مشاهده فهرست

  درب بازکن درب پارکینگ خود را تعمیر و عیب یابی کنید 09126756940

  درب پارکینگ باز نخواهد شد با کمی عیب یابی شما معمولا می توانید از تماس با هزینه خدمات اجتناب کنید و درب بازکن درب پارکینگ خود را دوباره کار کنید.

  نمایش به صورت نمایش اسلاید

   

  ابتدا درب را بررسی کنید

  با بسته شدن درب، سیم کش را باز کنید و درب را باز کنید تا ببیند که آیا آن را به آرامی باز می کند یا خیر. اگر این کار را نکنید، مشکل شما با آهنگ ها، غلطک ها یا چشمه ها به جای درب بازکن شماست. اطلاعات بیشتر در مورد نصب و راه اندازی درب پارکینگ .

   

  آن را امن کنید

  با درب کار کن اگر کمربندهای اتاق بازرگانی اتاق چترگلن شما یک درپوش شکسته درب است و در حالی که درب در موقعیت بالایی قرار دارد، کشیدن بند ناف اضطراری را می کشید، درب می تواند سقوط کند.درب بازکن را جدا کنید به این ترتیب، اگر انگشت کوچک خود را در حالی که در حال کار هستید، دکمه راه دور را از دست می دهید انگشت خود را از دست نمی دهید. حتی بدتر از آن، شما می توانید خودتان را از بین ببرید، در این صورت شما نمی توانید خانه خود را سرزنش نکنید.

  درب بازکن درب پارکینگ خود را تعمیر و عیب یابی کنید

   

  علائم: از راه دور کار می کند اما سوئیچ دیوار نمی کند

   

  ثابت: سوئیچ دیواری و سیم را جایگزین کنید

  اگر از راه دور کار می کند اما سوئیچ دیواری نمی کند، ممکن است لازم باشد سوئیچ دیواری یا سیم سوئیچ را جایگزین کنید. برای تعیین اینکه سوئیچ یا سیمها بد هستند، ابتدا سوئیچ را از دیوار باز کنید و دو سیم را با هم لمس کنید (نگران نباشید، سیمهای ولتاژ پایین و به شما ضربه نمی زنند). اگر درب بازکن اجرا شود، شما سوئیچ بدی دارید. اگر یک بازکن مدل قدیمی تر داشته باشید، یک دکمه زنگ ارزان قیمت ممکن است کار کند. اگر یک بازو جدیدتر داشته باشید که یک گزینه نور و قفل روی سوئیچ دارد، خریداری کنید که برای مدل شما طراحی شده است. یک نفر جدید باید حدود 15 دلار هزینه داشته باشد.

  اگر درب بازکن در هنگام باز کردن درب را لمس نکنید، از یک سیم کوچک استفاده کنید و همان دو سیم را در ترمینال باز کنید. اگر درب بازکن اجرا شود، سیم که درب بازکن را به سوئیچ متصل می کند بد است. گاهی اوقات اسمبل هایی که سیم را به دیوار نگه دارند، سیم را خراب می کنند، باعث کوتاه شدن می شوند. سیم 18 تا 22 را نصب کنید.

  علائم: دیوار سوئیچ کار می کند اما از راه دور نمی کند

  ثابت: جایگزین باتری یا خرید یک راه دور یا گیرنده جدید

  اگر سوئیچ دیواری کار می کند، اما یکی از راه دور ها، ابتدا باتری را بررسی کنید. هنوز هیچی؟ ممکن است به یک راه دور جدید نیاز داشته باشید. مراکز خانگی چند مدل را ارائه می دهند و شما می توانید انتخاب گسترده آنلاین را پیدا کنید.

  اگر شما نمیتوانید یکی را برای مدل درب بازکن پارکینگ خود پیدا کنید، می توانید راه دور جهانی را امتحان کنید یا یک گیرنده جدید را نصب کنید. یک گیرنده جایگزین فرکانس رادیویی است که اپیلاتور با آن استفاده می کند. جایزه اضافه شده یک گیرنده جدید این است که به طور خودکار بازکنان قدیمی را به فناوری جدید رول کد باز می کند که افراد بد را از سرقت کد شما متوقف می کند. فقط گیرنده جدید را به یک خروجی نزدیک به درب بازکن متصل کنید و دو سیم را که به ترمینال های مشابه وصل شده اند وصل کنید.

  علائم: درب به سمت بالا حرکت می کند، اما هنگامی که شما سوئیچ دیواری را پایین نگه دارید، آن را پایین می آورد

  رفع: سنسور ایمنی را تنظیم یا جایگزین کنید

  اگر درب بالا می رود، اما تنها زمانی که سوئیچ دیواری را نگه دارید، پایین می آید تا ببینید که سنسورهای ایمنی در هم ترازی هستند. نور کم در هر سنسور باید روشن شود وقتی چیزی بین آنها وجود نداشته باشد. سنسورهای درب خراب می شوند، بنابراین اگر هیچ نور در همه نشان داده نشود، ممکن است نیاز به جایگزینی آنها باشد. شما می توانید با استفاده از سیم های موجود، برخی از زمان ها را ذخیره کنید. همچنین، نور مستقیم خورشید درخشان در چشمان سنسور می تواند آنها را بدبخت کند.

  علائم: قدرت شما در خروجی است، اما صدا و یا هیچ چراغ وجود دارد هنگامی که شما سوئیچ دیواری و ریموت

  ثابت: مدار مدار را عوض کنید

  اگر خروجی دارای قدرت است، اما هنگامی که شما سوئیچ دیواری و کنترل از راه دور را فشار می دهید، هیچ صدا یا هیچ چراغی وجود ندارد، احتمالا یک مدار مدار بدی دارید. اعتصابات رعد و برق اغلب علت مرگ یک تخته مدار است. هیئت مدیره مدار شامل کل پلاستیکی است که پایانه های ولتاژ و سیم را نگه می دارد. شماره بخش باید در هیئت مدیره باشد.

  جایگزین یک مدار مدار به نظر می رسد ترسناک است، اما واقعا آسان است. این 10 دقیقه به طول می انجامد و تنها نیاز به 1/4-in دارد. راننده مهره فقط این مراحل را دنبال کنید: پوشش نور را بیرون بیاورید، نور لامپ را بیرون بیاورید، سوئیچ و سیمهای حسگر ایمنی را قطع کنید، چند پیچ ​​را بردارید، هیئت مدیره را از هم جدا کنید و کارتان تمام شود. هیئت مدیره حدود 80 دلار هزینه می کند، بنابراین مطمئن شوید که یکی از محافظ های جدید خود را محافظت می کنید. برای کمتر از 10 دلار میتوانید یک محافظ خروجی یک فرد در یک مرکز خانه خریداری کنید.

  علائم: همه چیز خوب است به غیر از چراغ

  ثابت: سوکت نور را عوض کنید

  اگر لامپ خوب است اما روشن نمی شود، احتمالا یک سوکت نور بد دارید. برای جایگزینی سوکت، باید مدار چاپی را برای دریافت آن بردارید. برای انجام این کار از مراحل همانند «جایگزین مدار Circuit» (بالا) استفاده کنید.

  هنگامی که تخته مدار حذف می شود، سوکت قدیمی را با فشار دادن کلیپ که آن را در جای خود نگه می دارد پاپ کنید. اتصالات دو سیم را بردارید و سوکت جدید را نصب کنید. سوکت جایگزین کمتر از 15 دلار هزینه دارد.

  حتما از لامپ ولتاژ مناسب استفاده کنید. با استفاده از لامپ های با ولتاژ بالاتر از سوکت برای امتیاز به دلیل سوکت به شکست. این نه تنها برای سوکت بد است، بلکه می تواند خطر آتش سوزی باشد. اگر پوشش نور شما از گرما به زرد تبدیل شده باشد، احتمالا از یک لامپ بیش از حد قوی استفاده می کنید.

   

  علائم: واگن برقی حرکت می کند اما درب باز نمی شود

  ثابت: واگن برقی را جایگزین کنید

  اگر واگن برقی حرکت می کند اما درب باز نمی شود، احتمالا مجروح کننده واگن برقی واگن برقی است. قبل از خارج کردن یکی از قدیمی، زنجیر را به ریل پایین می اندازید. این به حفظ محل زنجیره ای در زنجیره ای کمک می کند و سرعت بازرسی را سریع تر می کند.

  هنگامی که زنجیره ایمن است، آن را از هر دو طرف چرخ دستی جدا کنید. راه آهن را از براکت هدر جدا کنید و مسیر را به سمت یک طرف ببرید.صندوق عقب را بچرخانید و بر روی صندلی جدید اسلاید کنید. پیوند زنجیره ای را مجدد و تنش زنجیره ای را تنظیم کنید. جایگزینی واگن بر روی یک درایو کمربند و جایگزینی آن در یک درایو پیچیده، روش مشابهی است. یک واگن برقی جدید 25 تا 40 دلاری بسته به مدل شما هزینه خواهد شد.

   

  علائم: درب بازکن باعث شیب آسیب می کند اما درب حرکت نمی کند

  ثابت: چرخ دنده اصلی را جایگزین کنید

  اگر درب بازکن پارکینگ سر و صدای آسیاب را ایجاد می کند، اما درب حرکت نمی کند، چرخ دنده اصلی شما احتمالا تست است. چرخ دنده اصلی دنده پلاستیکی است که در تماس مستقیم با چرخ دنده کرم در موتور می آید. چرخ دنده اصلی یکی از رایج ترین قسمت هایی است که در بسیاری از بازکن ها شکست می خورد.

  جایگزینی آن کمی پیچیده تر از تعمیرات دیگر این مقاله است، اما هنوز هم در داخل چرخ دستی DIYer متوسط ​​است. چندین اجزاء وجود دارد که باید قبل از اینکه در چرخ دنده قرار گیرند حذف شوند. توضیحات مفصلی از نحوه بازسازی درب درب پارکینگ را دریافت کنید .

  هنگامی که دنده را خارج می کنید، می توانید آن را از شفت با پانچ بردارید یا می توانید یک کیت با شفت جدید خریداری کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام وقت آن رسیده که آن را انجام دهید. این ابزار تنها باید کمتر از 20 دلار هزینه داشته باشد. یک کیت کامل که همراه با شفت است به 40 دلار نزدیکتر است.

  خط آهن ریل

  مهم نیست که چه نوع درب بازکن پارکینگ را داشته باشید، همیشه باید راه آهن را در جایی که در تماس با واگن چرخ دستی قرار می گیرد، شل کنید. از یک روان کننده استفاده کنید که خاک را جذب نمی کند. اسپری سیلیکون انتخاب خوبی است. اگر یک درب بازو دارید، باید حداقل یک بار یا دو بار در سال به چندین نقطه در امتداد قطار راه آهن چسبید. در هوای سردتر، از لیتیوم گریس استفاده کنید، که هنگام کاهش دمای سخت نمی شود. بسیاری از مراکز خانگی به طور خاص محصولات بسته بندی شده در نزدیکی بازکن ها را به فروش می رسانند. و بیش از حد استفاده نکنید و یا آن را بر روی ماشین خود را قطره.

  تنش زنجیره ای را بررسی کنید

  اکثر بازکننده های درایو زنجیره ای پیشنهاد می کنند که زنجیره را سخت تر کنید، بنابراین در حدود 1/4 تا 1/2 اینچ از ریل تا زنجیر (راهنمای کتاب خود را بررسی کنید) وجود دارد. بیش از سفت شدن زنجیر، ساییدن و بریدن شفت و چرخ دنده ها را بیشتر می کند. تنش بیش از حد می تواند زنجیره ای را برای از بین بردن زنجیر چرخش و سقوط بر روی ماشین شما ایجاد کند.

  تنظیم “سفر درب”

  دو درب دستگیره وجود دارد که کنترل می کند تا چه حد درب به سمت بالا و پایین حرکت می کند. درب شما باید به آرامی روی زمین پارکینگ فشار دهید، بنابراین آب و هوا سلب مهر و موم شکاف. اگر درب دور خیلی دور حرکت کند، باعث می شود که راه آهن به سمت بالا حرکت کند. این همچنین سبب برداشتن بیش از حد شفت و چرخ دنده می شود.

  درب شما باید به اندازه کافی به اندازه کافی حرکت کند تا پایین درب در همان ارتفاع به اندازه ی درب خانه باشد. یک توقف درب وجود دارد که مانع از چرخیدن صندلی کامیون به درب بازکن می شود. اطمینان حاصل کنید که چرخ دستی قبل از ضربه زدن به این پیچ متوقف شود.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
Call Now Buttonتماس
error: 09126756940(سرویس دُر)