مشاهده فهرست

  تعمیرات درب های پارکینگ

  چگونه می دانیم که  نیازتعمیر درب پارکینگ است

  اکثر مردم متوجه نمی شوند که درهای ورودی پارکینگ تا زمانی که سعی می کنند درب را باز کنندمتوجه می شوند که درب اتوماتیک ویا درب اتوماتیک نویز بیشتری نسبت به حالت معمول دارد یا این که کار بسیار راحت نیست. درب اتوماتیک میتوانند چند صد کیلو وزن داشته باشند و هنگامی که فقط یکی از دو قطعات درب خراب شود (معمولا تنها یک بار در یک زمان قطع می شود)، درب ناگهان احساس سنگین به عنوان کامیون می کند. قطعات ها هنگامی که به طور کامل لود می شوند، خراب می شوند – کشش یا پیچ خوردگی تحت تنش – و می تواند مانند یک گلوله شلیک صدا. اگر در هنگام وقوع چنین اتفاقی در خانه هستید، احتمالا آن را می شنوید و نمی دانید که آن چیست.

  اما اشتباه در درب سنگین نیست.

  هشدار ایمنی

  اگر درب بازکن درب پارکینگ داشته باشید و احتمالا یک اسپری مخصوص تمیز کننده داشته باشید، درب بازکن را از درون (با کشیدن دستگیره قرمز اضطراری قرمز) جدا نکنید ، در حالی که درب باز است. اگر شما انجام می دهید، می توانید درب را در زیر آن تقریبا وزن کامل فرو کنید، و هیچ چیزی برای متوقف کردن آن نیست.

  این یک وضعیت بسیار خطرناک است. هرگز نتواند درب را باز کند وقتی که یک قطعه خراب است، زیرا ممکن است کسی سعی کند درب را بدون درک اینکه چقدر سنگین است، بسته کند. یا آنها ممکن است دستگیره اضطراری را بر روی درب بازکن بکشند.

  اگر میخواهید درب را باز کنید تا بتوانید تعمیرات را انجام دهید، مسیر درب را از هر دو طرف مسدود کنید تا درب باز شود و درب بازکن درب پارکینگ را قطع کنید (اگر یکی دارید). اگر می خواهید درب را ببندید، می توانید آن را با درب بازکنان امتحان کنید و مطمئن شوید که در مسیر درب چیزی وجود ندارد، در صورتی که چیزی اشتباه برطرف شود. با این حال، این بر روی درب بازکن قرار می گیرد. به طور خلاصه، شما می توانید چندین کمک کننده قوی داشته باشید در حالی که از بازکننده جدا شوید و درب را با دقت درب خود را ببندید؛ دوباره، بسیار سنگین خواهد بود.

  انواع درب های پارکینگ

  بیشتر درب های پارکینگ مسکونی یکی از دو نوع قطعات درب ها هستند: پیچ خوردگی و گسترش. اسپرینگ اسپرینگ یک فنر سنگین است که به یک میله فلزی متصل شده است که به طور موازی با درب، به طور مستقیم بالای درب باز می شود. این چشمه ها با یک عمل پیچشی لود می شوند و یا کشش دارند. هنگامی که درب بسته می شود، کابل های متصل به گوشه های پایین درب بر روی قطب های متصل به انتهای مهر و موم فلز متصل می شوند.

  قطب ها میله می چرخند، که چرخش چشمه ها و ایجاد تنش. هنگامی که درب باز می شود، چشمه های باز گردانده شده و به جلو حرکت می کنند.

  قطعات فرعی قطعات طولانی و سبک تر هستند که عمود بر درب قرار دارند و در بالای بخش های افقی مسیرهای درب نصب می شوند. این قطعاتها با کشش، با استفاده از کابل ها و گیره ها، مانند سیستم پیچشی، کشش داده می شود. از آنجا که اسپرینگزهای فرعی صرفا بین دو براکت تعلیق می شوند (آنها به یک میله متصل نیستند، مثل قطعاتهای پیچشی)، آنها باید یک کابل ایمنی را از طریق هر بهار اجرا کنند. این کمک می کند تا در صورت وقوع زلزله در بهار باشد. بدون کابل ایمنی، شکستگیقطعات در زیر کشش یک خطر امنیتی جدی است. اگرقطعاتهای قدیمی دارید که کابل های ایمنی ندارند، باید کابل های ایمنی را نصب کنید، حتی اگر چشمه ها را جایگزین نکنید.

  برای DIY یا نه به DIY

  در دنیای بهبود خانه یک توصیه مشترک در مورد تعمیرات درهای پارکینگ درب وجود دارد: همیشه آن را به جوانب مثبت نگه دارید. این مشاوره صحیح است، اما اکثر منابع ادعا می کنند که این کار سخت و سریع نیست. واقعیت این است که یک صاحب خانه مفید که با ابزارهای صالح است و دارای درک اولیه سیستم های مکانیکی می تواند هر دو نوع بهار درب پارکینگ را جایگزین کند. روش ها بسیار ساده هستند، اما گام های بسیاری را باید در نظم درست انجام داد، همانطور که طرفداران آن را انجام می دهند. همچنین مهم است که بهار مناسب جایگزین کنید. اگر فکر می کنید که شما به این کار می پردازید، به آموزش های آنلاین توسط متخصصان درب پارکینگ نگاه کنید تا ببینید چه چیزی درگیر است. فیلم های مفیدی برای توضیح چگونگی اندازه گیری قطعات های قدیمی شما وجود دارد و سفارش جایگزینی درست و همچنین نحوه انجام کار از ابتدا تا انتها را انجام می دهند.

  DIYers به ​​طور کلی دور از کار با قطعات پیچشی هدایت می شوند، زیراقطعات های نصب شده همیشه تحت فشار هستند .برای به ثمر بردن یک بهار پیچشی، شما باید با نگه داشتن بهار را با یک نوار سیم پیچ جامد، تنش را کنترل کنید، سپس بهار از میله را از بین می برید و با استفاده از دو میله سیم پیچ دستی بهار را باز کنید. بهار به طور بالقوه خطرناک است تا اینکه کاملا جدا شود. در مقابل، درهای پارکینگ به طور کامل باز است.

  در هر صورت، کار با قطعات سنگین و سنگین (به جز درب های سنگین و سنگین) به طور ذاتی خطرناک است. برای جلوگیری از آسیب هر زمانی که یک بهار به طور ناگهانی تکان می خورد، سست و یا شکسته شود، همیشه از اقدامات احتیاطی جلوگیری کنید و همیشه از آنچه که تحت فشار کششی قرار گرفته است آگاه باشید: بولینگ، کابل و درب.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
Call Now Buttonتماس
error: 09126756940(سرویس دُر)