مشاهده فهرست

  درب پارکینگ makeover 09126756940

  یک درب پارکینگ سفارشی را فقط با گروه فنی مهندسی سرویس در بسازید!

  بررسی اجمالی

  مهندس گودرزی

  مهندس گودرزی یک ویرایشگر سابق در گروه فنی مهندسی سرویس در است و نویسنده سه کتاب است: تاریخچه تقسیم بندی چوب، پروژه های متداول مبلمان ساده و متداول.

  شما می توانید از تکنیک های نشان داده شده برای سفارشی کردن یک درب جدید یا به روز کردن یک مورد قدیمی استفاده کنید. نکته: طراحی نشان داده شده در صفحات زیر دقیقا مثل درب من در بالا نشان داده نمی شود. من برخی از جزئیات را تغییر دادم، خصوصا در مورد قوس.

  ابزارها و مواد

  از آنجایی که بیشتر این دربها در حال حاضر از فلز یا فایبرگلاس استفاده می کنند، شما ممکن است از طریق یک مرکز خانه، کارخانه چوب گاراژ یا درب گاراژ درب چوب سخت خود را سفارش دهید. آیا انجام تکالیف من: برخی نقلقول ها تا 800 دلار بیشتر از دو برابر آنچه من پرداخت کردم.

  من تخته تخته های سدر را خریدم، بر روی یک چهره خشن و روی دیگر، برای ریل ها و سبک ها، و 1/4-in. x 4 در x 8 فوت مواد و زبان شیار سدر که اغلب برای پوشش داخلی و یا پوشش گنجه استفاده می شود، برای تخته های محفظه ای است. مواد را انتخاب کنید که مستقیما با حداقل گره ها باشد. سدر ایده آل است زیرا دارای سبک وزن و به طور طبیعی مقاوم است. در بعضی از نقاط کشور ممکن است نیاز به سفارش خاص داشته باشید.

  از یک جک پنوماتیک استفاده کنید. این به شما این امکان را می دهد تا دو برابر سریع دست و پا کردن دست خود را انجام دهید و از آنجا که سرهای جک تنها دندان های کوچک را ترک می کنند، پرایمر و رنگ آن ها را پر می کنند، به شما ساعت های تنظیم ناخن، بتونه کردن و شستشو را ذخیره می کنند. ناخن ها مهم هستند، اما این چسب است که تابلوهای صاف و امن را برای حمل و نقل طولانی نگه می دارد. من از چسب “کف” کف سنگین برای این کار استفاده کردم. گلوله به همان اندازه مهم است، زیرا رطوبت را از بین تخته ها و درب ها حفظ می کند. از سیلیکون سفیدی سفید استفاده کردم – چسبندگی پایدار – برای این کار. برخی از کلاهک های سیلیکون قابل پوشیدن نیستند و معمولا در تعداد محدودی از رنگ ها موجود می باشد. اگر شما نمیتوانید یک کلاهک سیلیکونی پیدا کنید که با رنگ رنگ درب شما مطابقت داشته باشد، نسخهی “قابل پوشاندن” را بخرید.

  برای اطمینان از کاهش دقیق، الزام، قرقره و یا سرقت قدرت دید.

  ملاحظات ساختاری و ایمنی

  من در واقع 10 سال پیش درب گاراژم را ساختم و نصب کردم و از آن زمان تا به حال نتوانسته ام از مشکلات رنج ببرم. قبل از شروع به پروژه خود، این عوامل را در ذهن داشته باشید:

  1. هنگامی که شما درب را عوض می کنید، به احتمال زیاد شما ضمانت نامه سازنده را خاتمه می دهید، بنابراین برای ایجاد مهر و موم آبگیر در هر کجا که می توانید، ایجاد کنید.

  2. از آنجا که شما 3/4 ضخامت را به درب اضافه کرده اید، درب های درب گاراژ عمودی باید از باز شدن 3/4 اینچ بیشتر تنظیم شود. ممکن است شما نیاز به پرانتزهای بزرگتر برای کار داشته باشید.

  3. درب شما 40 تا 60 پوند خواهد بود. سنگین تر از زمانی که پوشش چوب اضافه شده است. وزن کلی درب خود را تعیین کنید و چشمه ها و درب بازکن گاراژ را برای آن وزن تعیین کنید.

  4. اطمینان حاصل کنید که هر یک از چهار پانل درب چوب سخت دارای تقویت افقی سنگین در پشت برای جلوگیری از پوسته شدن است. هنگامی که درب آویزان می شود، این میله ها نصب می شوند.

  5. اگر شما با یک درب موجود کار می کنید، مطمئن شوید که در شکل خوب است. هر رنگ شلاق و یا لکه دار را از بین ببرید تا چسب و سرامیک یک سطح جامد برای پیوستن به آن داشته باشید.

  حلق آویز در یک درگاه گاراژ کار پیچیده و بالقوه خطرناک است. من پیشنهاد می کنم کاری را انجام دهید: یک حرفه ای در درب بگذارید. طرفدار می داند که چگونه درب، مسیر و درب بازکن را با خیال راحت نصب کنید. قبل از اینکه پروژه خود را شروع کنید تا ورودی اضافی در کار شما انجام شود، برنامه ریزی کنید.

  با یک طرح بازی و یک طرح شروع کنید

  عکس 1: طرح را علامت بزنید

  پانل های قفل را با کلاه های 1 × 3 و پیچ های گچی قفل کنید. خطوط گچ ضربه محکم و ناگهانی برای نشان دادن لبه های ریل و سبک. چهار “دهانه” بین شیوه ها باید برابر با عرض باشد.

  ما درب 16 فوت پانل خود را طراحی کردیم تا شبیه یک جفت درهای چوبی کوچکتر باشد اما شما می توانید طرح های دیگری را ارائه دهید. شما می توانید تعدادی از سبک های عمودی را افزایش یا کاهش دهید، یک راه مستقیم بالا را نصب کنید به جای یک ورقه ی کروی، یا یک بتنت کراس کراس را برای یک نگاه به درب کابینت نصب کنید.

  ارتفاع و عرض هر پانل درب را اندازه گیری کنید، همچنین ارتفاع و عرض کلی درب گاراژ مونتاژ را اندازه بگیرید و آن را بر روی کاغذ گرافیت قرار دهید. قرعه کشی در ریل ها و سبک ها و چگونگی دیدار آنها، بنابراین شما یک طرح جامع بازی دارید.

  چهار پانل گاراژ را روی کف قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که آنها در دستورالعمل مناسب قرار دارند (اگر آنها جدید هستند، از بالا، متوسط، وسط، پایین مشخص می شوند) و لبه های لبه به درستی با هم همپوشانی دارند. به طور موقت آنها را با استفاده از پیچ های 1 × 3 و پیچ های گچی محافظت کنید (عکس 1). اندازه گیری ها را از کاغذ گراف خود به داخل درب منتقل کنید، سپس خطوط گچ را ضربه بزنید تا لبه های تمام ریل ها و سبک ها را نشان دهید.

  برای اولین بار خطوط را برای ریل های افقی فشرده کردم، سپس خطوط برای دو سبک بیرونی 1 × 4 و مرکز 1 × 8. من بین لبه های سبک و مرکز سبک را برای یافتن نقطه مرکزی اندازه گرفتم، و سپس خطوط را برای فواصل میانمزه (عکس 1). زمانی که من انجام شد، چهار فاصله بین سبکها در عرض یکسان بودند.

  خط راه و چیدمان استیل

  پانل ها را در جهت درست قرار دهید و موقتا آنها را به یکدیگر متصل کنید. نقاشی مقیاس پذیر خود را به پانل ها و خطوط ضربه محکم و ناگهانی به علامت موقعیت قطعات مختلف انتقال دهید.

  طرح های درب گاراژ را روی پانل ها قرار دهید.

  ریل ها، سبک ها و اسلات ها را نصب کنید

   

  عکس 2: با راه آهن پایین شروع کنید

  دانه های چسب ساختمانی را پر کنید و قبل از اینکه روی ریل ها و قلاب ها روی ناخن بچرخانید، پرپشت کنید. کوره رطوبت را در امتداد لبه ها قفل می کند در حالی که چسب قدرت طولانی مدت را فراهم می کند.

  دو مهره از چسب ساختمانی سنگین و یک مهره سیلیکون پرچین را برای محافظت از خط راه آهن (عکس 2) اعمال کنید. بذور بذر را نصب کنید، بنابراین فقط بوسیدن پایین خط گچ است؛ به این ترتیب، کلاهک کوچک می شود کمی برای کمک به ایجاد مهر و موم آبگیر در بالای بالای هیئت مدیره. ریل پایین را در جای خود قرار دهید، به سمت چپ و به جک ها هر 12 اینچ را نگه دارید.

  سپس لبه ها، گوشه ها و گوشه ها را نصب کنید (عکس 3). پایان های آنها باید حتی با درز بین پانل های درب باشد. استفاده از خطوط گچ خود را به عنوان راهنمایی برای تخمگذار مهره های چسب ساخت و قبل از نصب هر هیئت مدیره. همچنین مهره های سیلیکونی را در لبه های بیرونی برای ایجاد مهر و موم خوب اجرا کنید. ریل 1 × 6 را در بالای صفحه 3 نصب کنید.

  آرچها را روی ریل های بالای 1 × 12 قرار دهید (عکس 4) با استفاده از یک پیچ به عنوان نقطه مرکزی و اندازه نوار به عنوان یک قطب بزرگ. قوس را با استفاده از یک اره برش برش دهید و لبه ها را به صورت دستی یا با استفاده از ماسه ای صاف کنید. آرچ ها را با استفاده از چسب ساختمانی و کلاهک سیلیکون نصب کنید.

  ارتفاع اسلایدهای زبان و شیار را برای پانل 1 اندازه گیری کنید. یکی از اسلات ها را به طول نشان دهید، آن را بر روی میل بادامک قرار دهید، سپس یک بلوک ضربه را نصب کنید، بنابراین تمام اسلات هایی که برای پانل 1 برش داده اید، طول های یکسان هستند (عکس 5).

  برای ایجاد پانل تست نشان داده شده در عکس 6، یک قطعه یا دو قطعه را به هم وصل کنید. مرکز آن را در انتها قرار دهید، سپس دو ردیف انتهایی را علامت بزنید، به این ترتیب اسلات ها در حین نصب واقعی محور می شوند. ابتدا قطعه را به عرض بچرخانید و علامت آن را نشان دهید، سپس آن را با زبان خارج کنید. همچنان نصب قطعات دیگر را ادامه دهید (عکس 7). آخرین قطعه را به عرض دقیق بکشید تا آن را به سختی در برابر سبک دیگر قرار دهید. تمام قطعات را در پنل 1 نصب کنید، سپس به پانل دوم بروید. “قطعات آغازگر” شما در هر بخش هر پانل باید یکسان باشد.

  پایان دادن

  هنگامی که تمام اسلات های خود را نصب کرده اید، سیلک سیلیکون بیشتری اعمال کنید که در آن به سبک ها و ریل ها ضربه زده (عکس 8). پانل های 1 × 3 را با هم نگه دارید، پانل ها را روی اره ها بگذارید و تمام لبه ها و سطوح در معرض قرار دادن یک پوشش ضخیم از پرایمر بیرونی را مسدود کنید.آن را واقعا به دانه باز در معرض غلتک قرار دهید تا از رطوبت جلوگیری شود. هنگامی که پرایمر خشک شده است، دو کت از رنگ بیرونی خوب را اعمال کنید، مجددا با توجه به قسمت های باز شده از تخته ها، ریل ها و سبک ها، توجه ویژه ای را اعمال کنید.

  فرد گاراژ را به محله دوستانه خود بفرست تا خلق جدید خود را آویزان کند. انتظار می رود که 300 تا 500 هزار تومان برای نصب درب و درب بازکن پرداخت شود.

  ابزار مورد نیاز برای این پروژه

  ابزار لازم برای این پروژه DIY را قبل از شروع به کار انداختید – زمان و ناامیدی را صرفه جویی خواهید کرد.

  • کمپرسور هوا

  • شلنگ هوا

  • تفنگ ناخن براد

  • تمرین بی سیم

  • اره منبت کاری اره مویی

  • اره تاجی شکل

  • عینک ایمنی

  مواد مورد نیاز برای این پروژه

  اجتناب از سفرهای آخرین لحظه خرید با داشتن تمام مواد خود را آماده پیش از زمان. در اینجا یک لیست است

  • 1 × 3

  • 1/4 در x 4 در x 8 فوت زبان سدر و شیار

  • سدر 1 × 4، 1 × 6، 1 × 8، 1 × 12

  • پیچ های گچی

  • آغازگر بیرونی و رنگ

  • درب گاراژ چوب سخت

  • چسب ساختمانی سنگین

  • سیلک سیلیکون رنگی

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
Call Now Buttonتماس
error: 09126756940(سرویس دُر)