تعمیر کرکره برقی در هفت تیر

تعمیر کرکره برقی در هفت تیر : محله هفت تیر تهران یکی از شلوغ ترین و پویاترین محله های تهران محسوب می شود که در منطقه ۷ واقع شده است. قبل از پیروزی انقلاب، میدان هفت تیر، بیست و پنج شهریور نام داشت. محله هفت تیر به چند خیابان مهم تهران دسترس داشته و این مسئله یک مزیت برای هفت تیر به شمار می آید. محله هفت تیر از سمت جنوب به خیابان‌ های شهید مفتح و کریم خان زند و از طرف شمال به خیابان بهار شیراز و بزرگراه مدرس محدود می شود.

 

 

سال 1360 روز هفتم تیر ماه در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی دو بمب منفجر شد. بخش هایی از این ساختمان در اثر انفجار فروریخت و چندین نفر از نمایندگان مردم و وزرا در این انفجار جان خود را از دست دادند. علت نام گذاری این محل به خاطر ادای احترام به شهدای هفت تیر است.

بافت این محله قدیمی بوده و در کل ترکیبی از ساختمان های مسکونی و تجاری است. هتل مروارید از مشهورترین ساختمان های این محله واقع در ضلع غربی میدان هفت تیر است.

این محله از نظر دسترسی موقعیت بسیار خوبی دارد. ایستگاه مترو، تاکسی و اتوبوس به راحتی در هفت تیر برای مردم محیا می باشد. ترافیک سنگینی در این محله وجود نداشته و رفت و آمد به سادگی برای افراد ممکن است. وجود اتوبان مدرس در نزدیکی هفت تیر از نکات مثبت این محله است که به رفع مشکلات ترافیکی کمک می کند.

 

تعمیر کرکره برقی در هفت تیر

 

مهمترین خیابان های همجوار با هفت تیر:

خیابان دکتر مفتح

بهار

کریم خان زند

 

بروز ایراد و اختلال در حین کارکرد کرکره برقی یکی از وقایعی است که میتواند در هر زمانی برای افراد دردسر ساز باشد. در این مقاله برای آن که شما بتوانید بیشتر با مشکلات رایج کرکره برقی و نحوه عیب یابی کرکره برقی و روش هایی برای رفع انواع عیوب کرکره برقی آشنا شوید تمامی ایرادهای کرکره برقی را بررسی کردیم

تعمیر کرکره برقی در هفت تیر

در صورتی که مشکل کرکره برقی شما جز مشکلات ذکر شده در این صفحه نبود و یا سوالی در مورد هر کدام از اختلالات کرکره برقی داشتید میتوانید در بخش نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند. همچنین در صورتی که قصد داشتید ایراد کرکره برقی تان توسط متخصص ترین تعمیرکاران کرکره برقی رفع شود میتوانید  باسرویس دوران تماس بگیرید تا مجرب ترین تکنسین های ما در سریع ترین زمان برای رفع مشکل به محل شما اعزام کنند.

علت بالا نرفتن کرکره برقی

یکی از مشکلات رایج کرکره برقی که بیشتر کاربران گزارش میدهند گیر کردن کرکره برقی و در اکثر مواقع بالا نرفتن کرکره برقی می باشد. این مشکل مخصوصا زمانی که عجله دارید میتواند بسیار آزار دهنده باشد. در این زمان متداول ترین سوالاتی که کاربران از ما میپرسند این است که چرا کرکره برقی بالا نمیره، آیا ایرادی در تیغه یا موتور کرکره برقی وجود دارد که علت بالا و پایین نرفتن کرکره برقی است.

 

علت افتادن کرکره برقی

در پاسخ به سوال چرا کرکره برقی بالا نمیاد باید گفت علت بسته نشدن کرکره برقی و یا باز نشدن آن در بیشتر مواقع مربوط به موتور کرکره برقی یا به اصطلاح قلب کرکره برقی میباشد. در صورتی که موتور کرکره برقی ایرادی پیدا کرده باشد کرکره برقی بالا نمیرود زیرا وظیفه موتور کرکره برقی کنترل باز و بسته شدن کرکره برقی است و ایراد در این بخش میتواند روند کار کردن آن را با اختلال رو به رو کند.

در صورتی که موتور کرکره برقی تان خراب شده و میخواهید موتوری با قدرت بیشتر و قیمتی مناسب خریداری کنید.

دلیل دیگر بالا نرفتن کرکره برقی ایراد در پیچ فنر کرکره برقی میباشد. زمانی که کرکره برقی بالا نمیره و موتور هم سالم است باید به خراب شدن این قطعه شک کنید زیرا اگر پیچ فنر کرکره برقی خراب شده باشد قدرت کافی برای بالا کشیدن کرکره برقی ایجاد نمیشود و این مورد میتواند علت بالا نرفتن کرکره برقی با ریموت باشد.

از ریل خارج شدن کرکره برقی

از ریل خارج شدن کرکره برقی

از دیگر مشکلات رایج کرکره برقی که برای مشتریان پیش می آید از ریل خارج شدن کرکره برقی میباشد. علت خارج شدن کرکره برقی از ریل ایراد در کارکرد میکروسوییچ کرکره برقی میباشد. در صورتی که میکروسوییچ خراب نشده باشد ممکن است کرکره برقی نیاز به تنظیم مجدد داشته باشد. از دیگر دلایل از ریل خارج شدن کرکره برقی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

نصب اشتباه کرکره برقی

خراب شدن موتور کرکره برقی

انسداد مسیر تیغه های کرکره برقی

خراب شدن ریموت

تغییرات آب و هوایی که سبب تغییر ابعاد و مشکلاتی در کارکرد کرکره برقی میشود.

علت بالا نرفتن کرکره برقی

اگر فشار زیادی بر روی کرکره وارد شود، ممکن است تیغه های کرکره برقی از ریل خارج شوند. این فشار میتواند به عنوان نتیجه بارش برف و یخ در زمستان یا فشار اضافی از جانب باد و باران در هوای بد آمده باشد.

در برخی مواقع، خرابی در مکانیزم کنترل کرکره برقی میتواند باعث خروج آن از ریل شود. این مشکلات ممکن است به علت خرابی در دستگاه کنترل یا اشکال در انتقال سیگنال باشد.

شما میتوانید برای تعمیر خارج شدن کرکره برقی از ریل با همکاران ما تماس بگیرید و از تخصص تعمیرکاران ما برای رفع ایراد کرکره برقی تان کمک بگیرید.

علت باز شدن خود به خود کرکره برقی

در بعضی از مواقع ممکن است با مشکل باز شدن خود به خود کرکره برقی رو به رو شده باشید در این زمان باید به سرعت برای یافتن علت باز شدن خود به خود کرکره برقی و رفع این مشکل اقدام کنید قبل از آن که خسارت مالی و جانی به باربیاورد. به طور کلی اصلی ترین علت باز شدن خود به خود کرکره برقی اختلال فرکانسی و یا استفاده از ریموت کرکره برقی بی کیفیت می باشد.

دیگر علت بالا رفتن خود به خود کرکره برقی و یا پایین آمدن خود به خودی کرکره برقی میتواند خراب شدن ریموت کرکره برقی و گیر کردن دکمه کرکره برقی باشد.

در پارکینگ های قدیمی گاهی به دلیل استفاده از ریموت ها و درب های پارکینگ یکسان در همسایگی اماکن، استفاده افراد مختلف در اماکن مختلف از ریموت های یکسان اختلال فرکانسی ایجاد میکند و سبب بسته شدن و باز شدن خود به خود کرکره برقی میشود. در این زمان باید ریموت کرکره برقی خود را مجدد تنظیم کنید.

قفل شدن ریموت کرکره برقی

دیگر علت باز شدن خود به خود کرکره برقی وجود سنسور با مکانیزم معکوس در آن ها می باشد. گاهی ممکن است مانعی در مسیر بسته شده درب پارکینگ یا کرکره برقی وجود داشته باشد و زمانی که سنسور مانع را تشخیص دهد برای در امان ماندن جان و مال افراد بسته نمیشود و مجدد باز میگردد.

در این زمان برای رفع مشکل باز شدن خود به خود کرکره برقی باید موانع را از مسیر باز و بسته شدن کرکره برقی بردارید. گاهی نیز تراز نبودن سنسور های کرکره برقی که باید دقیقا رو به رو یکدیگر قرار بگیرند سبب میشود که سنسور تشخیص اشتباه مانع داشته باشد و همین امر سبب باز شدن خود به خودی کرکره برقی شود.

قطعی و نوسان برق و یا خرابی مدار برقی میتواند سبب بسته شدن خود به خود کرکره برقی و یا درب پارکینگ گردد.

برای حل مشکل باز شدن خود به خود کرکره برقی میتوانید تمام ریموت های کرکره برقی را جمع آوری کنید و آن ها را چک کنید که آیا همه سالم هستند یا خیر. در گام بعدی برای حل مشکل باز شدن خود به خود کرکره برقی باید گیرنده کرکره برقی ریست شود. در صورت ادامه داشتن مشکل باید مرکز کنترل یا گیرنده کرکره برقی تعویض گردد.

یکی از خدماتی که در شرکت سرویس دوران ارائه میشود فروش درب اتوماتیک با گارانتی میباشد.

علت کار نکردن کرکره برقی

اگر بخواهیم علت کار نکردن کرکره برقی و به طور کلی علت باز نشدن درب کرکره برقی را به صورت خلاصه در چند مورد بررسی کنیم باید بگوییم علت کار نکردن درب برقی میتواند موارد زیر باشد:

خراب شدن موتور کرکره برقی

ایراد در سنسور یا چشمی

اتصالی و نوسان و مشکلات جریان برق

انسداد در مسیر تیغه های کرکره برقی

تنظیمات اشتباه در ریموت کرکره برقی

ایراد در ریموت

خراب شدن جک درب برقی

و …

شما میتوانید برای رفع خرابی کرکره برقی و بررسی دقیق کرکره برقی تان برای یافتن علت باز نشدن کرکره برقی از تکنسین های ما در شرکت  سرویس دوران کمک بگیرید تا با بهره گیری از پیشرفته ترین روش های عیب یابی کرکره برقی مشکل دستگاه شما را رفع کنند.

علت افتادن کرکره برقی

گاهی ممکن است کرکره برقی به دلیل نصب اشتباه و غلط پس از مدت کمی کار کردن بیفتد یا به عبارتی سقوط کند. دیگر علت افتادن کرکره برقی میتواند خراب شدن موتور کرکره برقی و نداشتن قدرت کافی برای باز و بسته کردن کرکره برقی باشد. در این زمان بهترین کاری که میتوان انجام داد کمک گرفتن از افراد متخصص برای نصب صحیح کرکره برقی و یا تعمیر موتور کرکره میباشد.

گاهی نیز علت افتادن کرکره برقی وارد شدن ضربه فیزیکی به کرکره برقی میباشد. اگر ضربه سنگینی به کرکره برقی وارد شود ممکن است اجزای داخلی کرکره برقی آسیب ببیند و همین آسیب توانایی کرکره برقی را برای بالا و پایین رفتن کاهش دهد.

علت گیر کردن کرکره برقی

گاهی ممکن است کرکره برقی در حین کار کردن گیر کند و بعد از چند لحظه مجدد به کار خود ادامه دهد. همچنین گاهی ممکن است کرکره برقی علاوه بر گیر کردن در حین بالا و پایین شدن صداهایی ایجاد کند که البته این مشکل میتواند با روغن کاری کردن کرکره برقی حل شود.

حرکت ناهموار کرکره برقی و علت گیر کردن کرکره برقی میتواند با استفاده از روان کننده رفع گردد. البته در صورتی که علت خرابی کرکره برقی ایراد در موتور و قطعات داخلی باشد روغن کاری خیلی نمیتواند به شما در این زمینه کمک کند و شما میتوانید صرفا صداگیری کرکره برقی را انجام دهید و برای رفع مشکل داخلی باید از تکنسین و تعمیرکار کرکره برقی کمک بگیرید.

قفل شدن ریموت کرکره برقی

در صورت قفل شدن ریموت کرکره برقی شما باید مجدد ریموت کرکره برقی تان را ست کنید تا دوباره بتوانید از آن استفاده کنید. برای این کار باید درب رسیور خود را باز کنید و باید ده ثانیه کلید LERN یا CODE را نگه دارید تا تمامی ریموت ها حذف شوند.

برای ست کردن ریموت کنترل از طریق کلید لرن ابتدا بایددرب برد رسیور ریموت کرکره را باز کنید. پس از باز کردن در مرحله اول کلید LERN یا code را پیدا کرده و آن را به مدت 2 ثانیه نگه داشته سپس رها کنید. با انجام این کار کلید ال ای دی کوچکی بر روی برد روشن می شود، پس از روشن شدن آن در مرحله دوم به مدت 2 ثانیه کلیدی که بر روی ریموت قرار دارد را فشار دهید.

برای ست كردن ريموت كركره برقي ups باید دکمه UP+Stop را بصورت همزمان 3 ثانیه نگه دارید، چراغ  Low battery  باطری ضعیف استکه روشن شد، دکمه ریموت را فشار دهید. در این لحظه ریموت کد می‌گیرد.

اگر کرکره اتوماتیک شما خراب شده و به دنبال رفع خرابی و تعمیر کرکره برقی، تعمیرکار کرکره برقی هستید میتوانید روی کمک ما حساب کنید.

تمامی خدمات تعمیرات کرکره برقی توسط ما با پشتیبانی کامل و گارانتی در سرتاسر تهران انجام می شود

که جهت مشاوره و یا اعزام نیروی تخصصی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

مهندس گودرزی

09126756940

پیمایش به بالا
تماس