آگوست 16, 2018

تعمیرات بیواسطه درب اتوماتیک24 ساعته با پشتیبانی فنی و ضمانت کاری 

خدمات ما

تعمیر درب پارکینگ

تعمیر درب پارکینگ

کلید نگهداری ساده است

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

درب های گاراژ شلوغ معمولا توسط غلتک های فرسوده، سخت افزار های شل شده، قطعاتی که نیاز به روانکاری دارند یا درب بازکن نیاز به لنت های ضد لرزش دارند، می باشد.

چک لیست تعمیر و نگهداری اساسی

 

عکس 1: تمام قطعات را سفت کنید

همه آجیل و پیچ و مهره ها را در درب گاراژ خود ببندید و قطعات مورد استفاده را چک کنید و جایی که لازم است جایگزین کنید. سپس تمام قطعات متحرک را با روانکاری درب گاراژ اسپری کنید.

رفع یک درب گاراژ که باعث ایجاد یک رکت در هنگام باز شدن و بستن می شود نسبتا آسان است و کمتر از یک ساعت طول می کشد. با سفت کردن تمام درب و سخت افزار (عکس 1) شروع کنید. با استفاده از یک سوکت عمیق و گیره بر روی تمام مهره ها، آنها را خنک نگه دارید. اما نکشید – که می تواند سرپوش های پیچ و مهره را درست از طریق پوست درب بکشد یا سوراخ سوراخ عقب را ببندد.

بعد، غلطک ها و لولاهای پوشیده را بررسی کنید (عکس 2). بسیاری از غلطک های ردیابی، انعطاف ناپذیری دارند که پس از سالها نورد شدن در یک محیط کثیف، خود را از بین می برند. سایش می تواند بسیار شدید باشد و غلطک ها در حین انجام کار در حقیقت آویزان می شوند. اگر غلطک خود را پوشیده، در نظر بگیرید جایگزین آنها با غلطک های نایلون با یاطاقان مهر و موم شده (در دسترس در تامین کنندگان درب گاراژ یا آنلاین). غلطک نایلون ساکت تر هستند و نیاز به روغنکاری دوره ای ندارند. اما آنها گرانتر از فولاد هستند.

جایگزین رولرهای آهنگ در یک زمان (عکس 2). اگر درب خود را با استفاده از فن های پیچشی نصب شده در هدر بالای درب، سعی نکنید جایگزین غلتک ها در براکت های پایه. این براکت ها تحت فشار کششی ثابت هستند و اگر شما آنها را لغو کنید، می تواند صدمه جدی ایجاد کند. این کار برای حرفه ای است.

لولاهای دنده کمتر از غلتک های پوشیدنی رایج هستند. اما لولهای محکم باعث ایجاد سر و صدای فراوانی می شوند و می توانند باعث اتصال و تمیز کردن اتصالات زبان و شیار در بخش های درب شوند. برخی از بازی ها در لولا طبیعی است. اما اگر یک سوراخ مستطیلی پیدا کنید که در آن لولای لولای لوله ای با براکت لولا متصل می شود، لولا را جایگزین کنید. گرد و غبار گرد و غبار و گرد و غبار فلزی اطراف لولا لولا نشانه های اولیه از سایش.

هنگامی که اجزای درب فرسوده را جایگزین کرده اید، زنجیر درب درب گاراژ را بررسی کنید. یک زنجیر درب بازکن درب گاراژ صدای بلند برای تلفن های موبایل را می کشد و باعث حرکت حرکات دست و پا زدن می شود که غلطک ها را در برابر مسیر حرکت می دهد. بنابراین با زدن زنجیره ای (با استفاده از دستورالعمل صاحب آن) را پیدا کنید. اگر یک بازوی راننده را داشته باشید، گام بعدی این است که ریل را با گریس روتاری کنید. اگر یک درب بازو دارید، چسباندن موضوعات (عکس 4).

سپس اسپری لولا، بلبرینگ غلتک (سبک Unsealed) و چشمه (عکس 5) با یک گودال درب اتوماتیک مانند کیت روتاری درب گاراژ نخست Flo (حدود 7 دلار در مراکز خانگی) اسپری کنید. همچنین میله های چرخش پیچ و مهره، و هر نقطه دیگر محوری. لعاب درب گاراژ ویژه بخشی از آن به عنوان یک مایع نفوذ می کند و برای ایجاد یک گریس غیر لایه ای است که خاک و گرد و غبار را جذب نمی کند، که می تواند لکه ها را از بین ببرد. هر شش ماه را تمام قطعات متحرک را لرزش دهید تا سایز را کاهش دهید و در آرام نگه دارید. از روغنهای دیگر مانند روغن، گریس یا اسپری لیتیوم گریس اجتناب کنید.آنها ارزان تر هستند، اما آنها نفوذ نمی کنند و تمایل دارند که گرد و غبار و شن و ماسه را جمع آوری کنند – فقط چیزی است که شما در قسمت های متحرک نمی خواهید.

جدا بازکن

 

عکس 6: لنت های ضد لرزش را اضافه کنید

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

یک پد ضد ارتعاش را بین براکت نصب و سقف و پد دوم زیر براکت بکشید. سپس یک واگن برقی را بر روی پیچ مجدد جدید بکشید و آن را با یک آچار سوکت یا راننده ضربه بزنید.

اگر یک گاراژ متصل شده یا زیرپوشش دارید و درب بازکن شما در داخل خانه به نظر می آید، این مرحله را امتحان کنید.

مکانیکی درب بازکن را از تیرهای گاراژ / خرپاها با لنت های لاستی جدا کنید. لاستیک را از یک تایر قدیمی تر برش دهید، یا لنت های ضد لرزش مخصوص لاستیک / چوب پنبه را خریداری کنید. (چهار پلاگین 5-1 / 2 x 5-1 / 2 x 3/8 در 14 دلار است که از طریق ارتباط ما با amazon.com در دسترس است .) شما حدود یک اینچ در ضخامت اضافه خواهید کرد، به چهار پیچ و خم طولانی تر و چهار واشر ضد ضربه نیاز دارند.

ابزار مورد نیاز برای این پروژه

ابزار لازم برای این پروژه DIY را قبل از شروع به کار انداختید – زمان و ناامیدی را صرفه جویی خواهید کرد.

 • پیچ گوشتی 4 در 1
 • آچار قابل تنظیم
 • راننده تأثیرگذار
 • سوکت / چرخ دنده مجموعه
 • نردبان
 • آچار مجموعه

مواد مورد نیاز برای این پروژه

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

اجتناب از سفرهای آخرین لحظه خرید با داشتن تمام مواد خود را آماده پیش از زمان. در اینجا یک لیست است

 • واشر فندر
 • روغن گریس درب
 • پیچ پیچ
 • غلطک نایلون
 • جایگزینی لولا
 • لنت ضد لرزش لاستیکی

طراحی و راه اندازی توسط تیم فنی مهندسی سرویس دُر کپی برداری از مطالب این مجموعه ممنوع می باشد

مشاوره رایگان
error: 09126756940(سرویس دُر)