تعمیرجک پارکینگ در کامرانیه

تعمیرجک پارکینگ در کامرانیه تعمیرونصب جک درب پارکینگ سرویس دُر درتمامی مناطق کامرانیه(خیابان های  کامرانیه شمالی/

خیابان کامرانیه جنوبی/ خیابان شیبانی/رکن الدین /همایون فرخ/ ثروتی/ داریوش/ مینا/ مروارید/ فیروزه/ فریماه/ فاتح/ اقدام/ سعیدی/عبدلی و…….

تعمیرجک درب پارکینگ درکامرانیه-ازخدمات ارائه شده مجموعه سرویس دُرمیباشد مجموعه سرویس دُر بااعزام متخصصین مجرب به تمام مناطق کامرانیه بصورت فوری وشبانه روزی به شما درحل مشکلات درب اتوماتیک شیشه ای کمک میکند.

تعمیرجک پارکینگ در کامرانیه

 

درب‌های کنترلی که به مرورتبدیل به یک مورد عمومی و همگانی شده در اکثر منازل و اداره‌ها از درب‌های ریموت دار استفاده می‌ شود که توسط جک‌های روغنی باز و بسته می‌شوند یک امر عادی و طبیعی شده است. اما موردی که اهمیت دارد و تمام این اتفاق را رقم می‌زند، جک‌های این درب‌ها می‌باشند. این جک‌ها با قدرت های متفاوت و تنوع زیاد در طراحی از سوی شرکت‌های سازنده عرضه می‌ شوند.

یکی از مواردی که در همان ابتدا مانع خرابی جک‌ها می‌شود و نیاز به تعمیر جک پارکینگ در منزل یا اداره شما کاهش پیدا می‌کند،  موضوع انتخاب درست و مناسب جک با توجه به نوع درب و ابعاد آن و نحوه باز و بسته شدن آن می‌باشد.

 

جک‌‌های درب پارکینگ که از آنها به نام‌های جک ریموتی، جک ورودی و جک برقی نیز یاد می‌شود امروزه کاربرد زیادی در ورودی‌های منازل، ادارات، شرکت‌ها و انبارها پیدا کرده‌اند. این جک‌ها به گونه ای طراحی شده‌اند که به صورت بازویی یا کششی درب‌ها را باز و بسته می‌کنند.

 

جک‌های پارکینگی در ابتدا بیشتر وارداتی بودند ولی امروزه شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید این جک‌ها در داخل فعالیت می‌کنند.

بهترین نمونه‌های وارداتی از شرکت‌های ایتالیایی دریافت می‌شدند.

عملکرد جک‌های درب پارکینگ به این صورت است که توسط یک ریموت کنترل می‌شوند و با انتقال نیروی موتور از طریق بازوها به درب، آن را به حرکت در می‌آورند و در جهت باز شدن یا بسته شدن می‌ چرخانند، دسته‌ای از جک‌ها نیز به صورت ریلی عمل کرده و درب را در حالت کشویی عقب و جلو می رانند.

کاهش نیروی‌ انسانی در محل درب‌های پارکینگی و انباری و سازمانی، آسایش  و رفاه بیشتر، همچنین ایمنی بالاتر، از مزایای استفاده از درب‌های اتوماتیک همراه جک‌های کنترل شونده است.

رایج ترین مشکلاتی که برای درب پارکینگ

جک‌های درب پارکینگ از نظر نوع نیروی عملکرد و ساختار به چند دسته اصلی تقسیم می‌شوند،

 

 جک بازویی پارکینگ

جک پنوماتیک درب

 

جک الکترومکانیکی پارکینگ

جک هیدرولیکی پارکینگ می‌باشد

شما برای اینکه نیاز کمتری به تعمیرات و انجام سرویس‌های دوره‌ای داشته باشید، باید در زمان خرید ونصب ملاک‌هایی را در نظر بگیرید، از جمله وزن درب/میزان تردد /باز و بسته شدن و محلی که درب قرار دارد (فضای باز، در تماس با بارندگی و رطوبت و …).

با در نظر گرفتن موارد این چنینی شما از جکی استفاده خواهید کرد که متناسب با همان وزن و تردد طراحی شده است پس اصطکاک و فرسایش آن کمتر می‌شود.

سرویس دُر در امور تهیه/نصب و تعمیرات انواع مدل های جک های درب پارکینگ در کنار شماست.

مراحل اولیه تعمیر جک درب پارکینگ

چک کردن ریموت درب ( از روی چراغ روی آن یا چک کردن با ریموت دیگر اعضای ساختمان)

بررسی دستگاه مرکزی :

برای این کار باید زمانی که دکمه ریموت را می‌زنید، گوش خود را به نزدیک دستگاه مرکزی قرار دهید. در این زمان شما باید صدای رله دستگاه مرکزی را بشنوید، اگر شنیدید، که ریموت و فیوز دستگاه مرکزی هردو سالم هستند.

بررسی چشمی‌های ایمنی درب :

 این مشکل بیشتر در زمانی قابل بررسی است که درب بعد از باز شدن دیگر بسته نمی‌شود.

بررسی موتور جک پارکینگ :

زمانی که درب نه باز می‌شود و نه بسته می‌شود، مشکل از موتور جک‌های پارکینگ می‌باشد که باید توسط متخصص بررسی و تعمیر شود.

رایج ترین مشکلاتی که برای درب پارکینگ رخ می دهد

 

در عملکرد جک دربهای پارکینگ بعضی مشکلات کاملا طبیعی هستند و زیاد اتفاق می‌افتند مانند : عدم باز و بسته شدن درب‌ها با ریموت، باز و یا بسته شدن درب‌ها به صورت ناگهانی، موتور همچنان کار می‌ کند ولی درب نیمه باز مانده، عدم باز شدن یا بسته شدن کامل درب‌ها، شکسته شدن بازوی جک‌ها، باز شدن درب‌ها از حالت تنظیم خارج شده و به ترتیب بسته یا باز نمی‌شوند.

عدم بسته شدن درب به صورت خودکار، ریموت برد مناسب ندارد، جک‌ها کامل باز نمی‌شوند، سیستم برقی جک دچار مشکل شده، خلاص کن جک در زمان نبود برق کار نمی‌کند، عدم ورود برق به جک و خرابی خازن و استارتر، گم شدن یا دزدیده شدن ریموت، همه اینها مشکلاتی است که در زمان استفاده از درب‌های کنترلی و اتوماتیک برای شما به وجود می‌آید.

اما هیچ جای نگرانی نیست که نود درصد این موارد با یک سرویس و تنظیم مجدد رفع می‌شوند مگر مواردی مانند خراب شدن چرخ دنده‌ها یا شکسته شدن بازوی جک‌ها که نیاز به تعویض داشته باشند.

مورد عدم باز و بسته شدن درب

در این موارد اول ریموت را چک کنید، برای اینکه خیالتان راحت باشد مشکل از ریموت شما است یا نه، با ریموت یکی دیگر از اعضای ساختمان بازو بسته شدن درب را امتحان کنید، در صورتی که مشکل از ریموت بود اقدام به تعویض باتری کنید و در مرحله بعد اگرباز مشکل بر طرف نشد، به تعمیر و تعویض ریموت بپردازید. اما اگر ریموت‌های دیگر همکار نمی‌کنند، مشکل در حسگر امنیتی است. شاید مانعی در مقابل آن قرار دارد که ازدریافت سیگنال ریموت جلوگیری می‌کند یا چرا نقص شده است.

مورد بسته نشدن درب پارکینگ

 

این مورد به دلیل عدم کارکرد درست چشمی ایمنی درب است. ابتدا چک کنید مانع فیزیکی، پلاستیکی، وسیله‌ای، برگ و کاغذی، جلوی آن را نگرفته باشد اگر موردی نبود، احتمالا سنسور آن دچار مشکل شده و باید بررسی گردد.

 

گیر کردن لنگه ‌های درب در زمان باز و بسته شدن

هم زمان باز شدن درب‌ها با هم باعث این مشکل می‌ شود، باید در تنظیمات، باز شدن یا بسته شدن جک‌ها را به گونه‌ ای تعریف کنید که بین لنگه شماره یک و دو، اختلاف چند ثانیه‌ ای وجود داشته باشد. به این طریق مشکل حل می‌شود.

در صورت گم شدن یا دزدیده شدن ریموت، در اولین زمان ممکن باید دسترسی آن ریموت را متوقف کنید. این کار با ریست کردن تنظیمات مربوز به آن ریموت انجام می‌گیرد. البته این را درنظر بگیرید که ممکن است شما کل تنظیمات درب را ریست کنید و در این صورت باید مجددا برنامه‌ دهی شود، چرا که در زمان باز و بسته شدن درب، لنگه‌ها به ترتیب و با فاصله زمانی درست از یکدیگر حرکت کنند.

مشکلاتی مثل صدای جک‌ها و لولاهای درب نیز با روغن کاری و بالانس کردن درب‌ها قابل حل شدن است. تیم مشاوره‌ ای جک پارکینگ به شما تاکید می‌کند که غیر از مواردی چون روغن کاری و چک کردن‌ های اولیه، تعمیرات اصلی جک‌های پارکینگ یک کار تخصصی و همراه نکات ریز می‌باشد. که در صورت عدم رعایت ممکن است باعث خسارت‌ های مالی زیادی برای استفاده کننده شود.

 

تعمیرکار حضوری جک درب پارکینگ در تمامی مناطق کامرانیه

البته لازم به ذکر است به هر اندازه که درب های اتوماتیکی باعث راحتی در رفت و آمد شده است به همان اندازه در هنگام نقص و‌ خرابی که ممکن است برایش اتفاق بیفتد باعث‌ اختلال در رفت و‌آمد می شود، به همین منظور گروه فنی سرویس دوران سعی دارد تا در تمام نقاط کامرانیه در تمام مواردی هم‌ چون تهیه، نصب، سرویس و تعمیر انواع جک های پارکینگی ایرانی و خارجی در کمترین زمان ممکن در خدمت شما عزیزان باشد.

همچنین میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان و پاسخگویی به هرگونه سوالات و پیشنهات و همچنین راهنمایی های لازم جهت خرید و تعمیرات محصول مناسب با نیاز شما در تمامی مناطق تهران با کارشناسان متخصص سرویس دوران تماس حاصل نمایید. تکنسین های ما، مشکلات شما را در سریعترین زمان ممکن پیگیری میکنند.

تعمیر جک معمولا چقدر زمان میبرد؟

این زمان متغیر است. بسته به نوع خرابی و قطعات تعمیری این زمان متغیر است، ولی میتوان گفت تعمیرات کوچک کمتر از یک ساعت و تعمیرات زمانبر نهایتا بین یک الی 3 ساعت زمان میبرد.

 

برای اطمینان از کار تعمیرات ، ضمانت هم دارد؟

بله، تمامی خدمات گروه فنی سرویس دُر  شامل تهیه، نصب ، سرویس و تعمیر جک های پارکینگی ایرانی و خارجی با ضمانت تعمیرات صورت میپذیرد.

پیمایش به بالا
تماس