مشاهده فهرست

  چگونه یک درب بازکن پارکینگ نصب کنیم

  نکاتی برای نصب سریعتر و بهتر

  این نکات متخصص را برای نصب آسان تر درب گاراژ و عملیات بدون دردسر بررسی کنید. ما دستورالعمل هایی را که مهم ترین هستند را روشن می کنیم و در کنار برخی توصیه های حرفه ای که شما در کتابچه راهنمای کاربر پیدا نخواهید کرد.
  تعمیر کرکره برقی

  تعمیر کرکره برقی

  نکته 1: اطمینان حاصل کنید که قطعات درب کار می کنند

  چگونه یک درب بازکن گاراژ جایگزین نصب کنیم

  برای یک بهار شکسته را بررسی کنید

  اگر دو درب گاراژ داشته باشید و آنها استفاده مشابهی داشته باشند، هنگامی که یکی از آنها شکسته شود، چشمه های بالای دو درب را جایگزین کنید. یکی دیگر احتمالا در عرض یک سال شکست خواهد خورد.

  اگر درب گاراژ شما به آرامی باز می شود یا سر و صدای زیادی ایجاد می کند، ممکن است مشکل باز کننده شما باشد. بنابراین قبل از خرید یکی از جدید، غلطک ها و براکت های شکسته یا غلطک را بررسی کنید. اما براکت خود را پایین نگه دارید – کابل اتصال به آن در زیر کشش شدید است. شما باید یک حرفه ای تماس بگیرید اگر غلتک ها را جایگزین کنید، غلطک نایلون را دریافت کنید. آنها عملا ساکت تر از غلطک های فولادی عمل می کنند و هزینه های اندکی دارند. بعد، بهار (پیچ خورده روی هدر بالای درب باز کنید) را بررسی کنید تا ببینید آیا شکسته شده است. هنگامی که یک نفر می شکند، یک شکاف را در کویل می بینید. شما یک طرفدار برای جایگزین یک بهار شکسته نیاز دارید

  اطلاعات بیشتر در تعمیر درب بازکن گاراژ و عیب یابی.

  نکته 2: تعادل درب را بررسی کنید

  تعادل درب را آزمایش کنید

  درب شما را به نیمه راه باز کنید و اجازه دهید بروید. اگر درب به صورت خود به خود حرکت کند، چر

  تعمیر کرکره برقی

  تعمیر کرکره برقی

  خش پیچ و مهره خارج از تنظیم است، که باعث می شود درب بازکن شما کار سخت تر و سریع تر از بین برود.

  اطمینان حاصل کنید که درب متعادل است. درب را ببندید و بند ناف اضطراری را بیرون بکشید (همیشه همیشه درب را ببندید تا بتوانید از بین برود!) درب را در نیمه راه بالا ببرید و بگذارید. درب نباید حرکت کند اگر آن را به بالا یا پایین اسلاید، چرخش پیچ و تاب باید تنظیم شود (یا شاید حتی جایگزین شود).تنظیم چرخش پیچیده خطرناک است، بنابراین خودتان سعی نکنید (به طور جدی آسیب دیده). با یک حرفه ای تماس بگیرید تا آن را تنظیم کنید.

  نکته 3: درب بازکن راست را انتخاب کنید

  هنگام خرید یک درب بازکن، یک درب باز 1/3 اسب بخار یا 1/2 اسب بخار برای یک درب گاراژ را انتخاب کنید (1/3 اسب بخار در بعضی مراکز خانگی سخت است). برو با 1/2 اسب بخار برای درب دو درب و 3/4 اسب بخار برای یک درب است که یک چوب چوب یا چوب مصنوعی پوشش (آنها می توانند سنگین!). افتتاح کنندگان دارای یک سرعت باز و بسته هستند، بنابراین نصب درب بازکن با اسب بخار بالاتر، درب شما را سریعتر باز نمی کند.

  بازکن ها با درایو زنجیره ای، درایو پیچ و یا درایو کمربند در دسترس هستند. درایو های زنجیره ای (زنجیر طولانی باز و بسته درب را باز می کنند) کمترین هزینه هستند، اما با صدای بلند هستند. درایوهای پیچ (یک میله رشته ای طولانی، مکانیسم را باز می کند که درب را باز می کند) در محدوده قیمت قرار دارند. آنها نیاز به حداقل تعمیر و نگهداری دارند، اما آنها به اندازه گیرنده های کمربند نیستند. درایوهای کمربندی (یک کمربند لاستیکی باز می شود و درب را بسته می شود) ساکت تر است، و این باعث می شود که بهترین گزینه را انتخاب کنید اگر فضای زندگی بیش از گاراژ داشته باشید. آنها نیز گران ترین هستند.

  نکته 4: بازکن را روی نردبان نصب کنید

  تعمیر کرکره برقی

  تعمیر کرکره برقی

  باز کن

  درب بازکن را روی یک نردبان قرار دهید و از چوب ضایعات استفاده کنید تا بتوانید آن را در ارتفاع مورد نیاز خود قرار دهید. راه آهن درب بازکن را با مرکز درب گاراژ هماهنگ کنید.

  دستورالعمل سازنده را دنبال کنید تا درب بازکن را جمع کنید و ریل را به داخل براکت هدر بزنید. سپس درب بازکن را روی یک نردبان قرار دهید که در آن شما آن را نصب کنید. نردبان (معمولا یک پایه 8 پا) درب بازکن را در موقعیت خود نگه می دارد در حالی که شما برای طول زاویه آهن خود اندازه گیری می کنید. در صورت لزوم، تابلوهای زیر درب بازکن را روی آن بگذارید.

  درب را باز کنید هنگام نصب درب بازکن (انبردست قفل انگیختن را روی مسیر غلتکی زیر غلتک نگه دارید تا از بستن درب جلوگیری شود). هنگامی که درب باز است، راحت تر به نظر می رسد درب بازکن با مرکز درب.

  نکته 5: آهن زاویه سنگین را خریداری کنید

  درب بازکن را با آهن زاویه باز کنید

  از بند ناامید کننده ای که با بعضی از بازکن ها همراه است استفاده نکنید. نصب جامد به معنای ارتعاش کمتری و عمر طولانی تر است.اگر درب بازکن درب از سقف بیش از 6 سانتیمتر باشد، زاویه زاویه را برای از بین بردن نوسان استفاده کنید.

  درب بازکن گاراژ با همه چیزهایی که برای نصب درب بازکن گاراژ نیاز دارید. اما تسمه های نصب که در آنها گنجانده شده است، اغلب بسیار شکننده هستند که می توانید آنها را با دستان خود خم کنید. بنابراین زاویه آهن را در فروشگاه سخت افزاری خریداری کنید. برش آن را با یک هسائو برش دهید.

  آهن زاویه نصب قوی تر را فراهم می کند و لرزش را کاهش می دهد، که کمک می کند طول عمر درب بازکن. در یک گاراژ ناتمام، آهن زاویه را مستقیما به صورت یک باس با 1-in وصل کنید. پیچ های پیچیده برای سقف های تکمیل شده، آهن زاویه را در پایین یک تیر با 3 عدد ببندید. پیچ های پیچیده درب بازکن را با استفاده از دو طول بیشتر زاویه آهن و آجیل و پیچ و مهره بچرخانید. استفاده از واشر قفل یا چسب قفل کردن موضوع برای جلوگیری از لرزش از آجیل.

  نکته 6: تمام قطعات را جایگزین کنید

  آیا وسوسه به استفاده از چشم های قدیمی عینک الکتریکی و دکمه دیوار (دکمه بازکن). چشم های عکاسی جدید و دکمه دیوار برای کار با بازکن جدید شما طراحی شده اند.

  اگر سیمهایی که از درب بازکن شما به چشمهای عکس و دکمه دیوار باز می شود، آنها را نیز جایگزین کنید. این سیم ها احتمالا در مدت 10 سال یا بیشتر در گاراژ شما بوده اند و ممکن است مورد نازک یا پوشیده باشند. بازکن های جدیدتر بسیار حساس هستند و اگر سیم آسیب دیده باشند کار نخواهند کرد. این فقط 15 دقیقه طول می کشد تا سیم جدید را اجرا کند، پس زمان صرف شده است. اگر سیم در داخل دیوار محافظت شده باشد، نیازی به اجرای سیم جدید نیست.

  نکته 7: باز شدن درب را باز کن

  تعمیر کرکره برقی

  تعمیر کرکره برقی

   

  نیروی باز را بررسی کنید

  پای خود را در درب باز کنید و آن را با کنترل از راه دور باز کنید. فشار نور از پای شما باید درب را متوقف کند. اگر این کار را نکنید نیرو را باز کنید.

  دستورالعمل های شما احتمالا برای بررسی مجدد نیرو باز نمی شود. اگر درب شما بیشتر از 5 پوند باشد. از مقاومت زمانی که باز می شود، شما می خواهید آن را متوقف کنید. این ویژگی ایمنی مهم است. “مقاومت” می تواند انگشت خود را در آهنگ گرفتار شود.

  برای بررسی نیروی باز، پای خود را روی دسته درب در نزدیکی کف قرار دهید و درب را با استفاده از کنترل از راه دور باز کنید. هنگامی که درب بر روی پای خود می ایستد، باید با فشار بسیار کمی متوقف شود. اگر درب همچنان باز شود، نیرو را تنظیم کنید.

  نکته 8: نیروی باز و بسته شدن دقیق را تنظیم کنید

   

  نیرو را تنظیم کنید

  تنظیمات جزئی را برای پیچ و مهره های باز و بسته شدن انجام دهید، سپس مجددا تلاش کنید. 1/8 اینچ به نوبه خود گاهی اوقات همه شما نیاز دارید.

  دستورالعمل بازکن احتمالا به شما می گوید که 2 × 4 روی کف زیر مرکز درب قرار دهید و سپس آن را ببندید. هنگامی که درب به چوب تماس می گیرد، باید متوقف شود و سپس معکوس شود. نیروی بسته شدن کامل اطمینان می دهد که اگر چیزی در مسیر درب باشد، درب آن را خرد نخواهد کرد.

  مکان های تنظیم پیچ مجدد نیروی باز و بسته شدن متفاوت است. واحد ما دارای دو پیچ در جلو است. هنگام تنظیم نیروی باز یا بسته شدن پیچ فقط حدود 1/8 سانتیمتر را بچرخانید، سپس نیرو را مجددا بررسی کنید.

  اگر درب شروع به باز کردن و سپس متوقف می شود، نیروی باز شدن را افزایش می دهد. به همین ترتیب، اگر در هنگام بسته شدن خود به خود متوقف شود، نیروی بسته شدن را افزایش دهید. شما ممکن است تعدادی تنظیمات کوچک را انجام دهید تا نیروها دقیقا همانطور که باید باشند.

  نکته 9: از لامپ هایی که لرزش را کنترل می کنند استفاده کنید

  تعمیر کرکره برقی

  تعمیر کرکره برقی

  لامپ های سخت را نصب کنید

  از لامپ های خشن استفاده کنید و از توانایی که در درب بازکن نشان داده شده است تجاوز نکنید. لامپ هایی که خیلی گرم هستند می توانند درب بازکن را آسیب برسانند.

  درب بازکن گاراژ ارتعاش، بنابراین شما نیاز به لامپ های ویژه ای است که می تواند آن را اداره کند. به دنبال “خدمات خشن” یا “درب گاراژ” بر روی برچسب کلیک کنید.

  اطمینان حاصل کنید که از وات در دستورالعمل خود استفاده کنید. اگر از مقدار بالاتر استفاده می کنید، گرما می تواند پوشش پلاستیکی را روی لامپ ها ذوب کند یا حتی به مدار چاپی داخل درب بازکن آسیب برساند.

  این یک محل است که لامپ های LED یا CFL بهترین انتخاب نیستند. چراغ های LED دارای خروجی کم نور هستند، و CFL ها برای تنظیم لرزش طراحی نشده اند. و از آنجا که چراغ ها تنها به صورت مختصر، انرژی ذخیره شده با این لامپ نادیدنی است.

  نکته 10: رفع یک درب عقب

  شایعترین مشکل با درب بازکنان گاراژ درب بازتوی زمانی است که آن را بسته است، حتی زمانی که هیچ چیز آشکار خاموش چشم های فوتوالکتریک وجود دارد. اگر نیروی بسته شدن شما به درستی تنظیم شده باشد، این مشکل تقریبا همیشه چشمهای فوتوالکتریک است. چشمان بسیار حساس هستند – حتی سوسن ها می توانند با آنها دخالت کنند. ابتدا مطمئن شوید که چشم ها هنوز هم در حال تراز کردن هستند (ممکن است بعضی از آنها را از دست ندهید). سپس مطمئن شوید که چشم تمیز است و مسیر بین آنها روشن است. در نهایت، سیمهای سست را در چشم ها و درب بازکن دنبال کنید.

  ابزار مورد نیاز برای این پروژه

  ابزار لازم برای این پروژه DIY را قبل از شروع به کار انداختید – زمان و ناامیدی را صرفه جویی خواهید کرد.

  • بستن
  • دریل / راننده – بی سیم
  • هسائو
  • اندازه نوار
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
Call Now Buttonتماس
error: 09126756940(سرویس دُر)