مشاهده فهرست

  درب بازکن اتوماتیک تعمیر و عیب یابی کنید

  درب بازکن اتوماتیک تعمیر و عیب یابی کنید: درب بازکن اتوماتیک باز نخواهد شد با کمی عیب یابی شما معمولا می توانید از تماس با هزینه خدمات اجتناب کنید و درب بازکن خود را دوباره کار کنید.

   

  ابتدا درب بازکن اتوماتیک را بررسی کنید

  با بسته شدن درب، سیم کش را باز کنید و درب را باز کنید تا ببیند که آیا آن را به آرامی باز می کند یا خیر. اگر این کار را نکنید، .

  اطلاعات بیشتر در مورد نصب و راه اندازی درب بازکن اتوماتیک

  آن را امن کنید

   علت درب بازکن اتوماتیک شما  ممکن یک درپوش شکسته درب است و در حالی که درب در موقعیت بالایی قرار دارد، کشیدن بند ناف اضطراری را می کشید، درب می تواند سقوط کند.درب بازکن را جدا کنید به این ترتیب، اگر انگشت کوچک خود را در حالی که در حال کار هستید، دکمه راه دور را از دست می دهید انگشت خود را از دست نمی دهید. حتی بدتر از آن، شما می توانید خودتان را از بین ببرید، در این صورت شما نمی توانید خانه خود را سرزنش نکنید.

   

  علائم: از راه دور کار می کند اما سوئیچ دیوار نمی کند

  ثابت: سوئیچ دیواری و سیم را جایگزین کنید

  اگر از راه دور کار می کند اما سوئیچ دیواری نمی کند، ممکن است لازم باشد سوئیچ دیواری یا سیم سوئیچ را جایگزین کنید. برای تعیین اینکه سوئیچ یا سیمها بد هستند، ابتدا سوئیچ را از دیوار باز کنید و دو سیم را با هم لمس کنید (نگران نباشید، سیمهای ولتاژ پایین و به شما ضربه نمی زنند). اگر درب بازکن اجرا شود، شما سوئیچ بدی دارید. اگر یک بازکن مدل قدیمی تر داشته باشید، یک دکمه زنگ ارزان قیمت ممکن است کار کند. اگر یک بازو جدیدتر داشته باشید که یک گزینه نور و قفل روی سوئیچ دارد، خریداری کنید که برای مدل شما طراحی شده است. یک نفر جدید باید حدود 15 دلار هزینه داشته باشد.

  اگر درب بازکن در هنگام باز کردن درب را لمس نکنید، از یک سیم کوچک استفاده کنید و همان دو سیم را در ترمینال باز کنید. اگر درب بازکن اجرا شود، سیم که درب بازکن را به سوئیچ متصل می کند بد است. گاهی اوقات اسمبل هایی که سیم را به دیوار نگه دارند، سیم را خراب می کنند، باعث کوتاه شدن می شوند. سیم 18 تا 22 را نصب کنید.

   

  علائم: دیوار سوئیچ کار می کند اما از راه دور نمی کند

  ثابت: جایگزین باتری یا خرید یک راه دور یا گیرنده جدید

  اگر سوئیچ دیواری کار می کند، اما یکی از راه دور ها، ابتدا باتری را بررسی کنید. هنوز هیچی؟ ممکن است به یک راه دور جدید نیاز داشته باشید. مراکز خانگی چند مدل را ارائه می دهند و شما می توانید انتخاب گسترده آنلاین را پیدا کنید.

  اگر شما نمیتوانید یکی را برای مدل درب بازکن گاراژ خود پیدا کنید، می توانید راه دور جهانی را امتحان کنید یا یک گیرنده جدید را نصب کنید. یک گیرنده جایگزین فرکانس رادیویی است که اپیلاتور با آن استفاده می کند. جایزه اضافه شده یک گیرنده جدید این است که به طور خودکار بازکنان قدیمی را به فناوری جدید رول کد باز می کند که افراد بد را از سرقت کد شما متوقف می کند. فقط گیرنده جدید را به یک خروجی نزدیک به درب بازکن متصل کنید و دو سیم را که به ترمینال های مشابه وصل شده اند وصل کنید.

  علائم: درب به سمت بالا حرکت می کند، اما هنگامی که شما سوئیچ دیواری را پایین نگه دارید، آن را پایین می آورد

  رفع: سنسور ایمنی را تنظیم یا جایگزین کنید

  اگر درب بالا می رود، اما تنها زمانی که سوئیچ دیواری را نگه دارید، پایین می آید تا ببینید که سنسورهای ایمنی در هم ترازی هستند. نور کم در هر سنسور باید روشن شود وقتی چیزی بین آنها وجود نداشته باشد. سنسورهای درب خراب می شوند، بنابراین اگر هیچ نور در همه نشان داده نشود، ممکن است نیاز به جایگزینی آنها باشد. شما می توانید با استفاده از سیم های موجود، برخی از زمان ها را ذخیره کنید. همچنین، نور مستقیم خورشید درخشان در چشمان سنسور می تواند آنها را بدبخت کند.

   

  علائم: قدرت شما در خروجی است، اما صدا و یا هیچ چراغ وجود دارد هنگامی که شما سوئیچ دیواری و ریموت

  ثابت: مدار مدار را عوض کنید

  اگر خروجی دارای قدرت است، اما هنگامی که شما سوئیچ دیواری و کنترل از راه دور را فشار می دهید، هیچ صدا یا هیچ چراغی وجود ندارد، احتمالا یک مدار مدار بدی دارید. اعتصابات رعد و برق اغلب علت مرگ یک تخته مدار است. هیئت مدیره مدار شامل کل پلاستیکی است که پایانه های ولتاژ و سیم را نگه می دارد. شماره بخش باید در هیئت مدیره باشد.

  جایگزین یک مدار مدار به نظر می رسد ترسناک است، اما واقعا آسان است. این 10 دقیقه به طول می انجامد و تنها نیاز به 1/4-in دارد. راننده مهره فقط این مراحل را دنبال کنید: پوشش نور را بیرون بیاورید، نور لامپ را بیرون بیاورید، سوئیچ و سیمهای حسگر ایمنی را قطع کنید، چند پیچ ​​را بردارید، هیئت مدیره را از هم جدا کنید و کارتان تمام شود. هیئت مدیره حدود 80 دلار هزینه می کند، بنابراین مطمئن شوید که یکی از محافظ های جدید خود را محافظت می کنید. برای کمتر از 10 دلار میتوانید یک محافظ خروجی یک فرد در یک مرکز خانه خریداری کنید.

   
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
Call Now Buttonتماس
error: 09126756940(سرویس دُر)