب:

  • فضای زیر درب را باید بگیرید تا مطمئن شوید که در هنگام باز شدن، درب هیچ مانعی بر نمی‌خورد. این اطلاعات مهم است به ویژه اگر درب به صورت عمودی باز می شود.

 6. ارتفاع آستانه:

  • ارتفاع آستانه (آستانه ورودی به محل نصب) را اندازه بگیرید. این اطلاعات مهمند تا مطمئن شوند که درب باز و بسته شده به راحتی بر روی آستانه می‌خورد و مشکلی در حرکت آن ایجاد نمی‌شود.

 7. نوع درب:

  • تصمیم بگیرید که درب افقی (لغزان یا بازویی) یا درب عمودی (بازویی یا پارکینگ بازویی) مد نظر شماست. هر نوع درب نیاز به اندازه گیری ها و نکاتی دارد.

 8. کنترل سیستم:

  • تعیین کنید که از چه نوع سیستم کنترلی (ریموت، فشاری فشاری، سنسورها و …) استفاده کنید. این نیز نقش مهمی در انتخاب درب جدید دارد.

همیشه بهتر است قبل از نصب درب جدید، با توجه به مشخصات و اندازه گیری های دقیق، با یک تکنسین یا متخصص در زمینه نصب درب هماهنگ کنی