بهترین قیمت نصب و تعمیر جک درب پارکینگ

  در این مقاله در رابطه با بهترین قیمت نصب و تعمیر جک درب پارکینگ ، نحوه نصب جک درب پارکینگ ، هزینه نصب جک درب پارکینگ ، جک بازویی درب اتوماتیک اطلاعاتی را ارائه خواهیم نمود. اما برای انجام نصب و همچنین نصب و راه اندازی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

  بهترین قیمت نصب و تعمیر جک درب پارکینگ

  با توجه به وجود مشکلات زیاد کرکره های قدیمی صاحبان مشاغل  تصمیم به تعویض این نوع کرکره ها نمودند. برای باز و بسته کردن درب پارکینگ ، یکی از عمده ترین مشکلات افراد، پایین آمدن از ماشین و باز کردن باز و بسته کردن در و پس از آن موجب آزار آنها می گشت به همین دلیل تصمیم به تعویض و اتوماتیک کردن درب پارکینگ به وجود آمد.

  نحوه نصب درب پارکینگ از جمله مهم‌ترین موارد مورد توجه می باشد که هر فرد، نیازمند به این نوع کرکره ها، باید توجه ویژه ای به آن داشته باشد. زیرا بسیاری از مشکلات به وجود آمده در آینده، مربوط  نصب اشتباه درب پارکینگ خواهد بود و علاوه بر به وجود آوردن مشکلاتی برای صاحبان آن، همچنین هزینه های بیشتری را نیز به وجود خواهد آورد.

   هزینه نصب جک درب پارکینگ

  در رابطه با هزینه نصب جک درب پارکینگ باید گفت که متناسب با نوع درد و همچنین تخصص فرد این عامل در نصاب ها و افراد متخصصین مختلف، ممکن است متفاوت باشد. بنابراین نوع یا مدل جک پارکینگی و همچنین میزان سختی و نحوه نصب آن از جمله عواملی است که در هزینه نصب می تواند تاثیر گذار باشد.

  پایین ترین هزینه نصب جک درب پارکینگ  مربوط به جک درب پارکینگ  تک لنگه و دو لنگه ایرانی است. با توجه به نصب آسان و همچنین تکنولوژی به کار رفته در این نوع درب، هزینه آن بسیار پایین تر از سایر مدل های آن می باشد و حدود آن می توان هزینه در نظر گرفته برای نصب این نوع در از یک میلیون تا یک میلیون و پانصد متغیر دانست.

  مناسبترین و بهترین قیمت نصب و تعمیر جک درب پارکینگ مربوط به جک های خاصی که از جمله آن به درب های هیدرولیکی و الکترومکانیکی می توان اشاره نمود که نحوه نصب آن، نیازمند تجربه بالایی برای نصب و جک پارکینگ خواهد بود. با توجه به قیمت بالاتر، هزینه بیشتری را باید برای نصب، صرف نمود.

  خدمت

  قیمت به تومان

   اجرت نصب پارکینگ تک لنگه به همراه سیم کشی و برنامه ریزی و راه اندازی

  1.100.000

  اجرا نصاب جک پارکینگ دو لنگه به همراه سیم کشی و برنامه ریزی و راه اندازی

  از 1.300.000 تا 1.500.000

   اجرت نصب جک پارکینگ هیدرولیکی به همراه سیم کشی و برنامه سازی راه اندازی

  1.700.000

  هزینه نصب تمامی انواع جک ها در شهر تهران همین موارد می باشد. اما با توجه به تخصص نصاب این هزینه می تواند بالاتر یا پایین تر نیز باشد. همچنین در صورتی که خدمات بیشتری و نیاز به استفاده از ابزار آلات بیشتری وجود داشته باشد، قطعاً هزینه نصب نیز بالاتر خواهد شد.

  انواع جک پارکینگ

   جک های پارکینگ متناسب با تنوع طراحی انواع مختلفی دارند که هر یک کارکرد متفاوتی را نیز خواهند داشت اما به طور کلی، جک ها را می توان به دو دسته عمده تقسیم نمود که شامل : جک های پارکینگی الکترومکانیکی جک های پارکینگی هیدرولیکی می باشند که در ادامه به توضیح هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

   جک های پارکینگ الکترومکانیکی

   برای آن دسته از درب هایی که وزن پایین تری دارند و همچنین سبک تر می باشند و همچنین  درمان هایی که درب های کم تردد و کم رفت و آمد قرار دارند، یکی از بهترین گزینه ها، جک الکترومکانیکی می باشد. هزینه خرید این نوع جک ها پایین تر از هزینه خرید سایرین خواهد بود و همچنین کارکرد مناسبی را در طول زمان نشان میدهند.

  جک های پارکینگ هیدرولیکی

  از مهمترین کارکرد این نوجوان در واقع برای مکان های پرتردد و شلوغ و همچنین مکان هایی که نیاز به درب سنگین دارند مورد استفاده قرار می گیرد با توجه به سنگین وزن بودن آنها قیمت این نوع در باب بالاتر از از نوع الکترومکانیکی خواهد بود. یکی از مهمترین مزیت های آن این است که نیاز کمتری برای سرویس کاری نسبت به دستگاه مشابه آن خواهد داشت.

  مهمترین نکات نصب درب پارکینگ

  بهترین قیمت نصب و تعمیر جک درب پارکینگ این است که شما بتوانید بهترین عملکرد را از یک نصاب دریافت نمایید زیرا در طول زمان برخی از درب ها به دلیل عدم نصب درست دچار مشکلاتی می شوند. در واقع نصب پارکینگ نیازمند مهارت هایی همانند جوشکاری، کنده کاری، سوراخ کاری، سیم کشی و راه اندازی مدار فرمان است.

   به هنگام نصب جک درب پارکینگ ، ملاحظاتی وجود دارد که چنانچه به درستی انجام نشود، در طول زمان می‌تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • انتخاب محل مناسب برای نصب جک برقی از مهم ترین نکاتی است که یک نصاب باید در آن تبحر داشته باشد و نیازمند بررسی دقیق خواهد بود.

  •  پس از این که از محل قرارگیری مناسب حاصل شد، بررسی ساختار درب و دیوار های کناری از ضروریات خواهد بود. زیرا گاهی به دلیل مشکلاتی که درب به وجود می آید، ممکن است دیوار آن را نیز دچار ریزش نماید.

  •  بررسی نحوه باز شدن درب پارکینگ به هنگام نصب، از دیگر موارد مهم است. خصوصاً اگر درب ها از دو طرف و رو به جلو باز شوند.

  •  همانطور که ذکر شد، زیر کاری و کنده کاری برای نصب پارکینگ از جمله مهارت هایی است که یک نصاب باید داشته باشد. خصوصاً در مکان هایی که بافت قدیمی تری دارند.

  •  تراز بودن درب پارکینگ علاوه بر کمک به نصب درست موجب می شود در آینده مشکلاتی ناشی از عدم تراز بودن درب و خرابی قطعات را به همراه داشته باشد.

  •  نوع وسایل و ابزار به کار رفته و کیفیت آن ها، از جمله موارد بسیار مهم و با اهمیت شناخته می شود در صورتی که از یراق آلات و وسایل مرغوب استفاده شود، کیفیت درب قابل تضمین خواهد بود.

  •  در زمانی که نسبت به نصب جک پارکینگ اقدام می کنید، بررسی فاصله مدار کنترل برق ورودی بسیار مهم است. تلاش کنید که برای سیم کشی بهتر، تا جایی که می‌توانید مدار کنترل و فرمان را در نزدیکی برق ورودی نصب کنیم.

  تعمیر جک درب پارکینگ

  راه های تعمیر جک درب پارکینگ متناسب با مشکل به وجود آمده در آنها متفاوت خواهد بود. مهمترین مورد در تعمیر جک درب پارکینگ، شناسایی علت ها و مشکلات آن می باشد که مهارت هر فرد در این زمینه موجب علت بی آبی و همچنین رفع آن خواهد شد. اما در صورتی که تخصص کافی در این زمینه وجود نداشته باشد، نه تنها نتوانسته است آن را برطرف نماید. بلکه مشکلات بیشتری را نیز به وجود خواهد آورد.

   اگر خودتان قصد انجام اموری مانند روغن کاری دارید، قبل از آن حتما با یک تعمیرکار ماهر در این زمینه صحبت کنید. زیرا نوع روغن مصرفی و یا برند گریس مورد مصرف بسیار مهم است و در صورتی که از کیفیت لازم برخوردار نباشد، درب پارکینگ را با مشکلاتی مواجه خواهد نمود.

  خلاصه مطلب

  در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی در رابطه با بهترین قیمت نصب و تعمیر جک درب پارکینگ ، نصب جک درب پارکینگ ، جک درب پارکینگ هیدرولیکی و نحوه تعمیر جک بازویی درب اتوماتیک ارائه نمودیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین انجام نصب، با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تعمیر درب اتوماتیک 09126756940 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
error: 09126756940(سرویس دُر)
تماس