مشاهده فهرست

  درب باز کن پارکینگ 09126756940

  درب بازکن درب پارکینگ یک مکانیسم موتوری است که درب پارکینگ  را با کلیک یک دکمه، تکان دادن سوئیچ یا لمس یک برنامه روی گوشی یا تبلت خود باز می کند و بسته می شود. درب بازکن پارکینگ در سال 1926 اختراع شد اما بعد از جنگ جهانی دوم محبوبیت نداشت.

  در حال حاضر تقریبا نامحدود است که یک درب پارکینگ بدون درب بازکن موتور داشته باشد.

  درب بازکن پارکینگ عمل واقعی را انجام نمیدهد، اما با استفاده از چشمههای متعادل برای اتصال به درب، تنش چرخش چشمههای درب پارکینگ را بالا میبرد و درب پارکینگ را بست.

  درب بازکن پارکینگ  کنترل چقدر درهای نزدیک و باز و نیرویی است که درب پارکینگ  اعمال می کند. درب بازکن پارکینگ نیز به عنوان یک قفل برای درب عمل می کند.

  درب های پیشرفته

  به نظر می رسد درب های پارکینگ بهتر و بهتر می شوند. شما می توانید یک درب پارکینگ به نظر می رسد مانند چوب خرید اما انرژی صرفه جویی با 19.2 R-VALUE. درهای پارکینگ شیشه ای خرید یا درب هایی که چوب واقعی هستند. این نوع درب ها ایمنی ، عایق و خواص صرفه جویی در انرژی را فراهم می کند. برای همراهی با این درب های فوق العاده، شما باید آنها را با درب بازرگان درب قابل توجهی مطابقت.

  تکنولوژی جدید باعث می شود که درب پارکینگ ایمن تر شود. امروز، ورودی اصلی به یک خانه پارکینگ است. برای حفظ عملکرد و امنیت آن، دیگر نیازی به نزدیک شدن به درب نیست زیرا آن را باز می کند و بسته می شود. شما می توانید درب بازکن خود را از هر کجا کنترل کنید.

  Liftmaster Model 8550

  مدل Liftmaster 8550 را آزمایش کنید که از یک باتری که به طور مداوم توسط جریان جاری شارژ می شود، عمل می کند.

  بهترین چیز در مورد این بازکن؟ هنگامی که و اگر قدرت از بین می رود، درب بازکن کار می کند. درب بازکن درب پارکینگ را باز و بسته نگه می دارد. بازکنان با تکنولوژی بالا هر کجا که اتصال به اینترنت در دسترس است انجام دهد. با استفاده از گوشی هوشمند یا رایانه شما می توانید چراغ درب پارکینگ را باز کنید و درب پارکینگ را ببندید.

  (جالب است که شما می خواهید درب پارکینگ خود را باز کنید و بستن را در اروپا و پارکینگ خود را در ایالات متحده است، اما اگر می خواهید این کار را انجام دهید)

  چمبرلین MyQ

  گزینه دیگر گنجه Chamberlain MyQ پارکینگ و برنامه برای گوشی های هوشمند است. (اطمینان حاصل کنید که آن را با درب درب پارکینگ فعلی کار می کند.این باید تا زمانی که سنسورهای عقب انداز ایمنی کار می کنند هماهنگ باشد.

  همچنین باید مطمئن شوید که سیگنال Wi-Fi شما به درب بازکن درب پارکینگ می رسد. سنسور را نصب کنید (سازنده ادعا می کند که تنها 30 دقیقه طول می کشد)، مطمئن شوید که این کار می کند، و بازکن پیشرفته شما در حال کار است.

  این دستگاه خاص شرکت دارای دو بخش است. یکی به درب پارکینگ نصب شده است. نصب یک سنسور به درب پارکینگ خود را مشخص می کند که درب باز یا بسته است. درب بازکن از راه دور باتری طراحی شده است و همراه با دستورالعمل نصب و راه اندازی. بخش دوم به سقف پارکینگ بالای باز پارکینگ نصب شده است. پس از نصب هر دو قسمت، مولفه دوم را به برق وصل کنید و برنامه گوشی هوشمند خود را روشن کنید. دکمه “یادگیری” را روی بازکن ضربه بزنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

  ایمنی و صلح ذهن

  برنامه گوشی هوشمند آسان است برای استفاده. روی تصویری از درب پارکینگ ضربه بزنید و درب باز می شود. برنامه را اجرا کنید تا هشدارها را هنگام ارسال درب پارکینگ باز نگه دارید.

  این سیستم هشدار همچنین به شما کمک می کند که به شما اجازه دسترسی به خانه خود را بدهید یا فرزندان خود را نظارت کنید. یک رویداد به شما اجازه می دهد تا هر بار که درب باز یا بسته شده است، متوجه شوید. این ترکیب از راه دور و گوشی های هوشمند صلح آمیز را فراهم می کند.

  درب های پارکینگ با حسگرهای ایمنی مانند چشم های الکترونیکی می آیند. این حسگرها از بستن درب جلوگیری می کنند اگر چیزی در زیر درب وجود داشته باشد. اگر یک شی پرتو نور مادون قرمز را پوشش می دهد عرض درب، درب پارکینگ معکوس و یا بالا می رود. سنسورها برای محافظت از بچه های کوچک و حیوانات خانگی از یک درب پارکینگ بسته بندی شده طراحی شده اند.

  اگر فراموش کنید که بعد از اینکه اموالتان را ترک کردید، درب پارکینگ خود را ببندید، خانه برای هر کسی که راه می رود باز است. اما در حال حاضر نگراني هايي وجود دارد زيرا امروزه باز كننده هاي درب پارکینگ اجازه تنظيمات شما را سفار مي كنند تا اطمينان حاصل شود كه درب بعد از يك دوره معين بسته شود.

  شما می توانید مدت زمان باز بودن درب را تعیین کنید. زمان بندی می تواند هر 3 دقیقه تا 10 دقیقه باشد.

  در آب و هوای غیر قابل پیش بینی امروز، برق به خانه شما می تواند قطع شود. شما ممکن است برای مدت زمان طولانی قدرت نداشته باشید و درب پارکینگ شما باز نمی شود. یک درب پارکینگ بسته می تواند شما را ترک کند. درب بازکن گاراژمجهز به پشتیبان گیری باتری را نصب کنید . شما اکنون دارای آرامش ذهنی بیشتری هستید که از ارائه خانواده به شما برای دسترسی بی وقفه به خانه و اتومبیل شما می باشد.

  ویژگی های تکنولوژی و ایمنی در درب پارکینگ عبارتند از چراغ های بیرونی. هنگامی که در کنار پارکینگ خود نصب می شود، چراغهای بیرونی که از انرژی خورشیدی ساخته شده اند و حرکت فعال می تواند یک لایه ایمنی دیگر را فراهم کند. هنگامی که درب پارکینگ باز می شود، چراغ ها روشن می شوند. اگر چیزی به پارکینگ نزدیک شود، چراغ ها روشن می شوند. متوقف کردن ترس از رفتن به خانه در شب و جلوگیری از ورود به تاریکی.

  به علاوه، فناوری نوردی در حال حاضر در درب بازکن پارکینگ نصب می شود. این تکنولوژی به طور تصادفی کدهای درب بازکن درب پارکینگ را بعد از هر استفاده تغییر می دهد. فناوری، شانس شخصی را برای استفاده از کد خود برای دسترسی به خانه و خانه های دیگران در محله، کاهش می دهد. فن آوری کد نورد در درب بازکن پارکینگ محافظت در برابر “گیرنده های کد” است که توسط دزد ها برای باز کردن پارکینگ و دسترسی به خانه خود استفاده می شود.

  نصب موفق

  درب پارکینگ بزرگترین درب در حال حرکت در هر خانه است. یک درب نصب نادرست یا یکی که درب اتوماتیک ندارد، می تواند یک خطر امنیتی باشد. درب بازکن درب پارکینگ با موفقیت نصب شده است، شما باید امنیت مورد نیاز توسط قانون فدرال ایالات متحده را ارزیابی کنید. درب های پارکینگ تولید شده از سال 1993 نیز باید شامل یک سیستم ثانویه معکوس سیستم به عنوان بخشی از باز درب درب اتوماتیک پارکینگ باشد. درب بازکن درب گاراژ، با تکنولوژی بالا یا نه، بهتر از دستکاری

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
Call Now Buttonتماس
error: 09126756940(سرویس دُر)