تعمیر درب اتوماتیک, تعمیرکار جک پارکینگ, تعمیرکار جک پارکینگ, تعمیرکار درب برقی, تعمیرکار درب ریموتی, خدمات سرویس دُر, درب اتوماتیک, درب برقی, درب ریموتی, درب شیشه ای, درب شیشه ای اتوماتیک, کرکره برقی, مقاله, نصب درب اتوماتیک

تعمیرکرکره برقی در تجریش13دی

تعمیرکرکره برقی در تجریش13دی

تجریش از محلات قدیمی تهران هست که تقریبا اکثر تهرانی‌ها و حتی غیرتهرانی‌ها از آن خاطره دارند. حضور امامزاده صالح و بازار بزرگ تجریش از اماکن معروف تجریش هستند. مراکز خرید زیاد و نزدیکی به کاخ سعدآباد از عوامل معروفیت تجریش تهران است. به خاطر وجود انواع وسایل حمل و نقل در این محله دسترسی به تجریش بسیار آسان است.

 

خیابان تجریش در شمال شهر تهران، مرکز شهرستان شمیرانات استان تهران است.  این محله از شرق به خیابان شریعتی، از غرب به خیابان دربندی و خیابان نیلوفر، از جنوب به بزرگراه صدر و بزرگراه مدرس و از شمال به خیابان ولیعصر می‌رسد. میدان تجریش نیز نقطه‌ی پایانی خیابان ولیعصر (عج) تهران می‌باشد.

محله‌ تجریش از قدیمی‌ترین محلات شهر تهران است که طرفداران بسیار زیادی برای سکونت دارد. اگر گذرتان به این محله خورده باشید خانه‌های ویلایی زیادی را با متراژهای بالا خواهید دید. در گذشته محله‌ تجریش به نام طجرشت خوانده می‌شد. بیراه نیست اگر بگوییم که تجریش بزرگترین آبادی در اطراف تهران بوده که با سرعت بسیار بیشتری نسبت به سایر آبادی‌ها وارد بافت شهری تهران شده است.

 

خیابان تجریش تهران یکی از قدیمی ترین و معروف ترین خیابانهای کلانشهر تهران است .ساکنان اصیل تهران با این خیابان قدیمی و نوستالژیک خاطره دارند و گذرشان برای زیارت امامزاده صالح (ع) هم که شده به این خیابان افتاده است.

چند سالی هست که مترو این خیابان هم راه افتاده و امکان دسترسی به این محله قدیمی بسیار راحت شده وقتی در این خیابان قدم می زنید متوجه ازدحام و جنب و جوش جمعیت در تمامی ساعات روز می شوید . عده ای برای خرید ، زیارت و حتی پیاده روی و دیدن اجناس هم که شدن در رفت و آمد هستند ..

بر اساس روایت های تاریخی که وجود دارد در گذشته در اطراف پل رومی باغ بزرگی به نام گل باوکان وجود داشت که تجریش در آنجا واقع شده بود.

در اطراف این باغ گرگ های زیادی سکونت داشتند که مزاحمت زیادی برای اهالی ایجاد می کردند. از این رو اهالی منطقه دهکده را ترک کرده و در نزدیکی امام زاده صالح سکنی گزیدند و به این ترتیب تجریش کنونی به وجود آمد.

 

تعمیرکرکره برقی در تجریش13دی تجریش

هر کالایی یک عمر مفید داره و بعد از مدتی نیاز به تعمیر و سرویس پبدا می‌ کند و کرکره برقی هم از این قاعده مستثنا نیست.

تیم خدمات سرویس دوران با کوله باری از تجربه در خدمت شماست تا تعمیر کرکره برقی و خدمات آن را در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت برای شما انجام دهد.

خدمات ما شامل تعمیرات برد و تعمیرات موتور و تیغه کرکره و نصب کرکره برقی است که حتما میدانید نصب اشتباه باعث آسیب در دراز مدت می‌شود خواهد شد.

هر کرکره بعد از مدتی ممکن است نیاز به تنظیم میکروسوئیچ و یا سرویس موتور و برد داشته باشد.

 

مشکلات کرکره برقی درتجریش

 

  1. 1. قطع شدن برق کرکره:

   مشکلات مربوط به اتصالات برقی یا خرابی فیوز.

   نشانه‌های هشداردهنده: کرکره کار نمی‌کند یا واکنش به دستورات نمی‌دهد.

 

2.صدای غیرعادی در هنگام کار کرکره:

   – ساییدگی قطعات داخلی یا نیاز به روغن‌کاری.

   – نشانه: صدای جیر جیر، خرخر یا ضربه‌های متوالی.

  1. حرکت ناهموار یا گیر کردن کرکره:

   – خرابی یا فرسودگی تسمه، چرخ‌دنده‌ها، یا ریل‌ها.

   – نشانه: کرکره به سختی بالا یا پایین می‌رود یا در موقعیت‌های خاصی گیر می‌کند.

  1. 4. مشکل در کنترل‌کننده یا ریموت کرکره:

   – ایراد در برد الکترونیکی یا مشکل در باتری ریموت.

   – نشانه: کرکره به دستورات ریموت یا کلیدهای کنترلی پاسخ نمی‌دهد.

عیب‌یابی کرکره برقی می‌تواند گاهی اوقات پیچیده به نظر برسد، اما با دانستن چند نکته کلیدی، می‌توانید بسیاری از مشکلات رایج را خودتان حل کنید. در ادامه به برخی از این نکات پرداخته‌ایم:

  1. 1. کرکره حرکت نمی‌کند:

   – ابتدا مطمئن شوید که برق روشن است و اتصالات برقی درگیر کرکره سالم هستند.

   – بررسی کنید که آیا کلید یا دکمه فرمان سالم است و صدای کلیک دارد.

   – اگر دستگاه دارای باتری است، بررسی کنید که آیا باتری به انتها رسیده و نیاز به تعویض دارد.

 

  1. کرکره با سرعت ناهموار حرکت می‌کند یا لکه دار است:

   – ریل‌ها و بلبرینگ‌ها را تمیز و روغن‌کاری کنید تا اصطکاک را کاهش دهید.

   – بررسی کنید که آیا قطعاتی از کرکره شکسته یا خراب نشده‌اند.

   – وزن کرکره را چک کنید؛ اگر بیش از حد سنگین باشد ممکن است به موتور فشار آورد.

  1. 3. کرکره به طور کامل بسته یا باز نمی‌شود:

   – حسگرها و محدود کننده‌ها را تنظیم و تمیز کنید تا اطمینان حاصل شود که به درستی کار می‌کنند.

   – اگر دستگاه دارای کلید هوشمند است، ممکن است نیاز به بازنشانی یا reprogramming داشته باشد.

  1. 4. صدای اضافی یا دست انداز حین حرکت:

   – صداهایی که از کرکره به گوش می‌رسند تشخیص دهنده نوع مشکل می‌توانند باشند؛ گیر کردن یک جسم خارجی یا خرابی در یاتاقان موتور.

   – قطعاتی که زیاد صدا می‌دهند را باید مورد بررسی قرار دهید و اگر لازم است تعویض کنید.

  1. 5. کرکره به طور ناگهانی متوقف می‌شود:

   – یک محدودیت ایمنی ممکن است فعال شده باشد. سیستم‌های ایمنی کرکره‌ها گاهی اوقات به اشتباه فعال می‌شوند.

   – موانع فیزیکی وجود دارند که باید برداشته شوند.

همیشه به یاد داشته باشید که اگر پس از انجام مراحل عیب‌یابی مشکلی حل نشد، بهتر است که پیش از انجام هرگونه تعمیرات خودسرانه با تکنسین متخصص تماس بگیرید تا از بروز خسارت‌های بیشتر و هزینه‌های غیر ضروری جلوگیری کنید.

اگر کرکره برقی شما خراب شده است، اقدامات زیر راانجام دهید:

 

بررسی جریان برق:

ابتدا از اینکه کرکره به منبع تغذیه متصل است و کلیدهای مربوط به جریان برق روشن هستند اطمینان حاصل کنید.

چک کردن فیوز و کنترلر:

 امکان دارد فیوز مرتبط با کرکره سوخته باشد یا کنترلر مشکلی داشته باشد. بنابراین فیوز و کنترلر را چک کنید.

بررسی‌های دستی:

اگر امکانپذیر است، سعی کنید کرکره را به صورت دستی باز یا بسته نمایید تا ببینید آیا مکانیسم حرکتی آن شل شده یا مسدود شده است.

بازرسی ریل‌ها و تیغه‌ها:

به دنبال گیر کردن اشیاء در ریل‌ها و تیغه‌های کرکره یا تورم و خوردگی در این قسمت‌ها باشید.

کنترل ریموت یا دکمه‌ها:

مطمئن شوید که ریموت کرکره یا هر گونه کنترلر دیواری به درستی کار می‌کنند.

بررسی موتور:

موتور کرکره باید بدون صدای زیاد یا لرزش کار کند. اگر موتور روشن نمی‌شود یا صداهای عجیبی از آن شنیده می‌شود، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

اگر با انجام تمام این مراحل مشکل حل نشد یا اگر در هر یک از این مراحل نیاز به دخالت فنی داشتید و تخصص لازم را نداشتید، بهتر است که با یک فرد متخصص یا شرکتی که کرکره برقی را نصب کرده تماس بگیرید.

آنها ابزار و مهارت‌های لازم برای تعمیر ایمن و موثر کرکره برقی شما را دارند. اطمینان از اینکه کار به درستی انجام می‌شود می‌تواند از خرابی‌های بیشتر و هزینه‌های ناخواسته جلوگیری کند.

هزینه تعمیرات کرکره برقی چقدر است ؟

نرخ تعمیر کرکره اتوماتیک ، وابسته به عوامل مختلفی است. نوع خرابی کرکره ، شدت خرابی قطعه ی معیوب ، قابل تعمیر بودن یا نبودن قطعه ی معیوب ، برند قطعه ی تعویضی ، تعرفه های مرکز تعمیراتی ، تعداد قطعات معیوب و … از عوامل تعیین کننده نرخ تعمیرات هستند.

سرویس دوران، یکی از حرفه ای ترین مراکز تعمیرات انواع درب اتوماتیک است که دارای تکنسین های مجرب و ماهری است. این تکنسین ها در کوتاهترین زمان به رفع مشکل کرکره برقی اقدام می کنند. این مجموعه خدمات بسیار کامل و جامعی را در زمینه تعمیرات انواع درب اتوماتیک ارائه می دهد.

خرابی کرکره های برقی موارد مختلفی دارد. گاها پیش امده مشکلاتی از قبیل: خرابی تیغه ها، باز یا بسته نشدن کرکره، موتور کرکره برقی، برق اضطراری کرکره برقی، خارج شدن تیغه ها از ریل و مشکلاتی دیگر که متفاوت است.

شرکت سرویس دوران علاوه بر نصب کرکره های برقی تعمیر کرکره برقی را انجام می‌دهد.

به این نکته توجه کنید در صورتی که کرکره برقی با مشکل مواجه شد اما هنوز کار میکرد هرچه زودتر باید آن را تعمیر کنید چون در صورتی که دیرتعمیر را انجام دهید هزینه های بیشتری دربرمیگیرد.

جهت تعمیر کرکره برقی میتوانید با شماره   09122947809  تماس حاصل فرمایید و در مورد تعمیر کرکره برقی خود از ما مشاوره رایگان بگیرید.