تعمیر درب اتوماتیک, تعمیرکار جک پارکینگ, تعمیرکار درب برقی, جک پارکینگ, درب برقی, درب ریموتی, درب شیشه ای, درب شیشه ای اتوماتیک, کرکره برقی, مقاله, نصب درب اتوماتیک

آموزش نصب جک درب پارکینگ اتوماتیک

آموزش نصب جک درب پارکنیگ اتوماتیک

آموزش نصب جک درب پارکینگ اتوماتیک

نحوه صحیح نصب درب بسیار مهم است. در این مقاله قصد داریم تا به موضوع آموزش نصب جک درب پارکنیگ اتوماتیک ، آموزش نصب جک پارکینگ سیماران ، آموزش نصب جک بازویی درب پارکینگ ، نحوه نصب جک درب پارکینگ بیرون بازشو اطلاعاتی را ارائه کنیم. برای دریافت آموزش و نصب کرکره می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

آموزش نصب جک درب پارکینگ اتوماتیک

آموزش نصب جک درب پارکنیگ اتوماتیک بسیار مهم است زیرا در صورتی که نصب درب پارکینگ به درستی صورت نگرفته باشد، موجب می شود مشکلات زیادی برای صاحبان آن به وجود آورد همچنین با توجه به اینکه این نوع درب ها بسیار سنگین می باشند؛ در صورت وجود مشکل در نصب آنها خسارت های زیادی را برای افراد به وجود خواهد آورد.

 آنچه ما در ادامه در رابطه با آموزش نصب ارائه خواهیم نمود، تنها اشاره‌ای به کلیات نصب می باشد و قطعا نمی‌توان با خواندن این مقاله در این زمینه تخصص لازم را دریافت نمود. ما تنها به ذکر مهمترین نکاتی که شما به هنگام نصب جک درب پارکینگ لازم است بدان توجه داشته باشید توضیحات لازم را ارائه خواهیم کرد.

 نکته مهمی این است که دقت داشته باشید درب های کرکره برقی و درب پارکینگ در انواع مختلفی تولید می‌شوند و متناسب با این انواع، نوع جک آن‌ها نیز متفاوت خواهد بود. بنابراین برای نصب باید متناسب با جک درب پارکینگ، دیوار ها را برای جهت باز و بسته کردن درب و میزان ایمنی مورد بررسی قرار داد.

مهم ترین نکات در آموزش نصب جک درب پارکنیگ اتوماتیک

آنچه در ادامه در رابطه با آموزش نصب جک درب پارکنیگ اتوماتیک ذکر خواهد شد، مهم ترین نکاتی است که شما به هنگام نصب جک درب پارکینگ باید آن را مورد نظر قرار داده و رعایت نمایید.

 تعیین موقعیت و بررسی آن برای نصب درب پارکینگ 

برای نصب درب پارکینگ در قدم ابتدایی باید موقعیت درب پارکینگ و ساختار در را مدنظر قرار دهیم سپس بازو ها را روی محکم ترین قسمت درب قرار داده و آن را نصب کنیم. بررسی دیوار هایی که درب را بر روی آن نصب می کنیم، از اقدامات بسیار مهم است زیرا پایه های عقب را در جای مناسب و زاویه ایده‌آل نصب نمود.

کنده کاری و آماده سازی دیوار های کنار درب

 اگر ساختمان شما نوساز نیست و پایه درب روی دیوار نصب نشده است برای نصب پایه عقب بازویی جک درب پارکینگ لازم است که آن را بر روی دیوار نصب نمایید که در بسیاری از موارد نیاز به کنده کاری خواهد داشت.

 در واقع لولای درب باید ۲۰ سانتی متر به سمت خارج به ارتفاع ۲۵ سانتی متر فضا داشته باشد. محاسبه میزان دقیق آن نیز متناسب با درب شما از جمله تخصص های نصاب می باشد.

 نحوه زاویه دادن و نصب پایه ها

 یکی دیگر از موارد مهم آموزش نصب جک درب پارکنیگ اتوماتیک بررسی پایه های درب اتوماتیک می باشد که باید به صورت زاویه باز و مطابق با استاندارد نوع درب باشد که در فاصله ۱۴ سانتی متری لولا را جوش کرده باشد.

برای اینکه از مکان نصب جوش اطمینان پیدا کنید، بهتر است ابتدا خال جوش و سپس جوش اصلی را بزنیم.

نحوه نصب تابلو فرمان

 تابلو فرمان در واقع شامل چشمی و فلاشر می باشد. بنابراین تلاش کنیم که کنترل کنار درب نزدیکی برق ورودی نصب شود تا نیازی به سیم کشی وجود نداشته باشد. همچنین در فاصله ۱۵۰ تا ۱۶۰ سانتی متری زمین نصب گردد. بسیار مهم است که هنگام باز و بسته کردن درب امکان گیر کردن و یا برخورد آن با تابلو نصب وجود نداشته باشد.

فلش را باید بیرون درب روی پیشانی دیوار به گونه ای نصب نمود که راننده از راه دور متوجه باز و بسته شدن درب بشود. فتوسل چشمی همچنین باید به گونه‌ای باشد که سیم خروجی در زیر چشمی قرار بگیرد و از نفوذ آب باران و یا سایر اشیای دیگر در امان بماند.

راه اندازی جک درب پارکینگ

 آخرین مرحله کار و آموزش نصب جک درب پارکنیگ اتوماتیک این است که کابل ها و بازوها و چشم های فلاشر را متصل کنیم و به مدار کنترل متصل نمایید سپس درب  را از حالت خلاص خارج نموده و برق لازم را برای موتور و کار کردن درب پارکینگ بررسی کنید پس از انجام اقدامات مورد نظر، دقت لازم را داشته باشید که یک بار دیگر درب را بررسی دقیق کنید و در صورت باز و بسته کردن درست و همچنین کار کردن ریموت می توان از سلامت درب اطمینان به دست آورد.

 آموزش نصب جک پارکینگ سیماران

در رابطه با آموزش نصب جک پارکینگ سیماران باید گفت که نصب این نوع درب ها در دو مدل می باشد که برای نصب آن لازم است مراحل زیر را طی نمایید.

  1. در قدم اول جهت نصب جک روی چهارچوب، ابتدا دو نقطه را در نظر بگیرید که روی لنگه درب باشد. جهت دقت بیشتر و انجام درست آن می توانید جک های پارکینگ سیماران را باز کنید و درب ساختمان را ببندید. حدوداً ۵۰ میلیمتر برای جک پارکینگ سیماران و رگلاژ بعدی باید به داخل فرو کنید.

  2. تکیه گاه ها را ببندید و آنها را درون شکاف آغازین و همچنین پایانی جک سیماران متصل کنید و سپس نسبت به بستن پیچ ها اقدام نمایید.

  3. پس از اینکه اقدامات لازم را به انجام رسانید حال نوبت تراز کردن جک پارکینگ می باشد که باید با سطح افق منطبق شود. متناسب با نوع جک به کار رفته انجام این تراز متفاوت خواهد بود و باید با توجه به اصول خود صورت گیرد.

  4. تکیه گاه ها را روی خود درب و چارچوب حتماً مشخص کنید و محکم نمایید. با انجام درست این کار، می‌توانید از جوش فلز استفاده نمایید.

دقت داشته باشید که قسمت انتهایی جک پارکینگ سیماران حتماً باید روی چهارچوب درب یا مکانی که در آنجا چهارچوب دارد نصب شود. همچنین فتوسل ها در قسمت بالایی در نصب شود و امکان دیده شدن آن و همچنین کارکرد آن به درستی را فراهم نمود.

جهت نصب چشمی های الکترونیکی نیز در صورتی که در ساختمان به سمت داخل باز شود، چشمی ها را در بیرون ساختمان نصب کنید. فتوسل ها را روبه روی درب و در یک راستا قرار دهید و دقت کنید تا حداکثر ارتفاع آن از زمین ۶۰ سانتی متر باشد.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با آموزش نصب جک درب پارکنیگ اتوماتیک ، آموزش نصب جک پارکینگ سیماران ، نحوه نصب جک درب پارکینگ بیرون بازشو و طریقه سیم کشی جک برقی ارائه نماییم. در صورتی که مایل به کسب اطلاع بیشتر، نصب و تعمیر درب پارکینگ می باشید، با شماره های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید.