مشاهده فهرست

  درب شیشه ای اتوماتیک

  درب شیشه ای اتوماتیک  (09126756940)نوعی از انواع مختلفدرب شیشه ای اتوماتیک است که  این نوع درب اغلب برای محیط داخلی  ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد اما در بعضی مواقع در محیط های خارجی هم نیزاستفاده می شود. تاثیری که درب شیشه ای اتوماتیک در باز و بسته شدن میگذارد در صرفه جویی انرژی بسیار است. درب شیشه ای اتوماتیک دارای ویژگی های مختلفی می باشد که در این مورد برای شما توضیح خواهیم داد.

   

  اپراتورهای درب های شیشه ای اتوماتیک

  عملکرد در این درب ها توسط یک مدار فرمان و یک موتور کنترل میشود و بودن افراد و اشخاص از طریق سنسور برقی تشخیص داده می شود. و عملکرد باز و بسته شدن درب هم به وسیله الکترو موتور dc که از برد برقی دستور می گیرد انجام می گیرد .به مجموعه سیستم برقی و حرکتی  اپراتور درب های شیشه  ای اتوماتیک  گفته می شود. اختلاف درب های شیشه ای اتوماتیک نسبت همدیگر تفاوت در نوع  حرکتی آنها و کیفیت سیستمهای برقی می باشد . شرکت سرویس دُر ارائه  دهنده بهترین اپراتورهای درب های شیشه ای اتوماتیک را براساس نیاز و سلیقه میتواند بهترین انتخاب به مشتری خود دهد

   

  درب های شیشه ای اتوماتیک

  درب های شیشه ای اتوماتیک یکی از انواع درب های اتوماتیک ریموتی می باشند. که در بانکها, مراکز خرید  ها , هتلها ,سازمانهای دولتی ,بیمارستانها , داروخانه ها بکار میرود. درب های  اتوماتیک شیشه ای  باعث جلوگیری از هدر رفتن سرما و گرما  و مانع ورود گرد و غبار به محیط ساختمان  می شوند. درب های شیشه ای اتوماتیک جایگزین مناسبی برای درب های ریموتی  می باشد  و بیشتر در مکانهای که تردد  در آنهاد زیاد می باشد مورد استفاده  قرار می گردد.

   

   

   

   در انتخاب یک درب شيشه ای اتوماتیک عوامل زیر  می تواند تعیین کننده نوع درب  باشد:

  1-     تعداد رفت آمد در روز از درب اتوماتیک شيشه اي ساختمان

  2-     موقعیت حرکت براساس درب اتوماتیک شيشه اي (دولنگه وتک لنگه)

  3-     وزن  شیشه ای  درب اتوماتیک شيشه اي براساس ابعاد آن

   

  درب  شيشه ای اتوماتیک از نظر موقعیت نصب به انواع زیر تقسیم می شوند:

  1-      درب اتوماتیک شيشه اي کشویی  ریلی

  2-      درب اتوماتیک شيشه اي  گردان متحرک

  3-      درب اتوماتیک شيشه اي چرخان ( گرد – نیم دایره اتوماتیک )

  4-      درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی متحرک

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
Call Now Buttonتماس
error: 09126756940(سرویس دُر)