بهترین راه برای بی صدا کردن درب پارکینگ

بهترین راه برای بی صدا کردن درب پارکینگ

بهترین راه برای بی صدا کردن درب پارکینگ درب گاراژ پر سر و صدا می تواند یک اختلال جدی باشد، به ویژه اگر کسی در بالای یا کنار گاراژ خواب باشد. تا زمانی که درب باز و بسته شود، معمولا ساده است که رکت را کاهش دهید.

بهترین راه برای بی صدا کردن درب پارکینگ آچار را تکان دهید

بهترین راه برای بی صدا کردن درب پارکینگ با یک آچار سوکت یا آچار قابل تنظیم، تمام آجیل را در درب و پیگیری کنید. شما میخواهید همه چیز را باهم تطبیق دهید، اما نترسید.

بهترین راه برای بی صدا کردن درب پارکینگ غلطک را جایگزین کنید

برای غلطک های قدیمی فلزات غالبا غلط زیادی ایجاد می کنند که صدا  درب فلزی را بالا و پایین می کنند.

یک درب گاراژ معمولی پنج بخش نیاز به دوازده غلتک دارد.

بهترین راه برای بی صدا کردن درب پارکینگ استفاده از نایلون را به جای غلطک های فلزی در نظر بگیرید، زیرا آنها ساکت تر هستند و لازم نیست به طور منظم روان شوند. آنها همچنین هزینه تقریبا 200برای مجموعه ای کامل از غلطک های نایلون در مقایسه با500 برای فلز هزینه می کنند.

"<yoastmark

غلطک های استاندارد دارای یک غلتک 2 اینچ و یک ساقه 4 اینچ هستند، اما قبل از خرید جایگزین، شما را اندازه می گیرند.غلطک ها را در یک زمان جایگزین کنید. کل کار نباید بیش از یک ساعت طول بکشد.

انتخاب درب پارکینگ مناسب

احتیاط: درهای گاراژ از دو نوع مختلف از مکانیسم های دو لنگه و ریلی استفاده کنید تا آسانتر شوند. ریل  در بالای مسیرهای بالا در هر دو طرف واقع شده اند. اسپرینگ اسپرینگ به هدر به طور مستقیم در بالای درب بسته می شود. اگر شما دارای پیچشی ذرب هستید، سعی نکنید غلتک ها را در پایه پایین جایگزین کنید .

از آنجا که آنها همیشه تحت فشار هستند، دستکاری با پایه های پایینی می تواند باعث آسیب جدی شود. این یک شغل فقط برای یک حرفه ای است

لولاها را عوض کنید

با گذشت زمان، سوراخ در لولایی که ساقه غلتک را در بر می گیرد، می تواند فرسوده شود. بازرسی هر یک از لولاها  در درب ریلی باید انجام شود