تعمیر و نگهداری درب پارکینگ

تعمیر و نگهداری درب پارکینگ

اگر با درب پارکینگ خود مشکل دارید، در اینجا چند راهنمایی در مورد چگونگی انجام این کار وجود دارد.

سریع درب پارکینگ رفع

هنگامی که درب پارکینگ شما شروع به کار می کند، اغلب از آن به شما نمی گوید وقت آن است که کمی تعمیر و نگهداری کنید.

اگر هیچ کدام از این مشکلات شما را حل نکنند، یا اگر به جای آنکه فرد دیگری با مشکل مواجه شود، نگاهی به چگونگی پیدا کردن بهترین نصب کننده ها و تعمیرکارهای گاراژ می دهید .

خاموش شدن درب پارکینگ پر سر و صدا

درب پارکینگ سر و صدا باعث مشکلات همه انواع، به ویژه برای هر کسی که باید در بالای پارک یا کنار گاراژ بخوابد.خوشبختانه، بیشتر مشکلات پرتره درب پارکینگ را می توان با ترکیبی از نگهداری روزمره و جایگزینی چند بخش ثابت کرد.

چرا درب پارکینگ ریموتی ؟

دقیقا در آن سردترین روزهای سال است که شما بیشترین نیاز را دارید و از راحتی باز کردن و بستن درب پارکینگ خود به سرعت قدردان هستید.

متأسفانه، آن ها نیز نوعی روز هستند که سرد و رطوبت را ترکیب می کنند تا این مشکل را داشته باشند. درب پارکینگ می تواند و به طبقه پارکینگ بستگی دارد. گاهی اوقات این اتصال جزئی یخی بین دو می باشد که می تواند هنگام ضربه زدن به دکمه باز شود.

با این حال، بار دیگر، درب از رفتن به عقب جلوگیری می کند.

هنگامی که این اتفاق می افتد به شما متوقف می شود امیدوار باشید که اگر آن دکمه را به اندازه کافی به آن ضربه بزنید، یک معجزه اتفاق خواهد افتاد. در مورد تنها چیزی که اتفاق می افتد این است که شما یک مشکل بسیار بزرگتر را با باز درب درب پارکینگ(از جمله، اما نه محدود به چرخ دنده ها، کویل شکسته و موتور سوخته) ایجاد می کنید.

در عوض، چند لحظه ای که اتصال را قطع می کنید. برای خنک کردن یخ از یک سشوار استفاده کنید.محصولات ضدعفونی استاندارد نیز کار خواهند کرد. و اگر مراقب باشید که درب یا مهر و موم را در پایین درب آسیب نبینید، از یک بیل صاف یا ابزار مشابه استفاده کنید تا از یخ جدا شود.

هنگامی که درب را باز کنید، آب، یخ یا برف را از نقطه ای که در کف درب پارکینگ وجود دارد، جایی که درب بسته شده است پاک کنید. به این ترتیب، شما باید قادر به برنامه ریزی برای باز کردن درب در دفعه بعد که شما به آن نیاز دارید.

جایگزین شیشه های شکسته

صرف نظر از علت شیشه های شکسته درب پارکینگ شما، این یک مشکل است که شما می خواهید در اسرع وقت آنها را تعمیر کنید. شیشه شکسته یک مسئله ایمنی، یک مشکل امنیتی و دعوت به هر پرنده و هورنت در محله است تا درب پارکینگ خود را به خانه بعدی خود ببرند.

پنجره شیشه ای جایگزین سخت نیست. با این دستورالعمل آشنا شوید.

درتعمیرات درب های پارکینگ مراقبش باشید

درب پارکینگ این روزها بسیار امن تر از گذشته هستند.

اما پیشرفت های ایمنی نگرانی های امنیتی را در مورد درب های گاراژ نادیده گرفته است. هر کس باید درک کند که چگونه در پارکینگ ایمن بماند.

درب پارکینگ درب بازکن

آیا تا به حال متوجه شده اید که چقدر از درب بازکن درب پارکینگ خود استفاده می کنید ؟ مطمئنا، ما هزینه های بزرگ را برای درهای ورودی جذاب به خانه هایمان صرف می کنیم، اما برای بسیاری از ما، واقعی رفتن و گذر از طریق درب پارکینگ اتفاق می افتد. و این بدان معنی است که ما در باز کردن درب پارکینگو بسته شدن با فشار یک دکمه بستگی دارد.

بنابراین، هنگامی که درب بازکن درب پارکینگ تصمیم می گیرد تا یک روز خاموش شود، می تواند شما را در خارج از محوطه قرار دهد، احتمالا در طول باران یا طوفان برف.

اگر چه ممکن است به نظر می رسد پیچیده، برخی از صاحبان خانه می توانند چندین چیز را برای تشخیص و تعمیر شکست ناپذیر انجام دهند .

جایگزینی درب پارکینگ

واقعا فقط چند دلیل وجود دارد که چرا شما درب پارکینگ را عوض می کنید. در عوض آن کار به درستی متوقف شده است یا اینکه از نظر ظاهر بیمار است. اغلب، این ترکیبی از دو عامل است.

متاسفانه، خرید یک درب پارکینگ جدید فرآیند بسیار آسان نیست. اکثر ما به ندرت این نوع خرید را انجام می دهیم و در واقع تعداد زیادی از نشریات مصرف کننده از اطلاعات جامع درباره بهترین گزینه ها استفاده نمی کنند.

این کمک می کند تا چیزهایی را که به اندازه قطعات نیشی خراب شده اند، شکستن. فکر اول شما ممکن است در امتداد خطوط “یک درب پارکینگ جدید به من هزینه کند؟” مکان خوبی برای پاسخ به این سوال است که با این سوالات متداول در مورد هزینه های درب پارکینگ جدید مطابقت دارد.

از آنجا، شما باید مواد مختلفی را که درب پارکینگ ساخته شده اند در نظر بگیرید. هنگامی که شما چیزی در مورد مواد درک می کنید، بعد از آن باید مطمئن شوید که سبک درب پارکینگ را انتخاب کنید که بهترین خانه را به خود اختصاص دهد

.

در مورد انجام کارهای مناسب برای محیط زیست دغدغه دارید؟ سپس یک درب پارکینگ  با رنگ سبز را انتخاب کنید.

در نهایت، هنگامی که شما نوع درب پارکینگ را که می خواهید  محدود کرده اید، بهترین معامله در جایگزینی درب پارکینگ را بدست آورید. و بخشی از این فرایند احتمالا نیاز به نصب خوب توسط مهندس گودرزی دارد