تعمیر درب اتوماتیک, تعمیرکار جک پارکینگ, تعمیرکار جک پارکینگ, تعمیرکار درب برقی, تعمیرکار درب ریموتی, جک پارکینگ, خدمات سرویس دُر, درب اتوماتیک, درب بازکن برقی, درب برقی, درب ریموتی, درب شیشه ای, درب شیشه ای اتوماتیک, کرکره برقی, مقاله, نصب درب اتوماتیک

تعمیردرب اتوماتیک شیشه ای12 دی پونک

تعمیردرب اتوماتیک شیشه ای12 دی پونک

محله پونک تهران از محله های قدیمی و محبوب در شمال غربی تهران میباشد.بخش عمده‌ی محله پونک در منطقه 5 شهرداری تهران قراردارد و بخشی دیگر هم در منطقه 2 قرار گرفته است.

ده پونک از قریه های قدیم تهران بوده که علت نامگذاری اون رو به عوامل مختلفی نسبت میدن. یکی از این دلایل به خاطر وجود حجم زیادی از پونه در این منطقه که نزدیک رود بوده، است.

محله‌ ی آروم و زیبای پونک که در محدوده‌ی شمالی شهره، با محلاتی مثل جنت آباد، حصارک و سیمون بولیوار همسایه است.

هر چند که محله پونک از قدمت زیادی برخورداراست اما با این وجود، اغلب بافت این محله و ساخت و سازهای صورت گرفته در پونک، نوساز و لوکس هستن. به همین خاطر، توجه اقشار زیادی از جامعه به خرید آپارتمان در پونک جلب شده است.

خیابان‌های پونک، در لیست خیابان‌ هایی با طراحی متفاوت در شهر تهران هستن که بعد از انقلاب طراحی و ساخته شدن. به همین خاطر، کوچه‌ها و خیابان‌های پونک عریض‌ تر و تراکم خانه‌ ها بیشتر است.

با وجود آرامش حاکم در محله پونک و بافت مطلوب این محله برای ساکنین، «خرید آپارتمان در پونک تهران» هر روزه محبوب‌تر میشه و این محله بیشترین معاملات خرید و فروش و اجاره آپارتمان در غرب تهران رو دارد

خیابان‌های اصلی محله پونک که از بهترین خیابان‌های پونک هم هستن، عبارتند از میرزا بابایی، اشرفی اصفهانی، شهید مخبری (گلستان)، سردار جنگل، همیلا، بلوار عدل، خیابان زیتون و بلوار کمالی.

امروزه ساختمان های جدیدی با طراحی زیبا در سطح شهرها ساخته می شود، به همین دلیل معماران ساختمان برای زیباتر شدن ساختمان ها از درب های اتوماتیک شیشه ای استفاده می کنند.این درب ها به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند و به وسیله حسگر چشمی که در بالای آن قرار دارد، با قرار گرفتن در جلوی درب، درب به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود.

تعمیردرب اتوماتیک شیشه ای12 دی پونک 

درب اتوماتیک همچون بسیاری از تجهیزات ساختمانی، دسته بندی ها و مدل های مختلفی دارد و هر یک از افراد بر اساس نیازهای خود یکی از آن ها را خریداری کرده و در ساختمان خود مورد استفاده قرار می دهد.

 درب های پارکینگی و درب های شیشه ای از محبوب ترین انواع درب های اتوماتیک هستند. این محصولات از نظر شکل ظاهری و نحوه باز و بسته شدن نیز تقسیم بندی می شوند. برخی از آن ها به صورت کشویی و ریلی حرکت می کنند و سیستم برخی از آن ها به صورت تاشو عمل می کند.

 

بهره مندی از درب های اتوماتیک شیشه ای در صنعت مدرن موجب راحتی  افراد زیادی شده است . افرادی که در ساختمان های عمومی و خصوصی تردد و رفت و آمد  زیاد دارند ،  به خوبی این موضوع را درک می کنند. ضمن اینکه  انتظار می رود در بسیاری از ساختمان ‌ها از جمله فروشگاه های بزرگ ، سوپرمارکت ها ، ورودی ساختمان های عمومی پر تردد مثل ادارات دولتی ، بانک ها ، بیمارستان ها ، پاساژهای تجاری و مراکز تفریحی از درب های اتوماتیک استفاده شود.

درب اتوماتیک جدا از اینکه کارکرد بسیار راحتی داشته و دارای مزایایی برای شما است، نیازمند نگهداری با دقت و مداوم می‌باشد. در غیر این صورت، درب اتوماتیک خراب شده و نیاز به تعمیرات پیدا می‌کند. تعمیر درب اتوماتیک کار آسانی نیست و باید حتما توسط تعمیر کار متخصص انجام شود.

 

  

  مزایایی درب  اتوماتیک شیشه ای درپونک

به علت باز و بسته شدن به صورت اتوماتیک، از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

در هر رنگ و فریمی از درب های شیشه ای اتوماتیک موجود می باشد و شما می توانید به دلخواه هر کدام را خواستید، خریداری کنید

موتوری که در سیستم درب اتوماتیک شیشه ای تعبیه شده است، 24 ولت می باشد.

امکان تردد و عبور و مرور را برای ارباب رجوع راحت تر کرده است

مانع از ورود هر گونه گرد و غبار و آلودگی به درون ساختمان می شود

عدم داشتن دستگیره در درب اتوماتیک شیشه ای، انتشار و انتقال هر گونه بیماری و میکروب واگیر دار را کاهش می دهد.

موجب کاهش هزینه های سرمایشی و گرمایشی می شود، به این دلیل که مانع از ورود سرما و گرما در فصل زمستان و تابستان می شود.

درب های اتوماتیک شیشه ای با بروز چه مشکلاتی درست کار نمی کند

وقتی درب اتوماتیک شیشه ای درست باز و بسته نمی شود، ممکن است به این دلیل باشد که آدامس یا بر چسبی به قسمت فتوسل دستگاه چسبیده باشد، خاطر نشان می کنیم که فتوسل  در دو قسمت عمودی قا ب های درب های کشویی نصب می شود.شما می توانید درب اتوماتیک شیشه ای را کاملا بررسی کنید و هر چیزی که به درب شیشه ای چسبیده باشد را به آرامی جدا کنید و آن قسمت را به خوبی تمیز کنید تا درب های اتوماتیک شیشه ای به درستی و مثل قبل باز و بسته شود.

چک کردن کلید در خارج از کادر درب اتوماتیک کلیدی در خارج از درب اتوماتیک طراحی شده است که این کلید باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای را تنظیم می کند، در صورت تنظیم نبودن این کلید، درب ورودی به صورت کاملا باز بوده و بسته نمی شود.

بررسی کردن چراغ های روی سنسوردر بالای درب های اتوماتیک شیشه ای، چراغ هایی روی سنسور تعبیه شده است، این  چراغ ها اگر به درستی کار نکنند، در مرحله اول موجب عدم تشخیص جسم یا شخصی در جلوی درب اتوماتیک شیشه ای می شود و سیستم خود به خود باز و بسته می شود

فرسودگی قسمت هایی از درب اتوماتیک در بعضی از مواقع در زمان باز و بسته شدن درب توماتیک شیشه ای ، صدای ناخوشایندی از آن بلند می شود، این مشکل به خاطر زیاد باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که قسمت های تحتانی آن دچار فرسودگی شده است.

قرار گرفتن جسمی در روی ریل های حرکتی درب اتوماتیک را کاملا بررسی کنید و هر گونه جسمی که در روی ریل حرکتی ما بین دو درب قرار گرفته را بردارید تا درب اتوماتیک شیشه ای به درستی کار کند.

در مواقعی که درب اتوماتیک درست باز و بسته نمی شود، بهتر است به این موارد توجه داشته باشید،دقت داشته باشید که سنسورها روشن باشد و در جلوی درب اتوماتیک شیشه ای هم چیزی قرار نگرفته باشد که تنظیم آن را بهم بزند.

ریموت و باتری کنترل سیستم درب اتوماتیک را چک کنید تا از درست بودن آنها مطمئن شویداگر متوجه شدید که مشکل در درب اتوماتیک شیشه ای می باشد، بهتر است به مدت 15 ثانیه دکمه خاموش را نگه دارید و یک بار خاموش و روشن کنید.

حس گرهای چشمی بالای درب را تمیز کنید تا به علت کثیف شدن مشکلی در باز و بسته شدن درب اتوماتیک به وجود نیاید.این چند مورد باعث بروز مشکلاتی از قبیل مواردی بود که گفت شد.

بعضی از این عیوب را اگر بعد از بررسی کردن سیستم درب اتوماتیک شیشه ای نتوانستید رفع کنید، باید از نصابان و تعمیر کاران درب اتوماتیک شیشه ای کمک بگیرید، آنها با کار کرد و تنظیم درب های اتوماتیک شیشه ای کاملا اشنایی دارند و می توانند هر گونه مشکلی را در رابطه با این سیستم حل کنند.

قرار گرفتن اشیاء در جلو و پشت درب اگر درب اتوماتیک شیشه ای کامل باز نشود و با هر باز و بسته شدن تا نیمه باز شود، باید برای رفع این مشکل جلو و پشت درب را چک کنید و هر گونه اشیاء را از قسمت جابه جایی در جلو و پشت درب ورودی خارج کنید تا درب اتوماتیک شیشه ای به درستی باز و بسته شود.

نکات مهم تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک درپونک

زمان سرویس درب اتوماتیک شیشه ای یکی از مهم ترین نکاتی است که جهت افزایش عمر مفید این درب می بایست مورد توجه قرار گیرد. توصیه می کنیم هر 6 ماه یکبار از تعمیرکار درب شیشه ای بخواهید تا درب را بررسی و در صورت نیاز عیب یابی و تعمیر نمایید.

موتور درب شیشه ای ممکن است پس از مدتی نیاز به سرویس داشته باشد، در صورتی که در زمان مناسب به بررسی و سرویس موتور نپردازید ممکن است موتور با مشکلات بیشتری روبه رو شده و هزینه تعمیر افزایش یابد.

علاوه بر موتور اجزای دیگر این نوع از درب از قبیل کنترل باکس، ریل، کاور، برد، هنگر، تسمه و . . . ممکن است با گذشت زمان نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. به طور مثال ریل و کاور از جمله اجزای درب های شیشه ای اتوماتیک هستند که معمولا خرابی نداشته و پس از چند سال می بایست تعویض گردند.

رعایت نکاتی برای دوام و عمر درب اتوماتیک شیشه ای

عایق بندی موتور در فصول سرد

چک کردن باطری درب اتوماتیک شیشه ای

تمیز کردن ریل ها و برداشتن هر گونه شی اضافی در روی ریل ها

بررسی کردن موتور درب اتوماتیک شیشه ای

تمیز کردن چشمی های سنسور در بالای درب اتوماتیک شیشه ای

درب های شیشه ای اتوماتیک طراحی منحصر به فردی دارند و علاوه بر اینکه زیبایی ساختمان را دو چندان می کنند، مانع از ورد هر گونه گرد و غبار و حشرات موذی به داخل ساختمان می شود، درب های اتوماتیک شیشه ای عایق خوبی برای گرما و سرما می باشند

مزیت هایی که درب های شیشه ای اتوماتیک دارند، موجب گران بودن آنها در بازار می شود، به همین خاطر در صورت خرید این مدل از درب های اتوماتیک شیشه ای ، باید با رعایت کردن نکات گفته شده، به درستی از آن مراقبت کرد و هر شش ماه یک بار درب های اتوماتیک را با کمک افراد متخصص سرویس کاری کنید تا از خراب شدن زود هنگام قطعات آن جلوگیری کنید.

جهت مشاوره و یا اعزام نیروی تخصصی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

مهندس گودرزی