تعمیر کرکره برقی در پونک

تعمیر کرکره برقی در پونک : محله پونک در گذشته جزو اراضی رود دره فرحزاد بوده است. رود دره فرحزاد از گذشته های دور یکی از سکونت گاه هایی بوده که با وسعت شهر تهران در داخل محدوده شهر تهران قرار گرفته است. دهی قدیمی در این منطقه وجود داشت که بعدها نام محله پونک نیز از نام این روستا گرفته شد. وجود امامزادگان عینعلی و زینعلی در پونک نشاندهنده قدمت تاریخی محله پونک است.

قدمت محله پونک را در برخی منابع در حدود ۸۰۰ سال نوشته اند. دلیل این قدمت را نیز وجود امامزاده عینعلی و زینعلی و درخت بید ۸۰۰ ساله پونک عنوان کرده اند. این در حالی است که قدمت چنین محله هایی در تهران بسیار بیش از این ها تخمین زده می شود. پونک در کنار رود دره فرحزاد قرار دارد و این رود دره جزو اولین سکونت گاه های تهران به حساب می آید. رود دره های تهران مانند رود دره کن ، رود دره دربند و تجریش ، رود دره دارآباد و رود دره درکه معمولا دارای قدمت هایی بیش از هزار سال سکونت هستند. هر چه باشد ، قدیمی ترین آثار به جای مانده در این منطقه همان امامزاده عینعلی و زینعلی و درخت بید پونک است.

تعمیر کرکره برقی در پونک

در منطقه پونک ، پونه های زیادی می روییده و به همین دلیل ، این منطقه با نام پونک مشهور شده بود. پونک محلی آباد وسرسبز بود. باغات فراوان و چمن سرسبز پونک از قدیم تفرجگاهی بزرگ برای تهران و روستاهای اطراف بود.

محله پونک از محله های خوش مسیر تهران است. بزرگراه اشرفی اصفهانی، بزرگراه ستاری ، بزرگراه همت و بزرگراه آبشناسان همگی از مسیرهای مهم ورودی به محله پونک هستند. همچنین این محله از طریق این بزرگراه ها به بسیاری از محله های اطراف مانند شهران ، سعادت آباد ، صادقیه ، ونک و شهرزیبا دسترسی دارد

نزدیکترین ایستگاه مترو پونک ، ایستگاه مترو اشرفی اصفهانی است و باید گفت که این محله دارای مترو اختصاصی نیست.

 

درب برقی اتوماتیک

 

تعمیر کرکره برقی در پونک

برای دریافت خدمات تعمیر کرکره برقی در پونک کافیست با بهترین ها در تماس باشید تا در سریع ترین زمان ممکن تکنسین متخصص و مجرب برای ارائه خدمات به محل شما اعزام شود.

هر کالایی یک عمر مفید دارد و پس از مدتی ممکن است دچار خرابی یا نقص شود که کرکره برقی نیز از این موضوع مستثنی نیست. کرکره برقی ممکن است به دلایل مختلفی از جمله خرابی برد، خرابی تیغه، خرابی موتور و غیره به مشکل بربخورد.

امروزه کرکره‌های برقی نسبت به گذشته زیباتر و شکیل‌ تر شده‌اند و استقبال بیش‌ تری از این وسیله برقی می‌شود. استفاده از کرکره برقی همیشه به عنوان اولین گزینه برای تامین امنیت اماکن تجاری، مسکونی و فروشگاه ها مرسوم می باشد. باز و بسته شدن و عملکرد با یک ریموت یا دستگاه موبایل کار را برای بسیاری از افراد راحت تر کرده است.

در گذشته از کرکره تنها در مغازه‌ها و مکان‌های تجاری استفاده می‌کردند ولی با گذشت زمان و روی کار آمدن نسل جدیدی از کرکره‌ها که به فناوری اتوماتیک مجهز شدند، از آن‌ها برای درب‌های پارکینگ و اماکن دیگر نیز استفاده نمودند.

درب پارکینگ

 

 

از رایج ترین مشکلاتی  که در کرکره برقی ایجاد میشود خرابی موتور کرکره برقی است.

 

موتور کرکره برقی از مهمترین اجزا کرکره است.

این قطعه یا دستگاه فرایند اصلی بالا و یا پایین بردن کرکره را انجام میدهد.

این باز یا بسته شدن یا در واقع بالا/پایین رفتن کرکره توسط ریموت و ریسیور انجام میشود.

تعمیر موتور کرکره برقی با توجه به نوع توبلار یا ساید بودن آن متفاوت است.

تعمیر رسیور کرکره برقی

ریسیور یا همان برد کرکره برقی قطعه ای است که تمامی فرمان ها را به موتور کرکره برقی ارسال میکند.

 

تمامی کرکره های برقی این قطعه را دارا هستند و قطعه بسیار مهمی است.

درب ریلی

 

 

هنگامی که برای باز یا بسته شدن کرکره با استفاده از ریموت فرکانسی برای ریسیور ارسال میشود و بعداز تجزیه و تحلیل فرامین به موتور ارسال میشود و کرکره باز یا بسته میشود.

 

 

 

گاها پیش می آید که این قطعه با مشکل مواجه میشود و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد

 

 

روغن‌کاری کردن کرکره برقی

استفاده از اسپری روغن بر روی قطعه‌های متحرک باعث می‌شود که عملکرد کرکره برقی پارکینگ بهبود یابد.

البته تمامی قطعات این کرکره به یک اندازه روغن‌کاری نمی‌شوند ولی این کار باعث می‌گردد که آب و رطوبت در این قطعات جمع نشود و در نتیجه بر کارکرد بهتر کرکره برقی پارکینگ تاثیر مثبتی می‌گذارد.

گریس مناسب کرکره برقی

استفاده از گریس‌های باکیفیت از دیگر کارهایی است که می‌توان برای روان کردن قطعات کرکره برقی پارکینگ انجام داد. با این کار، طول عمر قطعات افزایش می‌یابد و باعث می‌شود که کارکرد روان‌تری داشته باشند.

تراز نمودن کرکره برقی

تراز نبودن درب کرکره برقی پارکینگ، باعث ایجاد فشار مضاعفی بر روی درب می‌شود. با این مشکل، هنگامی که درب کرکره برقی باز می‌شود، وزن به صورت یکنواخت بر روی جک و فنرهای کرکره برقی تقسیم نمی‌گردد و با گذشت زمان باعث بروز مشکلاتی خواهد شد. مداوم بودن این مشکل می‌تواند خرابی جدی برای درب کرکره برقی پارکینگ را به همراه داشته باشد.

در چنین مواردی نیاز به برقراری تماس با متخصصین تعمیر کرکره برقی خواهید داشت.

با تنظیم و تراز نمودن درب کرکره برقی وزن مناسب و فشاری تنظیم شده بر روی درب اعمال می‌شود تا درب کرکره برقی به صورت صحیح باز و بسته شود.

برای اینکه از تراز بودن درب کرکره برقی مطمئن شوید، باید درب را به صورت کامل ببندید و پس از جدا نمودن آن از اپراتور، بند اتصال‌یافته به اهرم را رها کنید. هنگامی که درب کرکره برقی تا نیمه بالا رود، در صورتی که در همان حالت باقی بماند و با سرعت به پایین بازنگشت، کرکره برقی پارکینگ در حالت متعادلی قرار دارد.

درب کرکره برقی بالا نمی‌رود

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که برای کرکره برقی مغازه ایجاد می‌شود، عدم بالا رفتن درب کرکره برقی است که منجر به نیمه باز یا نیمه بسته بودن درب می‌گردد.

دلایل مختلفی باعث ایجاد چنین مشکلی است که از آن جمله می‌توان به ایراد در متصل شدن کرکره به برق اشاره کرد. همچنین ممکن است که سیم‌های برق یا فیوز در کرکره برقی در اتصالاتی که دچار دچار خرابی شوند. برای تعمیر کرکره برقی در کرمانشاه در چنین مواردی می‌توانید اتصال کرکره به برق را بررسی کنید.

تعمیر ریموت کرکره برقی

یکی از دلایل تعمیر درب کرکره ای برقی مخصوصا کرکره برقی فروشگاهی، خرابی ریموت آن است. این مشکل می‌تواند به دلیل تمام شدن شارژ باتری ریموت دستگاه باشد و بدین منظور اگر چراغ ریموت خاموش و روشن شود، در ابتدا از سالم بودن باتری‌ها اطمینان حاصل نمائید. در صورتی که باتری‌ها سالم بودند، توصیه می‌کنیم که با نمایندگی تعمیر کرکره برقی ارتباط برقرار کنید.

خرابی موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که در انواع کرکره برقی به کار می‌رود و در دو نوع توبلار و یا ساید در بازار عرضه می‌شود. تعمیر این قطعه کاری تخصصی است و در صورت مشاهده خرابی توصیه می‌کنیم که حتما با کارشناسان های بین ارتباط برقرار کنید.

درب کرکره برقی برای باز و یا بسته شدن نیاز به نیروی محرکه‌ای دارد که تامین آن جزو وظایف موتور کرکره برقی است. با این تفاسیر در صورت خرابی آن، عملکرد کل کرکره برقی مختل می‌شود.

کارکرد و عملکرد کرکره برقی و همچنین تامین امنیت ساختمان‌ها، پارکینگ و یا فروشگاه‌ها، کرکره برقی را به یکی از پراهمیت‌ترین قسمت‌های بخش استفاده شده تبدیل کرده است. اگر موتور کرکره برقی دچار اختلال و خرابی شود، ممکن است دردسرساز بوده و امنیت فضای مورد نظر کاهش یابد.

هزینه تعمیر کرکره برقی درپونک

هزینه تعمیر کرکره برقی در سرویس دوران با توجه به نرخ های تعیین شده از سوی اتحادیه مشخص می شود. به این ترتیب هزینه ها منصفانه هستند و از لحاظ اقتصادی، مشتری فشار زیادی را متحمل نمی شود.

در ضمن در مجموعه ما تلاش بر این است که تمامی خدمات ارائه شده و همچنین میزان هزینه ها برای مشتریان گرامی شفاف سازی شوند. این نوع خدمت رسانی باعث شده تا میان مشتری و نمایندگی اعتماد دو طرفه ایجاد شود.

همچنین تعمیرکاران سرویس دوران ، پیش از اینکه اقدام به تعمیرات کرکره برقی معیوب کنند، هزینه ها را براساس نوع خرابی آن محاسبه کرده و به اطلاع مشتری می رسانند.

در این حالت اگر مشتری رضایت داشته باشد، کرکره برقی معیوب تعمیر خواهد شد. در پایان کار نیز به همراه کارت ضمانت، برگه فاکتوری شامل تمامی هزینه ها به مشتری ارائه شده و هزینه ها براساس آن دریافت می شود.

تمامی خدمات تعمیرات کرکره برقی توسط ما با پشتیبانی کامل و گارانتی در سرتاسر تهران انجام می شود

پیمایش به بالا
تماس