دلایل جایگزینی درب بازکن برقی09126756940

  ایمنی، امنیت و راحتی را با درب بازکن درب پارکینگ اضافه کنید

  درب بازکن پارکینگ مکانیسم های نسبتا ساده ای است که تمایل به مدت طولانی را می گذرانند. حتی اگر شما هنوز هم خوب کار کنید، دلایل خوبی برای جایگزینی آن وجود دارد. مدل های جدیدتر باعث افزایش ایمنی، امنیت و راحتی می شوند.

  در اینجا برخی از دلایل اصلی که ممکن است بخواهید درب بازکن درب پارکینگ جدید را خریداری کنید .

  عقب نشینی ایمنی

  از سال 1993، بازرسان پارکینگ درباری نیاز به مكانیزم بازرسی ایمنی دارند.

  این ویژگی با استفاده از دو سنسور در حدود 6 اینچ بالاتر از سطح کف در هر دو طرف درب. هنگامی که هر شی، مانند یک کودک یا حیوان خانگی، از طریق پرتو نور ایجاد شده توسط این سنسورها در حالی که درب بسته است، درب بلافاصله متوقف می شود و به عقب می رود.

  اگر بازوهای درب پارکینگ شما قابلیت بازنگری ایمنی را نداشته باشد، یا اگر یکی از آن ها دیگر کار نکند، جایگزینی درب بازکن به شدت توصیه می شود.

  دلایل جایگزینی درب بازکن برقی

  کنترل نویز

  آیا درب درب پارکینگ شما را بیدار می کند یا خانه های دیگر را مختل می کند، زیرا باعث ایجاد سر و صدای زیادی می شود؟اگر چنین است، یک بازکن جدید تقریبا قطعا ساکت تر خواهد بود.

  سبک اصلی پارکینگ درب بازکن باز و بسته شده با درایو زنجیره ای. اگر شما می توانید چیزی شبیه یک زنجیر دوچرخه ای را در نزدیکی واحد موتور درب بازکن خود مشاهده کنید، آن را با یک درایو پیچ یا درب بازو درب پارکینگ جایگزین کنید. حتی یک مدل درایو زنجیره ای جدیدتر احتمالا ساکت تر از یک مدل قدیمی خواهد بود.

  امنیت

  درب بازکن های قدیمی پارکینگ به دزدان آسیب پذیر بود . از آنجائیکه کنترل از راه دور آنها با یک کد ثابت کار می کرد، کسی با یک دستگاه خاص می تواند در خارج از خانه نشسته و کد را پیدا کند، به این ترتیب آنها می توانند درب پارکینگ را باز کنند.

  درب بازکن های پارکینگ جدید دارای ویژگی “Rolling Code” است که هر بار که دستگاه استفاده می شود، کد را تغییر می دهد.

  بچه های بد می توانند دیگر کد را کپی نکنند و به پارکینگ شما بی خبرند.

  بدون کلید

  درب بازکن های قدیمی پارکینگ صفحه کلید را نمی توان ارائه کرد که می تواند در خارج از پارکینگ نصب شود. این ویژگی مفید به شما امکان می دهد کد را وارد کنید به صفحه کلید که درب پارکینگ را باز کند. کلیدهای مورد نیاز نیست

  شما ممکن است قادر به خرید یک صفحه کلید برای نصب با باز کن درب پارکینگ موجود خود را. اگر نه، این ممکن است دلیل خوبی برای ارتقا باشد. حتی صفحه کلید های جدیدتر حتی نیاز به ذخیره کد را نیز ندارند. آنها با لمس کردن، با استفاده از تشخیص اثر انگشت برای باز کردن درب عمل می کنند.

  پشتیبان گیری باتری

  یکی از مزایای بزرگ قطع برق، اغلب ناتوانی در استفاده از درب بازکن پارکینگ است. درب بازکن پارکینگ در حال حاضر باسیستم های پشتیبان پشتیبان در دسترس است که به طور خودکار زمانی که شما از دست دادن قدرت الکتریکی ضربه.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
error: 09126756940(سرویس دُر)
Call Now Buttonتماس